Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

+66
48563869
Kiro Uchiha
Zen
bozidar
Floxy
415556854
utakata hataru
savo
Peda Carski
Conte Uzumaki....
Verde
>Ghost<
Madara Uchiha
Sena Clock
Itachi Uchiha..
Kasumi Kotaro
Stewcha
Tobii
Moto Tokuzen
Kotetsu Endo
Jushiro
Shino Aburame.
TK-004
Siegrain
Toujin Fantom
15618685
fullmetal alchemist
KaMi Akimichi
Tamekaze
Kratos
Dejan Uchiha
Dante Uchiha
Link Rinku
1561685
Kisame.
Jumive
..Zetsu
matija
Kirito Kirigaya
Milivoje
Takashi Komuro
vanja
.Itachi Uchiha
Karura Haruko
Milos
Zobla
NNW Game Master
Orochimaro
.Sasuke Uchiha
Bura Tasumi
Minatume
Bartholomew Kuma
Toshiro Senju
Sengoku Iori
Achiro Uchiha
Raiken Mystogan
Darcia Yagami
Hajime Katsumi
59695
David1410
Guts
Aleksandar Clock
Honoka
Shikaku Nara
Mei Terumi
Himiko Yumi
70 posters
Go down
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 14:34
VEC SI CLAN SELA,PRESTANI DA SPAMUJES VISE !
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 20:23
Zelim i ja da budem clan sela...
.Sasuke Uchiha
.Sasuke Uchiha
Chunin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 13 Jan 2013, 14:58
I ja bih u selo.
Orochimaro
Orochimaro
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 13 Jan 2013, 15:04
I ja bih u selo.
Orochimaro
Orochimaro
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 13 Jan 2013, 16:42
Hocu li biti primljen ?
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 13 Jan 2013, 18:55
Ja bih te pustio,ali na Aoi je da odredi...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 23 Jan 2013, 20:28
Zbogom braco odosmo mi u hajduke (Kuma,Light)...

NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 23 Jan 2013, 20:28
Član 'Kurogane Gama' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Putovanje' :
Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 14471047
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 23 Jan 2013, 20:29
Prvo idemo do Shinobi Towna kako niko ne bi znao gde idemo posle,tako da niko nece moci da prati nas trag ili slicno...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 23 Jan 2013, 20:29
2 !
Zobla
Zobla
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 30 Jan 2013, 19:40
Dali mogu da postanem clan sela?
avatar
Milos
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 30 Jan 2013, 22:16
Hm lepo selo ali ipak cu u list


Last edited by Milos on Fri 01 Feb 2013, 20:27; edited 1 time in total
Karura Haruko
Karura Haruko
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 31 Jan 2013, 19:19
Mogu li da udjem u selo?XD
.Itachi Uchiha
.Itachi Uchiha
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 03 Feb 2013, 13:40
Mogu li i ja?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 07 Feb 2013, 18:48
Odjednom pojavljuje se ogromna proekcija na nebu koju svi vide


Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 451




Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Jellal_after_Siegrain's_returnKapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 425828_245197088901374_1847789365_n


Pozdrav svima kojima gledaju ovo!!! Zelim da vam saopstim jednu vest! Ninja konzul je odlucio da napravi velike shinobi igre.
Bice to turnir ali ne obican turnir nego turnir gde ce se ninje obrobavati u raznim disciplinama i slicno!!! Tako da nece biti vazna samo moc i jacina ninje...

Cekace vas vredne nagrade koje ne mozete ni da zamislite.

Inace ako zelite da ucestvujete moracete da imate tim. Da tim od troje ninji koji ce se zajedno prijaviti na igre. Inace svaki tim od tri igraca moze imati i jednog cetvrtog rezevnog igraca koji moze uci ukoliko neko od njih troje bude povredjen ili u nemogucnosti da se bori.
Inace ne mozete umreti jer cemo odmah zaustaviti sve.

Iz svakog sela, organizacije moze se prijaviti i vise timova .


Oni koji zele da se prijave neka dodju kod mene u kancelariju u shinobi gradu i neka se prijave i napisu imena ko je sa njima sve u timu...


Igre ce biti za nekoliko meseci (dana) bicete svi pozvani kada budu tako da ako zelite da ucestvujete krenite da vezbate i spremite se ali pazite! Na ovim igrama nece vam samo moc trebati nego i sreca i strategija i povoljan stil. Tako da bez obzira na rank i jacinu ninje svako ce imati iste sanse da osvoji!

Tim koji pobedi dobice vredne i korisne nagrade nagrade!!!!
vanja
vanja
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 21 Feb 2013, 12:58
zdravo , da li mogu da udjem u selo ? Very Happy
Zobla
Zobla
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 21 Feb 2013, 21:08
Mozes, dobrodosao.
Anonymous
Gost
Guest

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Fri 22 Feb 2013, 17:24
Zabla mozes da ubacis vanju u selo i da je dodas u grupu izgleda da si zaboravio
Zobla
Zobla
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sat 23 Feb 2013, 05:01
Vec je otisla ili otisao u drugo selo...
Takashi Komuro
Takashi Komuro
Academy Student
http://naruto-srb.weebly.com/

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sat 23 Feb 2013, 21:50
Mogu li da se pridružim selu, još sam Academy student, ali kad dobijem, ako dobijem, mesto u klanu..idem na Chunin-Čunin ispit Smile
Mogu li?
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 24 Feb 2013, 12:32
Cuo sam da vam je selo jako lepo jel mogu da ga obidjem
Zobla
Zobla
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Mon 25 Feb 2013, 00:06
Zao mi je moracu da te odbijem, ne zelim turiste u mom selu.
vanja
vanja
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Fri 01 Mar 2013, 20:32
smem li u selo ? Very Happy
Kirito Kirigaya
Kirito Kirigaya
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Fri 01 Mar 2013, 23:39
sta se desilo s selo lista??? mogu u selo nemam gde drugde..
matija
matija
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sat 02 Mar 2013, 18:40
mogu u selo
Sponsored content

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 3 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum