Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

+66
48563869
Kiro Uchiha
Zen
bozidar
Floxy
415556854
utakata hataru
savo
Peda Carski
Conte Uzumaki....
Verde
>Ghost<
Madara Uchiha
Sena Clock
Itachi Uchiha..
Kasumi Kotaro
Stewcha
Tobii
Moto Tokuzen
Kotetsu Endo
Jushiro
Shino Aburame.
TK-004
Siegrain
Toujin Fantom
15618685
fullmetal alchemist
KaMi Akimichi
Tamekaze
Kratos
Dejan Uchiha
Dante Uchiha
Link Rinku
1561685
Kisame.
Jumive
..Zetsu
matija
Kirito Kirigaya
Milivoje
Takashi Komuro
vanja
.Itachi Uchiha
Karura Haruko
Milos
Zobla
NNW Game Master
Orochimaro
.Sasuke Uchiha
Bura Tasumi
Minatume
Bartholomew Kuma
Toshiro Senju
Sengoku Iori
Achiro Uchiha
Raiken Mystogan
Darcia Yagami
Hajime Katsumi
59695
David1410
Guts
Aleksandar Clock
Honoka
Shikaku Nara
Mei Terumi
Himiko Yumi
70 posters
Go down
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:39
Samo da se zna tela su jos uvek kod mene i kenseia , darcii nikad nismo dali ta tela niti smo ih donosili u selo senki
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:40
Nista posebno bio sam uhvacen u Genjutsu sekli mi ruku,nogu,kitu i vadili oci ali to je samo genjutsu bio...
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:42
STA???? Gozu jesi li ti poludeo!? Odmah im dajte ta tela, pa bitniji su nam zivoti ninji nego mrtva tela!!! idi**e!

Mislio sam da su u tim skrolovima tela!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:43
Kakva je ovo zajebancija!!! Itachi!!!!
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:45
Vama su mozda bitniji , meni nisu
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:46
idi**e JEDAN!!! Donesi tela! Pobice nas sve!

Neka mene ubiju, slobodno, ako to zele eto sada im je i prilika!

Ali sto da placaju zivotom ninje naseg sela ZBOG VASIH GLUPOSTI I IDIOTIZAMA!!!
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:47
(Kako stojim kod Darcia hvatam ga i stavljam mu kunai za vrat i bube koje su bile na meni prelaze na Darciu)

Izvini Darcia,ali ovako mora...
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:49
I Darcia upada u genjutsu i ne moze se pomera
Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 404


Gozu...Ovo nema veze sa tobom zato ostani da gledas ili idi... Very Happy

Odlicno obavljeno Itachi...


Last edited by Raiken Mystogan on Thu 03 Jan 2013, 10:49; edited 1 time in total
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:49
(Darcia se izbeci... I izgubi se...)

Itachi?! Sta to radids? Sta je ovo? Da li ti je Raiken naredio da me ubijes.

(Nasmeja se ironicno...)

Ajde ubi me onda... Hahahaha zivot sam dosao da ti spasem, a ti da mene ubijes... Hahahaha hajde samo napred...
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:50
Gozu pazi oprezno da vise nikad ne naletis na mene...Ne ja ne zelim tebe ubiti...Nego imam jedan plan tako da slobodno idi...
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:50
Ae sta diras darciu jadnog chunin jos nije postao ti si jounin , najbolje bi bilo da se svi opustimo i svako ode svojoj kuci
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:52
Ne brini....Tvoja smrt nama nista ne znaci...Ali moramo popricati nesto....Idemo unutar sela....Vodite ga (5 special npc jounina ga opkoljavaju i vode ga unutar sela)

Ako zelis Gozu mozes poci sa nama...
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:52
Raiken !!! Nemoj da ubijes Darciu slucajno,a sto se tice Gozua radi sta hoces...
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:53
Ae sto da ne , a ti itachi ne kurci se toliko
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:53
(Pogleda popreko Gozua...)

Ne treba mi tvoje sazaljenje Gozu, ispao si id**t! Izdao si selo! Ne bi dao mrtvacka tela, za zivote nasih ninji!

(Darcia pljunu ispred njega... I pogleda ga sa besom u ocima...)

I hajde vise Itachi zavrsi sa ovim!
59695
59695
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:54
Ne ja ne zelim tebe ubiti ! A Gozu pazi na recnik !
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 10:56
Itachi , samo da te podsetim da smo isti klan i jos sam ja rank ispred tebe , bolje da cutis dok me nisi iznervirao , a ti darcia ja sam ti odmah rekao da sam ja sa akatsukiem pre svega a tek onda sa selom senki
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 15:04
Pa ako je to to...Uzecemo novac za sada...Ali novac ne moze platiti jedan zivot nase drage Mei...

Itachi slobodan si idi sada gde zelis...Kao sto vidim Darcia...Tvoje selo nema veze za Akatsukijem tako da cemo vas pustiti na miru...Ali nije mi jasno zasto saradjujete sa takvu organizaciju...Cuvaj ledja lako te mogu izdati takvi su oni...Ali ako nastavis da koristis Akatsuki i da radis ostalo u zle svrhe...Stvarno cemo ti se nadji na putu...


Sta ti je Darcija...Jos uvek nisi dosao sebi...Ooooo izgleda dam sam preterao...Genjutsu je bio suvise jak za njega da podnese sve sto bilo...
(Inace nismo ni napustali kapiju , sve ono sto si video i sto se desilo je bio genjutsu)

Idite sada slobodni ste...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 22:31
Udji Toshiro...
Toshiro Senju
Toshiro Senju
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 03 Jan 2013, 22:49
Black Star moram prvo da zavrsim nesto u selu. Nakon toga dolazim!
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 09 Jan 2013, 19:28
Mogu li da postanem član sela?
Minatume
Minatume
Chunin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 09:20
Molim vas da li mogu u vase selo
:U: :U:
MiNaTuMe :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
Minatume
Minatume
Chunin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 09:20
Molim vas da li mogu u vase selo
:U: :U:
MiNaTuMe :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 09:55
Primljen si u selo,prestani da spamujes.
Minatume
Minatume
Chunin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Thu 10 Jan 2013, 13:42
Da Li Mogu da postanem clan vaseg sela MOLIM VAS :?:

MiNaTuMe :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
:U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U: :U:
Sponsored content

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 2 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum