Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava gresaka na forumu

+13
Kotsuko Hagane
Fuhen Fuyutama
Nagu Garakama
Blablba
Yukimaru
Ognjen-Shadow Ninja
Ryuk
Aleksandar
Raven
Shisui Uchiha*
Sage of Six Path (Admin)
Orochimaru
Stewcha
17 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu Empty Prijava gresaka na forumu

Fri 28 Oct 2011, 23:02
Ukoliko primetite neku gresku bilo gde na forum, nepravilan tekst, pokvaren link ili slika, losa kartica i ostalo ovde mozete prijavti i u najkracem roku cemo otkloniti tu gresku..
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 13 Nov 2011, 09:48
Mozda gresim..Ali kako Gara u borbi moze da pozowe Kakashia kad ga je Conte zauwek zapecaotio !!
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t2097p45-kisai-uchiha-vs-conte-uchiha
Zar ne ??

The author of this message was banned from the forum - See the message

Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 14 Nov 2011, 14:36
Nesto nije uredu sa inventari sa mojim sve lepo ubacim code o tehniku i to i samo mi se pojave dve slicne neznam sta je sve je bilo dobro do sad pa ako mozete da sredite to a pokusacu i ja da vidim sta nije uredu
Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 14 Nov 2011, 14:39
negde si na pogresno mesto stavio [code] pogledaj gde i izbrisi
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 14 Nov 2011, 15:21
sredio sam to sad mi je inventar u redu polue dok pronadjo
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Tue 15 Nov 2011, 23:43
Bicu posten..Admini mora da ste pogresili..Ja nemam 10.000.000 nego 1.000.000 tako da mi ispravite tu gresku Very Happy
Mozete i nemorate Very Happy
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 18 Nov 2011, 14:42
Admini mng ste mi spori nista bre ne dodajete ovaj gaara dok je bio admin sve uredno i to ja neznam kad ste mi poslednji put nesto dodali treba mi bre dodate 1500 xp 1000 creat i 100 000 cekam vec ko zna kolko
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 19 Nov 2011, 12:23
Imam jedno pitanje .... Koliko sparinga se moze uraditi dnevno jer znam da je negde pisalo da moze samo 1 dnevno i tako ja i radim .. ali vidim da nekoliko igraca radi 2 dnevno ... Pa bi volio da znam koliko je sad ispravno ???
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 19 Nov 2011, 20:34
Ja bi zeleo da se ovo izbaci sa foruma Prijava gresaka na forumu Silent11

Pogledajte ovo
Aleksandar vs Ninja (extreme fight)
On je iskoristio Prijava gresaka na forumu Oruzje27
da pauzira protivnika zatim je iskoristio
Prijava gresaka na forumu Silent11
u kombinaciji sa Prijava gresaka na forumu Oruzje51[/quote] i protivnik je mrtav.
Ja mislim da bi borbe bile mnogo zanimljivije kada bi se silen kiling obrisao sa foruma...

Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 19 Nov 2011, 20:56
meni nije problem da ga pobedim i na druge nacine ali sillent killing je oduvek bio na forumu i ja mislim da se nebi trebao izbacivati samo zato sto se tebi nesvidja kako ja radim sparing !!!
Anonymous
Gost
Guest

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 19 Nov 2011, 21:24
I ja mislim da nemora da se izbacuje
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 20 Nov 2011, 10:54
To je ninja skil koji svaki ninja mora da poseduje pa zato ne vidim razlog zbog koga bi izbacili sillent killing prave ninje bas rade tu tehniku !
Anonymous
Gost
Guest

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 20 Nov 2011, 11:03
pa da.... :Sashead :
Yukimaru
Yukimaru
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 20 Nov 2011, 14:03
Da prijavim gresku ja zelim biti u selu lisca a da imam element zemlje zboh shoton clan
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 20 Nov 2011, 20:46
To nije greska, sam si birao kada si se reg, lepo pise koji element izaberes u to selo ides ;)
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 02 Dec 2011, 19:02
Nije ovo nikakwa greska i slicno..Ali ovo je waljda Naruto forum ne blic i goku..Milio bih admine da im neprave takwe ehnike gde su likovi iz drugih anime-a,
dobri hsagi mac i to swe je ok ali vo sto iam zacui da leti to stvarno nije uredu..
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 02 Dec 2011, 20:00
Svako ima pravo da kreira sve sto zeli od svojih tehnika licnih bez obzira iz kojeg su anime, samo da ih prilagodi za naruto svet...

A sto se tice letenja ta tehnika ima i u Naruta poseduje je tsuchikage i onaj njegov sluga tako da je to ok u naruto svetu je dozvoljeno letenje kao u dragon ballu
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 03 Dec 2011, 18:01
pocinjem da se razocaravam u ovaj forum i admine
nista ne dodaju bas ih briga stewcha retko kad udje nije vise ovaj forum kao pre kad je tu bio conte gaara tu se i dodavalo nesto a sad ama bas nista ja neznam kako mislite da vam dolaze novi clanovi kad vi nikad ne dodajete ovde se ni genin nemoz postane kad se setim kakav je forum nekad bio ja u radim trening pola sat sacekam ono mi sve dodato uredno i to aa sad admini cekam ih 2 meseca da mi dodaju 100 000 ryo da mi dodaju do 70 lv sram da vas bude !!!!
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 03 Dec 2011, 18:55
DA nisu ni meni dodali exp i pare od kladionice a ni Creator poene koji mi trebaju da uradi tehnike ovaj forum skroz ide nanize a ninje kao Aleksandar ne igraju po pravilima nego rade sta hoce razocaran sam u forum kao i ti Shisui !
Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 03 Dec 2011, 19:10
E izvinjavam se svima ali moram da vam kazem NE SERITE
Vi zaboravljate da je pravljenje tih kartica i dodavanje svaga posao coveka a ne neke masine e sada vas je 2 , na forumu dnevno ima oko 15 clanova i svako uradi ponesto za sta treba da dobije pare/xp/creator points , ognjene to sto si izgubio od aleksandra ne znaci da on nepravilno igra , znaci da je bolje odigrao , stewcha pregleda borbe i ako nesto nije u redu on to napise a shisui naravno da ti sporije dodaje 1 admin nego 3
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 03 Dec 2011, 19:46
Ja svima sve dodajem svako vece uvece...Tako sam uvek radio... A sada trenutno imam malo posla vise zbog turnira treba to nagledati organizovati... Ali ti Shisui uvek sam ti sve dodavao neznam u cemu je problem odavno ne igras nista tako nemogu da ti dodam nesto sto nemas... A sto se ostalih tice uvek sve dodam nikom nista nije hitno... Najvise dva dana mozda tri neko saceka ali ako je nesto zahuhtano neka borba situacija odmah sam svakom izlazio u susret i odmah dodam...
A u pravilima oduvek pisalo da budete tolerantni prema adminima ako nest odmah ne dobijete jer moze da prodje 2-3 jer ovo je forum a ne prava igra...

Diskusija zavrsena...

The author of this message was banned from the forum - See the message

Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 31 Dec 2011, 15:45
Sta bre prijavljujes ja za svaku karticu pitam stewchu koliko creator points i za koji level je a to sto ocu sve da vidim a ako mi verujes(iskreno me i ne zanima da li mi verujes) ja tebi inventar nisam pogledao od pocetka borbe , moja jedina privilegija kao adminu je da mogu da vidim ceo forum a to sto sam admin ne znaci da ne mogu da budem i igrac (Gara i conte su sasvim normalno igrali i niko se nije zalio)

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Prijava gresaka na forumu Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum