Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

+66
48563869
Kiro Uchiha
Zen
bozidar
Floxy
415556854
utakata hataru
savo
Peda Carski
Conte Uzumaki....
Verde
>Ghost<
Madara Uchiha
Sena Clock
Itachi Uchiha..
Kasumi Kotaro
Stewcha
Tobii
Moto Tokuzen
Kotetsu Endo
Jushiro
Shino Aburame.
TK-004
Siegrain
Toujin Fantom
15618685
fullmetal alchemist
KaMi Akimichi
Tamekaze
Kratos
Dejan Uchiha
Dante Uchiha
Link Rinku
1561685
Kisame.
Jumive
..Zetsu
matija
Kirito Kirigaya
Milivoje
Takashi Komuro
vanja
.Itachi Uchiha
Karura Haruko
Milos
Zobla
NNW Game Master
Orochimaro
.Sasuke Uchiha
Bura Tasumi
Minatume
Bartholomew Kuma
Toshiro Senju
Sengoku Iori
Achiro Uchiha
Raiken Mystogan
Darcia Yagami
Hajime Katsumi
59695
David1410
Guts
Aleksandar Clock
Honoka
Shikaku Nara
Mei Terumi
Himiko Yumi
70 posters
Go down
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:32
Odnosi moj klon dantea ...
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:33
Citaj pravila to nisam tu se vise ne vazi ako si dosao ovde znaci da jesi tu tako da dzaba i ta ti je klon jer da je klon nebi mogao da dodjes ovde zbog barijere tako da kasno je vec nas si Dante!

Izbegavam to tako da me neces ujesti. Ti gledas da te ubijem Raizene? Samo jos jednom tako napadni.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:34
Ajde me ubij ? ahahahhaha to kaze moj klon hahaha
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:35
(Klon ti se raspada) bube su ga unistile.

Da si tu ubio te...Nema veze odnecu ja njeogvo telo u lab pa me cekaj tamo da ga ispitamo...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:37
To sam znao to je drugi klon a ovo je treci Very Happy inace ovo je ulaz u selo kakva barijera?
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 22:38
Hahahaha ma zajebai klonove ocu dokazi gde si ih kreirao i poslao ako nemas nas si.

Pa zar mislis da je selo nezasticeno?Puno je barijera cak i sam Raiken bi upao u njih a kamoli ti...
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:08
Gledano da si tu a ne pises smatracu da sam te zarobio.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:31
Dolaze moja 2 wood klona , daj mi dantea ...
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:32
Polako...Zasto bi ti ga dao uopste...Verovatno ces ga ubiti meni treba ziv...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:42
Necu ga ubiti ne brini ( kazu klonovi ) predaj ga hajde ... ispitacu ga i vratiti ga vama sa informacijama ;)
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:44
Zao mi je ali ne verujem ti bas nesto...(obavijaju ga bube)

Ja cu se postarati za to verovatno i seal ima ne mozes izvuci informacije...Odvescu ga u shinobi grad za nagradu...
Guts
Guts
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:49
Verde vrati telo Dantea Raizenu, on je odbegli ninja sela vodopada i nase ninje ce ga ispitati !
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:54
Tako je ! ( kaze jedan od ovih klonova dok se drugi malo udaljava od njega )
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:55
Guts! Suvise si naivan! Sta mozete da uradite ti, kunieda, peda i kisame, nemate ono sto je potrebno da ga ispitate pogotovo sto je bounty verovatno ima svakave sealove na sebe.

Ako ga nekog zeli mrtvog i kaznjenog onda sam to ja! Nisam zaboravio sta je uradio ovom selu i ono sa Tobita bio sam i ja tu...To je neoprostivo pobio je Motoa, Yuseia, Naru, Aleksandra, Falca i jos mnoge druge ninje pomagavsi Tobitu...Ako treba biti kaznjen onda treba biti mrtav, ispitivanje i ostalo je suvise mala kazna...





Ali ako ga ubijem sada ovde svima nama ide u korist zar ne?! Ipak je Dante kriminalac!
Guts
Guts
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:57
Sve si ti to u pravu ali zasto ne bi njegovo telo ostalo ovde, ipak ima nesto u Danteu sto mi ne znamo a jako nam je potrebno, to je mozda kljuc za pobedu nad kriminalcima, stoga ga moramo ispitati !
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Tue 14 May 2013, 23:59
U pravu si...Ipak je video sam Raizen anbu kapetan on je zaduzen za sve ovo da ispita...Zao mi je...


Evo ti Dante Raizene nosi ga ispitaj i radi sta zelis snjim svejedno mi je ali necu vise da ga vidim ovde ako ga ostavis zivog!
Guts
Guts
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 15 May 2013, 00:01
Sta zivog, cim ga budes dovoljno ispitao, zapali njegovo telo !
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 15 May 2013, 00:01
Bez buba je ?
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 15 May 2013, 00:03
Ne brini ovde u selu su svid bube koje stite selo kao sto sam rekao nece nikog povrediti to je samo barijera...Tako budi siguran povukao sam sve bube posto si klon da ti nebi isisale chakru da mozes ides...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 15 May 2013, 00:03
Pa aj da ti verujem ... * Moj klon ga uzima Dantea tako onesvescenog i polazi *


Last edited by Raizen on Wed 15 May 2013, 00:10; edited 1 time in total
Verde
Verde
Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Wed 15 May 2013, 00:05
Jos nesto ne zelim vise nikad da vidim Dantea!!! Nemoj ga vracas ovde ili slicno spali ga sto kaze Guts!!! Radi sta oces ali necu da ga vidimo!
avatar
Floxy
Administrator

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Fri 17 May 2013, 13:42
Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 401 dolazi ptica sa porukom

"Mogu li u selo?
Ay"
Guts
Guts
Academy Student

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Fri 17 May 2013, 23:49
Sta zelis ?
Anonymous
Gost
Guest

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty dassaddaads

Sun 19 May 2013, 22:35
Dosao sam Lorde Raiken
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Sun 19 May 2013, 22:41
Odlicno kao po dogovoru...

Sada cu ti dati to sto semo se dogovorili samo da niko ne vidi. Bacam nekoliko smoke bombi i dise se ogromni dim niko nista ne vidi cak ni ti.


Napisi nesto pa da nastavimo
Sponsored content

Kapija sela (zahtev za ulazak u selo) - Page 9 Empty Re: Kapija sela (zahtev za ulazak u selo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum