Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow pred Kirigakureom

+3
Nagu Garakama
Namikaze Minato
NNW Game Master
7 posters
Go down
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 20:46
Health:
890/1000
Energy:
810/1000
Chakra:
540/1000

Zabuza zastitio si me ali poslusaj Nagua ovo nije tvoja borba !

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Summon10

Health:
350
Energy:
200
Chakra:
150


Moj zmaj izbacuje svoj dah iz visina u pravcu Necromancer Puppeta 150 damage !
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 20:56
Health:855/855
Energy:600/750
Chakra:240/955


Izbegavam sa Necromancera sa pupet manevar koji ima svaka lutka (chakra10)

Zabuza izneverio si me... Zato slobodno napusti selo jer od sada ako mu se pribliziz bices mrtav... Kosti ce te izbusiti...

A sto se se tebe tice Shadow izbegavam to sa lutki i ponovo napadam isto!!!
------------------------------------------------------------------------

Necromancer je vrlo ogroman i dugacak... Ispravlja se visoko u pravcu tebe...I kosti reaguju na tvoju chakru i od zmaja i odjednom sve njegove kosti se sire u siljce damage je 550!


Shadow pred Kirigakureom - Page 2 311Health:500/500
Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Bone10

A ja te sa povrsine sa ovo napadam!!! Tako sto cu ga izduziti brzo u pravcu gde izbegnes!!!

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Kaguya10

Drugom rukom povlacim dve lutke ostale lutke I ispaljuju ovo
Shadow pred Kirigakureom - Page 2 5610

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 5610

Damage je 260... Ali to nije sve u mecima je chakra grow tako kako meci idu ka tebi sire se zbog tvoje chakre i zmaja i pretvaraju i kuglice sa velike siljce i po nebu gde si ti se stvaraju velika mreza od kostiju sa siljce...


Ako izbegnes Necromancersa koji zadaje 550 damage docekace te meci koji se jos rasirili i prmices 260 damage ukoliko i to izbegnes ja te cekam sa mac izmedju ta dva napada i primas 100 damage!!!

Tako da biraj koji napad ces da primis jer jedan ti je zagarantovan!!!

Samo da znas i ti i tvoj zmaj primate u isto vreme damage....
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 21:43
Health:
890/1000+100
Energy:
910/1000+100
Chakra:
640/1000+100


Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Summon10

Health:
250
Energy:
200
Chakra:
100

Primam 100 damage od tvog maca, pijem dve pilule

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Item_710

A potom letim bezim s zmajem daleko u oblake tako da me vise ne vidis !
Zmaj: Escape to Clouds / Chakra 50




Anonymous
Gost
Guest

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 22:19
ZAbuza bezi
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 22:36
Health:855/855
Energy:650/750
Chakra:240/955

Zabuza......

Shadow.... Pobegao si visoko gore... Cak ni ja te ne mogu dotaci..... Nadao sam se da ces biti uhvacen u neke od razornijih kostiju (mac je samo prosao kroz zmaja i shadowa i tako povredio) ... Ali dobro bolje ista nego nista....

Shadoooooooow.... Da li mozes da me cuje.... Zadivi me boljeeee..... Do sada si samo bezao sa zmaja i skrivas... Iznenadi me nekom tvojom strategijom.....

Hajde Shadow.....


Necu nista raditi probaj da me zadivis rekao sam......
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 08:35
Health:
890/1000
Energy:
910/1000
Chakra:
570/1000


Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Summon10

Health:
250
Energy:
200
Chakra:
100

Oblaci se pomracuju i odjednom se vreme menja kisa koja pocinje da pada kvasi sve na zemlji

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Mist_r10

-tri poteza 50 oduzimajuci healta i chakru Alkeru i njegovim lutkama i klonovima ( ovaj napad je neizbezan )
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 09:57
Health:855/855
Energy:650/750
Chakra:240/955



Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Darker_than_Black2


That's the spirit....Konacno si krenuo ozbiljnije....Ali nazalost jos imas dugo da ucis da bi mene porazio.... Mnogo duze sam ninja od tebe ti si jos mlad....

Ax... Ne volim da kinjim i mucim slabije od mene....Gotovo je za tebe Shadow... Rekao sam ti od kada smo poceli ovo je vec bilo gotovo u moju korist...
Ja sam najmocniji Kaguya koji trenutno postoji....Tako da nisi imao sanse protiv mene...

A sada realse!!!

Odjednom Shadow sa sve zmaja pada dole na zemlju zbog velike visine ugruvan je i povredjen je summoning nestaje a Shadowu ostaje samo 1 health i ukocen je ne moze uopste da se pomera!

Hehe sta je bilo... Ne mozes da se pomeras.... Gotovo je sa tobom Shadow.... Ovo je tvoj kraj... A sada cu zavrsiti ovo...

Kada sam te probo sa mac i tebe i zmaja zarazio sam tvoj sistem cesticama iz kostija preko maca jer je napravljen od kostiju....

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Kaguya10

Sada sam aktivirao te cestice i svaki zglob u tvom telu sam okostio kao i tvom zmaju tako da ne mozes vise da se pokreces...


Ovo je kraj za tebe Shadow....Porazen si jos mi nisi dorastao da budes Kage....


Znas i sam da je ovo bila borba casti do smrti jedan na jedan bez mesanja nikog jer smo branili svoju cast...Tako da u ovome niko ne moze da ti pomogne...
Inace bi stvarno bio ninja bez casti i ostalo...

Ukoliko neko proba da ti pomogne ostavicu te zauvek takvog a to niko nece biti u mogucnosti da ti ukloni osim mene...

Zato pitacu te jedno jedino pitanje pre nego sto sve bude gotovo...

Da li si spreman da umres casno kao pravi shinobi i kage ili ces kukati za milost i dodji neko da ti pomogne?

Zelim tvoj odgovor pre nego sto.......



Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:31
Ovo je nije u u redu takav mac ne sme da postoji u igri ovo je God Mode neka potvri Stewcha sa 50 Energy on sve to moze da radi s macem ja ovo ne priznajem ovaj forum je nista postao !! Evil
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:33
Zato ne moze... Lepo pise sta radi a lako mozes da ga izbegnes...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:35
DA moze kao sto i ja sto mogu da izmislim mac koji moze da zaledi sve celije u protivnikovom telu, jel ti shvatas Stewcha da ovo nije ispravno mac ne moze da ima ovoliko nepostene moci !
Jaci je od bilo koje tehnike ovo je cista glupost citava ova igra je glupost odoh ja odavde !!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:38
Idi slobodno niko te ne drzi ovde.... Inace ovo je poseban mac sto kaguje dobijaju... Mac je special za 10.000 poena. Niko ti nije kriv sto ne citas kartice a lako mozes da izbegnes....


Last edited by Stewcha on Sun 15 Jan 2012, 11:48; edited 1 time in total
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:43
Health:855/855
Energy:650/750
Chakra:240/955






To je to Shadow gotovo je.....

A sada!!! Alker zamahuje mac prema Shadowu....

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa








Alker odjednom zaustavlja mac....

Shadow....Dobro si se borio... Necu te ubiti (Shadow ponovo postaje pokretan)...


He... Shadow na kraju si ipak ostao kukavica... Necu takvog da te ubijem dok molis za milost...

Nikada mi nije bila namera da te ubijem...Samo da te ojacam i pokazem da se ne treba plasiti da umres za svoju cast i ono sto branis...

Vraticu ti titulu mizukagea... Ovo je sve sto sam zeleo....

Nikada nikog nisam zeleo da povredim... Sve sto sam radio je bilo za dobro sela i ninji u njemu....

Eto slobodan si mozes udji u selo... Nadam se da ces nastaviti da ga dobro vodis... I da te je ovo iskustvo sa smrcu poducilo nesto....


Samo kao kaznu ostavicu ti rogove hehe... Kao znak secanja na ovo... A mozda ce ti i koristiti... Neces moci da ih uklonis... Jos ovo... Ojacao sam ti kosti tvoje kosti su sada nesalomive kao jedan kaguya...Mozda ce ti sluziti nekada....
Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Devil


Pa Shadow ovo je zbogom.... Lepo vodi selo, nadam se da ces jednog dana biti hrabriji a ne kukavica kao sto si uvek bio........



Pa to je to ko zna kada cemo se ponovo sresti...




Shadow pred Kirigakureom - Page 2 339970-bigthumbnail
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:50
Ja kao prvo nisam molio za milost Alker samo sam kritikovao igru i forum ali ja mislim da sam u pravu u ovoj igri se svodi sve da ce jedni od drugih napraviti jacu tehniku koja moze da te brzo uhvati to nije igra, igra bez pravila i nije igra a i Alker ionako mi je svejedno i da si me ubio jaka stvar ne treba mi tvoja milost ionako mi se forum sm****!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:56
Pa ti slabo dolazis i zapostavio si trening... Mnogi vezbaju stalno skupe i po 20.000 i kreiraju nesto jako....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:56
Nikada i nisam hteo da te ubijem... Planirao sam da ti predam ovu borbu i vratim titulu... A tebi niko nije kriv sto ne dolazis vise na forum i ne vezbas i ne skupljas creator poene da bi kreirao tehniku u ranku sa zabranjene....

Ali sada vidim da si stvarno izgubljen slucaj i da ne znas da se igras zao ti jednog obicnog lika u igri i plasis se da umres, stvarno si kukavica kao sto svi kazu... Mnogi i jaci od tebe su umirali i davali zivote za beznacajne stvari... A ti se plasis i krijes samo....

Lepo izvoli dolazi treniraj skupi jedno 30.000 creator poena i kreiraj nesto jako... Niko ti ne brani....
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 11:59
Koliko ja znam Stewca ja sam stalno trebirao i kreirao sam tehnike koje doprinose ninjama sela magle, a odustao sam kad sam video da ninje koje uopste ne treniraju iamju nepravedne premocne tehnike !
Kad ti je Alker trenirao ja nesto nisam video a nijedan od Kagea sem mozda Aleksandra i mene nije trenirao koliko ja znam pa opet imaju nepostene tehnike !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 12:12
Pogledaj samo borbe npr. prijateljske clanovi se stalno bore i treniraju a takve "real" borbe najvise donose creator poena, iskustva i ostalog... A ne neko ko samo trenira "sam".... A i ti pola godine slabo dolazis ovde ninje dnevno treniraju do maksimuma uzimaju i do 1000/1000 xp i creator dnevno...

Neki po selima, neki po organizacijama... Isto ninje se guraju, sklapaju dogovore sa ostalim da bi dobili vecu moc, ekperimente rade i ostalo... A ti sto jedanput nedeljno jednom treniras i to nekad ne radis i nisi u toku te kosta tako da posteno mnogi te presli...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 12:17
Kako hocete, ja sam ionako planirao da predam shadowu borbu i vratim mu mizukagea i da se vratim u moju organizaciju da treniram...

A on kada je tako pametan da se pravi i svadja... neka radi sta hoce moze i da umre... ali ja ga nisam ubio da se zna ipao sam posten... Moj lik je dobar ali takav je da je hladan i ne pokazuje svoju brigu prema drugima... Ali nikada nisam imao nameru da ubijem shadowa ili bilo koga na forumu....


Ako ti nece proglasam Zabuzu Momochija za novog Mizukagea.... Bice bolji od tebe sigurno jer on nije kukavica sto se tice borbi... Zabuza od sada si ti Mizukage lepo cuvaj selo i ostalo... mogao bi Ognjena da bacis u tamnicu ili slicno.. ( da i ovo opet mu zabranjujem ulazak Shadow opet neces moci da udjes u selo jedino ako ti Zabuza dozvoli jer on je sada glavni)...

Ja odo....



Anonymous
Gost
Guest

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 15:01
Hvala ti Alkere!!!
Cuvacu ovo selo svojim zivotom.. I branicu ga do moje smrti!
A sto se tebe tice Ognjene mozes da ides....a mozes i da ostanes da se boris za selo!
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 15:31
Heh, Ipak Ognjen nije izdrzao pritisak... zao mi je sto to cujem...
Ognjene!!! Mozda sam se poneo kao kreten prema tebi, ali shvatices jednog dana ( Fuhen baca svoju ogrlicu Ognjenu )

Cuvaj tu ogrlicu! Jednog dana cu da se vratim po nju!

Idemo Alkere... Nas posao je ovde zavrsen...
Smatrajte nas mrtvim ili nestalim...

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Allenwalkerimage
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sun 15 Jan 2012, 21:20
Zabuza ucenice vodi dobro racuna o selu ja idem negde daleko !
SAmo da zmnas Zabuza da to sto su su svi lose pricali o meni nije istina ja sam uvek voleo moje selo i uvek sam se trudio da moje selo zivi u miru zato se nisam borio jer sam smatrao da se problemi u ninja svetu ne trebaju resavati silom, silom svi postajemo losi ljudi ja to nisam hteo da postanem valjda me razumes !

Pre nego sto odem zelim da ti dam ovaj mac da ga cuvas jer pripada selu magle:


Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Oruzje47


Shadow nestaje u nepoznatom pravcu

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Body_f10
Sponsored content

Shadow pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum