Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava gresaka na forumu

+13
Kotsuko Hagane
Fuhen Fuyutama
Nagu Garakama
Blablba
Yukimaru
Ognjen-Shadow Ninja
Ryuk
Aleksandar
Raven
Shisui Uchiha*
Sage of Six Path (Admin)
Orochimaru
Stewcha
17 posters
Go down
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sun 01 Jan 2012, 23:11
Da Gaara igra sto se tice Conte-a on nije special character posto ipak on je sve to zaradio sam svojim igranjem (treningom i slicno) i Shiusi moras da razumes da je ovo forum ni ja ne razumem bas pravila sva foruma ali koliko znam admini mogu i nedelju dana da ti ne dodaju xp,cp,ryo, da ti prave tehnike a mogu i vise dana da cekaju ... Sto se tice Ravena meni ne smeta sto je on admin i sto je pritom i igrac ( mislim da i ostalim igracima to ne smeta ) on sve radi po pravilima za sebe i prema svakome se ponasa isto tako da je sve ok ...
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 02 Jan 2012, 12:19
Ne lupetaj bre shisui! koj ti je sada cilj nije mi jasno? Ajde objavio si rat, i naravno raven ti je stao na put, sad pokusavas na gl*p nacin da ga izbacis samo da bi se izvuko, jer se bojis borbe! Njegova je dobra volja sto nam dodaje xp,ryo, itd...

The author of this message was banned from the forum - See the message

Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Mon 02 Jan 2012, 12:33
E ovako shisui 1 opomena posto psujes na forumu (ne samo zbog ovoga , i ranje si psovao) I prestanite da spamujete ovu temu , ko sledeci napise nesto dobija opomenu , a ti shisui za vreme za koje si ovde si lako mogao da odigras potez protiv mene
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 11 Jan 2012, 19:18
Imam jednu zamjerku ako moze da neko od admina mi samo potvrdi jeli to tacno

"kada izbjegavate zvucne napade nemozete da ulazite u vodu,jel ako ste ucili iz fizike zvuk se krece kroz sve.Osim kroz vakum to je prostor NEispunjen zrakom i sl.Ocu da kazem da se Nagu nemoze da odbrani od zvuka tako sto se krije kroz vodu"

Mislim da sam u pravu,neka mi neki admin odgovori jeli tacn??
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 11 Jan 2012, 19:36
I ja sam to reko nagu ne slusa ako gledamo realno tako je
Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 11 Jan 2012, 21:50
Dejstvo zvuka je odbranjeno , opustite se ja se borim sta se vi zalite xD
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 11 Jan 2012, 23:30
slazem se sa azkenom.. mada bolje izbacite melody arm, a silent kill jedino ako je neko stanovan ili oneosposobljen...
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Wed 11 Jan 2012, 23:42
e da, i kako je moguce da struja to uradi?!! msm ciste gluposti da je bar vatra... ili njihova kombinacija, mada to je vec kekkei genkai
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 09:25
-Da Fuhen je u pravu sto se tice "melody arm" treba u podpunosti da se
izbaci ili da se napise neko pravilo kako se izbegavaju "zvucni napadi"

-Moje realno misljenje za ovu tehniku je "plavo sunce" da treba da se izbaci je realno ona je napšravljena u INAT onim ninjama koji su iz sela magle tj.da se te ninje onesposobe...A admini neka rade sta oce nije to nasa briga.....
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 09:30
Fuhene de daj malo smiri se i to jetehnika 65 lv a ti da si jak i da imas kefalo ovo bi lako izbego
Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 10:28
Realno sta se svi zalite fuhene svako moze da kreira nesto da bi kontrirao drugog ninju na primer ne znam da li je hisagi pravio ovo za mene ali tako mi lici

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Liggggggggg

a melody arm je sto se mene tice malo prejak ne bi trebalo da se skloni sa foruma ali trebalo bi malo da se promeni , i prestanita da spamujete ovu temu vise
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 12:45
Imam jednu primedbu nerazumem kako Fuhen ne trosi chakru ??? Dali je on svemocan pa ima 1.000.000 chakre?
Stvarno ni za jednu tehniku ne trosi chakru zelim objasnjenje ???
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 12:46
I ako je zima to je mutavo znaci on na prolece ce duplo da trosi chakru i upola manje da skida ?
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:25
Pa to je zapravo god mode i zabranjeno je, a sto se tice snega sneg nikad nije ni padao na forum... Ono sto je forum izgledao je bio samo novogodisnja tema foruma nema nikakve veze sa igrom i ostalo tako da mora da trosi chakru i ostalo... Cak i da pada sneg mora da trosi jer mora nekako da pokrece taj sneg...

Jer to bi bilo kao da je Gaara dok se bori u selu peska ne trosi chakru... Ili kada ninja se bori na jezeru ili moru za vodene napade ne trosi chakru...

Tako da mora da trosi u pravu ste..
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:36
da znam to smo vec razjasnili odavno, pa imam jednu skrivenu temu, odnosno post u selu gde sam aktivirao snow jutsu i zato sneg pada u selu magle jedino, ali naravno svaki dan trosim zbog toga 150 chakre... a vi mi pomazete, jer svakim postom tog dana (sparing trening, borbe) vi mi donosite potez vise... tako da sve dok sam u mom selu, nemozete mi nista...

*
Ok onda zelim da kreiram tehniku da ako neko ima elemenat struje da mu se automacki svaki potez smanjuje po 100 health zbog negativnih jona koji utiicu na elektricitet iz vazduha a samim tim i ninja to poseduje.. e pa onda cu tako da sklepam za svakog ninju nesto..i u sta se pretvara forum?! u s**nje!

#nemu da je tehnika 65-og lv, onda bi trosio 600 chakru a ne 200!
---------------------
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:46
Pa dobro da kazemo tehnika naprimer 40 lv onda sve snezne tehnike do 40 lv ne rade jer kao dok dodju do njega ono se ovo otopi a ovo recimo aktiviras neku tehniku 65 lv ona radi jer je velika kolicina snega i to i nemozee tolko brzo da se otopi i pravi mu dmg
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:49
pa o tome i pricam....Na tehnivci pise sve!, ajde malo razmislite i kazite dali ima smisla.. ako ima onda i ova moja tehnika koju planiram da kreiram ima vise smisla od toga...
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:50
Ovako Stewcha daje tehniku , ne bi je pravio da nesto nije u redu... Fuhene vidis yuki tehnike (ice) su opasne ako neko ima vodu jer ako se popurska ili tako ti ga mozes zalediti tako da nemas razloga za ljutnju sve je po pravilima , svako je protiv neceg slab evo ja imam vodu ice tehnike su za mene smrt a tebi samo smeta zato sto on ima ovo i zato sto ga ne mozes pobediti , pa imas ti valjda i druge tehnike sem ice-a ....
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 13:54
pa realno je ovako kao sto sam rekla xD
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Thu 12 Jan 2012, 18:22
Evo opet Fuhen ne trosi chakru a rekao je da smo razjasnili ovo .... Stvarno ajde da ne trosi chakru ali on ne trosi ni energy sta je on ??? Milslim da treba da dobije opomenu za to ili tako nesto ....
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 13 Jan 2012, 00:41
sve je po pravilima nagu, ti treba da dobijes opomeenu zbog spamovanja.. energiju sam istrosio, mada to mi nije konstantna energija, tako dok ne razotkrijem moje tajne UCUTI!!!
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Fri 13 Jan 2012, 09:15
I stvarno je lepo objasnio da je aktivirao snow jutsu negde u selu i da zato ne trosi chakru mani te vise
Raven
Raven
Jounin

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Sat 14 Jan 2012, 13:32
ae stewcha ozbiljno ne brisi sto je conte napisao zasluzio je zadnju poruku
Nemu
Nemu
Academy Student

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Tue 17 Jan 2012, 09:11
Stewcho bre 2 nedelje nemozes da odluccis ko ce biti moderatir a una bas sani 3 busu bu oigkedai nisije
Sponsored content

Prijava gresaka na forumu - Page 2 Empty Re: Prijava gresaka na forumu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum