Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava gresaka na forumu

+13
Kotsuko Hagane
Fuhen Fuyutama
Nagu Garakama
Blablba
Yukimaru
Ognjen-Shadow Ninja
Ryuk
Aleksandar
Raven
Shisui Uchiha*
Sage of Six Path (Admin)
Orochimaru
Stewcha
17 posters
Go down
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 20 Jan 2012, 10:27
Zelim da prijavim gresku.. U vezi Kaguya tehnika i licnih tehnika tog klana...

Ukoliko koristite ovu tehniku u kombinaciji sa bilo kojom kaguya tehnikom znaci da kosti reaguju na neciju chakre i ako im se problizis na recimo pola metra metar one se izduze pratateci protivnikovu chakru i zbog toga tehnika koja je koriscena sa chakra growth ima +50 damage a i protivnik ce teze da izbegne...

Ali postoji problem jer ako aktiviras tu tehniku kosti ce da reaguju na svaciju chakru i ti to ne mozes da iskljucis...
Sto znaci da ako u multi borbi uradis sumu od kostiju i tehnikom da kosti reaguju na chakru odnosice se na sve protivnike osim na tebe...


Zato je Urami kreirao istu tehnniku samo je izmenio da on sam moze da odredi na koga ce kosti da se aktiviraju i kada i kako...
To je prvenstveno uradio da bi napravio zastitu za selo.. kombinovao je sumu i tehniku za rast kostiju i da je tako radio kosti bi odmah ubile bilo koga u selu... Zato je kreirao tehniku da on sam odredi na koga ce se kosti aktivirati...

Tu tehniku je on mene naucio i ja sam jedini trenutno koji je znam.


A video sam da aleksandar isto stavlja istu zastitu i u borbi koristi to i sam odredjuje na koga ce se aktivirati kosti a on nema pravo za to...
Recimo u ovoj borbi sa Minata aktivirao je sumu i chakra growth a to znaci da kosti i minata napadaju...

Tako zelim da mu zabranite da koristi to jer je to moja licna tehnika.

Obicna Kaguya tehnika
Prijava gresaka na forumu - Page 3 Bon110


Uramijeva to jest sada moja licna

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Bon2


Sto znaci da bilo koji Kaguya ako postavi recimo sumu i ovu tehniku kosti ce se odnositi na sve protivnike osim njega i ne moze da upravlja sa kosti kako i gde ce se aktivirati...

Jedino ja to mogu uramijevom licnom tehnikom...
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 25 Jan 2012, 22:04
Neznam zasto ste se svi na vrzali za roleplay opciju putovanje ona postoji ali ama bas niko je ne koristi ! ili ucinite nesto ili neznam i da imam primedbu na zacui i nekolko pitanja

1 Kako on ima kisai oko ?
2 Kako je on uradeo body seecking kad mu je ovaj pocupao noge i ruke?
3 On bi crko do sad 100 puta jer da mu neko pocupa noge i ruke umro bi odma
nema teorije da prezivi pa cak ni na forum
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 25 Jan 2012, 22:07
Pricaj u svoje ime Very Happy ja koristim tu opciju Very Happy
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 25 Jan 2012, 22:12
Pa za tvoju informaciju Nemu, na forumu postoji tehnika sa kojom mozes da regenerises sve delove svog tela... Razumes? A putovanje moras da radis... Jer ga sada svi rade... A ja licno ne uvek, jer ima dosta mesta u nasem shinobi svetu gde se nalaze moji space time sealovi...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 26 Jan 2012, 09:04
Da Minato-San je upravu kao prvo ja koristim opciju putovanje !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 26 Jan 2012, 09:50
Pa niko vam ne trazi da radite... Ali bas sada je taj razlog zasto nebi bilo lose da uradite...

Primer ti si napisala da si otisla iz sela ali nigde nisi uradila "Putovanje" da si otisla i stigla tamo kod tebe u organizaciju...

Tako da ako te niko ne napadne ili trazi ti si stigla u organizaciju... Ali ako neko te napadne ima pravo da kaze da nisi jos pobegla i da si tu jer nisi nigde otisla...

Upravo zato sluzi ta opcija da ne bude svadja i slicno.. primer kao sa to ja sam otisla u organizaciju i ti ne mozes da me nadjes (a pre sat-dva-tri-cetri... si napisala post da si tu bila). Bez opcije znaci da si jos u okolini(jedino da prodje ceo dan ili vise) onda normalno znaci da si otisla...

Ali u slucajevima kao ono gde je "taza" borba bila ako zelis da 100% pobegnes na neku lokaciju predlazem da radite roleplay opciju...

Inace Zacui je "najstariji" clan foruma na forumu je bukvalno cim je otvoren... Cak i od Contea i Kisaia i Kakashija i Gare i mnogih drugih je pre bio... Sta vise on je prvi clan foruma Very Happy . Onda ide Alker pa Shadow pa Minato pa Alex to su ti clanovi koju su bili na forumu od pocetka i danas su zato treba da se postuju... xD

Ali sto se tice najstarijih clanova foruma koji su zivi to su Zacui, Alker i Minato. "Iz druge generacije" je Shadow
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 30 Jan 2012, 10:27
HEALTH 635
ENERGY 725
CHAKRA 740

Admini kad cem i stavite ove verdnosti nist ami ne dodajete !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 30 Jan 2012, 16:16
Tvoje vrednosti nisu toliko nego

550
645
680
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 30 Jan 2012, 18:08
AA od dela i ostalo to ne racunate
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Tue 31 Jan 2012, 18:11
Stewcha vi admini uopste nepostujete ninje !
Meni i drugim ninjama niste dodali nekoliko dana EXP zasto onda treniram nizasta !
Sponsored content

Prijava gresaka na forumu - Page 3 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum