Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

+66
48563869
Kiro Uchiha
Zen
bozidar
Floxy
415556854
utakata hataru
savo
Peda Carski
Conte Uzumaki....
Verde
>Ghost<
Madara Uchiha
Sena Clock
Itachi Uchiha..
Kasumi Kotaro
Stewcha
Tobii
Moto Tokuzen
Kotetsu Endo
Jushiro
Shino Aburame.
TK-004
Siegrain
Toujin Fantom
15618685
fullmetal alchemist
KaMi Akimichi
Tamekaze
Kratos
Dejan Uchiha
Dante Uchiha
Link Rinku
1561685
Kisame.
Jumive
..Zetsu
matija
Kirito Kirigaya
Milivoje
Takashi Komuro
vanja
.Itachi Uchiha
Karura Haruko
Milos
Zobla
NNW Game Master
Orochimaro
.Sasuke Uchiha
Bura Tasumi
Minatume
Bartholomew Kuma
Toshiro Senju
Sengoku Iori
Achiro Uchiha
Raiken Mystogan
Darcia Yagami
Hajime Katsumi
59695
David1410
Guts
Aleksandar Clock
Honoka
Shikaku Nara
Mei Terumi
Himiko Yumi
70 posters
Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 16 Dec 2012, 11:36
Ukoliko zelite da udjete u ovo selo morate zatraziti dozvolu prvo.Ali pazite jer ukoliko udjete na svoju ruku zauvek cete se izgubiti u kompleksu pecina...

Inace selo je dobro zasticeno i puno barijera


Last edited by Kunieda Aoi on Wed 02 Jan 2013, 15:46; edited 1 time in total
Mei Terumi
Mei Terumi
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 16 Dec 2012, 13:46
Zelim u selo..
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Mon 17 Dec 2012, 09:46
Hajde udji sada si ninja naseg sela Very Happy
Shikaku Nara
Shikaku Nara
Chunin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 18 Dec 2012, 01:58
Pozdrav mogu li da dobijem dozvolu da udjem u selo i vidim svoga brata Yusei-a Smile ali i da postanem clan sela
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 18 Dec 2012, 08:51
Naravno Very Happy
Honoka
Honoka
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 20 Dec 2012, 18:39
Mogu da postanem clan sela?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 20 Dec 2012, 19:12
Hajde udji i dodji kod mene u kancelariju zelim da razgovaramo nesto...
Aleksandar Clock
Aleksandar Clock
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Mon 24 Dec 2012, 13:57
ocu u selo
Guts
Guts
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 25 Dec 2012, 00:03
Mogu li u selo
David1410
David1410
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 27 Dec 2012, 11:09
Mogu li ući u selo?
David1410
David1410
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 27 Dec 2012, 11:14
Molim vas mogu li u selo???
David1410
David1410
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 27 Dec 2012, 11:17
David1410 wrote:Molim vas mogu li u selo???
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 27 Dec 2012, 11:57
Naravno udji...Postaces jak ninja ovde sa nama Very Happy
Aleksandar Clock
Aleksandar Clock
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 27 Dec 2012, 20:07
mogu li ja u selo
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Mon 31 Dec 2012, 08:45
Mogu li ja u selo da postanem clan sela ?
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 01 Jan 2013, 15:22
Zdravo svima. Ja sam Hajime Katsumi. Zeleo bih da postanem clan vaseg sela i da se pokazem kao najjaci i bicu jedan dostojan Kage !
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 01 Jan 2013, 17:18
Mozete svi Very Happy
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:22
Hmmm evo ga Vodopad, rekli su mi da je to kapija sela. Valjda ce se neko odazvati.

RAIKEEEN!!!!!

(Drzi nekakav kofer u ruci...)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:24
Raiken se spusta u roju buba

Dosao si....
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:24
Hmmm...

(Pogleda ga popreko...)

Pa zar si ti mislio da ce mo mi napustiti nase shinobije? Imas nisko misljenje o nama, uostalom nas se to i ne tice. Ali mi imamo obraz, i ponos.

JEdnog dana ce mo mi biti ti koji ce donositi uslove. Zapamti sta ti kazem.
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:27
Nisam ni sumnjao da ces dodji...Znaci u koferu su pare, otvori ga i izruci pare na zemlju, i ostavi tela tu...Tada nase ninje ce ti predati Itachija.
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:30
Hmmm uredu, evo ti kofera, tela su u skrolovima u koferu.

(Otvaram kofer...)

Necu izruciti pare, eto ti i kofera. A sada oslobodi Itachija. Niko od nas vam nije uradio nista lose!

Ti si bio toliko smeo i arogantan da nam upadnes u selo i da nas izponizavas i izvredjas. A nista o nama i ne znas. Ali zapamti moje reci Raiken jednog dana ce mo mi biti ti koji ce postavljati uslove.

I da doneo sma ti i odgovor na ponudu koju ste nam dali u onoj "dobrodoslici". Bicemo saveznici sa vama. Dok vi taj savez ne prekrsite.
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:36
Vi da budete ti koji postavljate uslove...To se nece nikad desiti....Ti si samo obicna bud**a koja ne shvata ovaj svet...

Moracu da proverim da li je sve to u redu...(Roj buba dolazi one osecaju miris i chakru i ulaze u kofer a zatim i skrolove okruzuju), Bube donose kod mene skrolove sa tela i kofer sa pare


Dobro je sve je pravo, ispunio si svoj deo dogovora, a sada je vreme da mi uradimo nase...


Itachi slobodan si
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:37
Uf napokon...Idemo Darcia...
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:39
(Gledao ga je sa gadjenjem i besom u ocima...)

Ccc kaoliko si samo pun sebe. SLusaj nisi mi dao odgovor? Da li je to saveznistvo u toku sada? Ajde reci.

(Okrenu se prema ulazu u vodopad...)

Itachi! Da li si dobro? Sta li su ti smao radili....
Sponsored content

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum