Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lord Raiken chambers

+14
Rokudo Yuudai
Ryuk
Kisame.
Achiro Uchiha
Kensei Muragawa
Falco
Honoka
Brock Lesnar
Kirito Kirigaya
Makoto Shishio
Bura Tasumi
Siegrain
59695
Raiken Mystogan
18 posters
Go down
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 11 Mar 2013, 20:39
ne rekao sam ti igras ti..
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Wed 13 Mar 2013, 00:12
Imam primedbu.... Falco mi je obecao zestok trening koji jedva mogu da podnesem.. A dobio sam zapravo jedno odmaranje... Jel opste u funkciji ova organizacija??? Niko nista ne radi koliko vidim
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Wed 13 Mar 2013, 00:15
da u funciji je ali za trening ces morati da pricekas da se zavrsi turnir...
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Thu 14 Mar 2013, 01:52
Da cekam da se zavrsi turnir!!!!!! Pa jeste normalni! Pa zelim i ja da ucestvujem na turniru -.-"
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Thu 14 Mar 2013, 23:08
ona bud**a Brock se ubio -.- dobro je da sam imao ugovor sa njim pa sam uzeo telo nazad preko jutsua inace bi isao da unistim chiper organizaciju sto ukrali telo.
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Thu 14 Mar 2013, 23:12
Koja bud**a.. Ionako mi se nikad nije svidjao Razz
Falco
Falco
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sat 16 Mar 2013, 15:23
Vreme je da napravimo nove planove sta cemo sa ovu organizaciju i da se dogovorimo oko mogo toga. Ne mozemo samo da stojimo ovde
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 11:47
Pozdrav svima dugo se nismo videli. Zelim da vas pitam za saradnju da li zelite da ucestvujete u jednom projektu
Ryuk
Ryuk
Academy Student

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 13:32
Xaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxaxa!
Kisame.
Kisame.
Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 19:31
ja samo zelim ono sto sam ti poslao u inbox xD
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 21:36
sta to reci ako mogu da ti pomognem..?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 21:46
Da mi se pridruzite u stvaranju novog sveta. Ulovio sam svih 9 demona a i imam posebna oruzja da ih zarobim mogu vas uciniti jinchurikima (ostalo nam jos dve nagrade neiskoricene od igara da se restuju poeni). Tako da cu to dati Kenseiu, Achiru ili Falcu i moci cete da izbrisete dve klase dva skil poena i staviti na jinchuriki klasu. Mozete birate izmedj Shukakua, Nibija, Sanbija, Gobija i Raokubija. Ucinicu vas jinchurikima i imacete ogromnu moc.
Inace obnovicemo selo senki i raditi tamo i trenirati. Osnovacemo posbnu Jinchuriki force gardu sa 9 jinchurikia istreniranih do maksimuma ja cu biti vas kapetan i postracacu se da imate dovoljno xp da trenirate i ostalo vase demone.
Nakon toga naci cemo dolinu shinobija i iskoristiti tu ogromnu nezamisljivu chakru i space time tehniku da odemo u zenkai hideout i pokorimo ga i postace nasa baza. A onda krenucemo u osvajanje sveta pokoriti sva sela i organizacije i vladacemo nad tim celim svetom!
Bice nas 10 naravno ja necu biti jinchuriki. Na 10 cemo vladati ovim svetom i svako od nas imace svoju teritoriju i biti jedan lord. Ryuka cemo izabrati za glavnog lorda emperora ali ne brinite ima razloge zasto njega birate ali stvar je da cemo raditi zajedno i sve zajedno deliti kao jedan i vladati.

Ja licno nisam zainteresovan da vladam i ostalo ali kao naucnik zanima me sta ce se desiti ako odredjenoj grupi ljudi podarim moc da zavladaju svetom. Sve sto zelim da gledam vidim sta ce biti. Mene zanima samo da udjem u istoriju i postanem besmrtan tako. Ako necete ne morate ali ovo je poslednja sansa onog dana kada krenemo da preuzimamo svet i vi cete biti na listi onih koje cemo poraziti i uciniti nasim podanicima.

Tako razmislite da li zelite
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 22:11
ja i achiro odibjamo....ne zelimo da nam ryuka bude emperor i ne svidja nam se ni jedan od ponudjenih demona..
Kisame.
Kisame.
Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 17 Mar 2013, 22:24
meni si bio obecao ..
Falco
Falco
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 07:45
Ja zelim ako bi hteo da ostanem jos malo ovde za sada. Bilo kog demona bi mogao ali necu full klasu samo jedan poen ocu da skinem sa summoning klase i stavim na jinchuriki
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 12:10
Onda podji samnom Falco tako ce biti...Sto se tice tebe Kisame nisi dovoljno mocan za takvo nesto. Ne zelim da dam demona nekom ko ce lako umreti ili napraviti neku glupost.

Ukoliko izazove ove borce sa liste i dobro se pokazes u borbi dobices demona.

Aleksandar Uchiha, Aleksandar Clock, Jumive, Milivoje,Shino Aburame. To su najslabiji borci u ovom svetu ninja koji je vredan da bude jinchuriki moze ih sve 5 sam poraziti vrlo lako. Ukoliko to ne mozes nisi vredan da budes jinchuriki.

Porazi tih 5 borca i dobices demona onda cu smatrati da si dovoljno jak i mocan da se nosis da budes jinchuriki do tada nema nista


(nestajemo)
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 12:36
Ili jednostavno ubi mene i dobijas demona!!!!!! Ako zelis da probas.. otvori temu u ovoj organizaciji!!! Ali ti ne garantujem da ces da ostanes ziv!!
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 19:55
Rokudo Yuudai si mi besan?? kog demona imas?
Kisame.
Kisame.
Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 21:23
lisicu , ja cu da se borim sa ovih 5 i pobedicu ih ! zatim zelim demona koj ima kiselinu ..iako si mi ga bio obecao ali nema veze el mogu da se borim sa ryukom i ako ga pobedim tj ako mu skinem bar 500 healt da dobijem demona ?
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Mon 18 Mar 2013, 23:38
Siegrain idi do vodopada ti si njihov ninja i donesi mi shamahadu i achiru donesi kibu.. a za uzvrat dobijas moju nagradu od raikena Very Happy
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 24 Mar 2013, 03:54
poslije dugog odsustva zelim da se vratim i da pomognem hunters-ima
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 24 Mar 2013, 14:25
eeeee Very Happy dobrodosla nazad i cuvaj se achira...
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 24 Mar 2013, 14:39
Pojavljujem se odjednom ispred svih.

Huuuuuuuuu zamalo da dozivimo katastrofu. Hvala bogu da sam demonima pre toga postavio seal od onog maca pa sam ih lako porazio sa konopac i ponovo seal inace bi nas sve napali...


Inace Rokudo, Ultear i oni Ryuuk su poginuli, sada dolazim iz senke unistena je cela. Chiperovci su ih dokrajcili. Pazite ste ne smemo dozvolimo da se to i ovde desi.

Moramo se dogovorimo.
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 24 Mar 2013, 14:48
Mi smo u ok odnosima sa cipherom , nece nas dirati ako ne diramo mi njih
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Sun 24 Mar 2013, 14:53
Svejedeno pre nedelju dana Aleksandar i Shino su me pitali da ih pustim ovde da rade za nas rekao sam im ako vam stavim sve moguce sealove onda moze tako da me vise nisu ni pitali. Dobro je sto su odustali od nas inace bi i mi sigurno doziveli takvu sudbinu.

Ali licno mislim da nece ovde niko da nas dira, nemoj nikom odajete lokaciju. Hteli su Ryuuka i Ultear koja ih izdala. Tako da to je to...

Sto se tice jinchurikia moja istrazivanja su zavrsena dovoljno sam skupio podataka iz njihovih borbi Rokuda...

Dolazicu ovde neko vreme ali ne licno. Verdea koji jedini preziveo ubacicu ovde postace bounty hunter.

Sponsored content

lord Raiken chambers - Page 9 Empty Re: lord Raiken chambers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum