Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+34
Aki Kuga
Shikamaru
Yamashiro
Ivan Hoshigaki
Conte
Hayato Chiba
Captain of Division 3
Kuchiki Byakuya
Takao Uchiha
Dzoni Hatake
Daichi Namikaze
Renji Abarai
Basil
45485465
Hyuuga Neji
Trent Black
P.
Raizen Masamune
Peda Carski.
Sabaku No Naoto
Nishi Hyuga
Erza Namikaze
Satoshi Nara
Konsai Uchiha
Aiko Shadow
Hei Kaguya
Konan.
Usaga Sorachi
K.
Archer Shadow
Hisashi Namikaze
Trafalgar Law
Yamamoto
Stewcha
38 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 13 Nov 2012, 20:11
Kad znas da si pro: Kad iznerviras Erzu toliko da te izbrise iz prijatelja a zatim toliko " kupis " odgovorima da te opet doda xDD
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 13 Nov 2012, 20:15
Nemoj da ja tebe kupim kusanagijem malo po rebrima.xd
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 13 Nov 2012, 20:55
Aloo bre vise manite da zezate curu i odjebite sa spamovanjem!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 16 Nov 2012, 21:27
E evo par stvari koje biste mogli da ispravite kao i neke ideje da bude bolji forum Very Happy


1) Najbitnije ja mislim da treba da ubacite tj da napravite nove NPC opcije , sa novim karticama, novim recima posto ima par gresaka u onim baloncicima koje izgovaraju da bude sve realnije i lepse, jer glupo je sa starim karticama,damage nije isti a i nekako je cudno da igrac stavlja nove dok NPC odgovara starim katicama.Uveli ste i da mogu da se kupuju da cuvaju sela i slicno pa mislim da bi bilo dobro da napravite nove Smile

2) Isto tako biste mogli i kartice demona da promenite da bude malo to vise opisano dok se borite sa demonom Very Happy ali ovo je manje bitnije mozda

3) Treba da napravite jos dosta novih misija za nove igrace,chunine i to mozda mogu i kagei, ali bilo ko, sto vise slika to je bolji forum Very Happy

4) Mislim da niko skoro ne koristi opciju 'Ucenje tehnike' a mozda ste i vi admini zaboravili na to pravilo Very Happy Smatram da treba da se promeni u pravilo samo da treba da se uci tehnika kada vam je neko sensei a ne ovako kada je kupimo ili slicno jer valjda se ovde kupovina smatra ucenjem ( Neki ninja nas nauci a mi mu platimo valjda je to tako nesto )

5) Mogli biste da skroz izmenite i Ninjutsue jer mnogo igraca smatra da sa onim trulim tehnikama ' Body Fading ' , ' Body Flicker Technique ' , mogu skoro sve da izbegnu , treba sve opet da se napravi i da se mozda ubace jos neke nove i slicno.Da sve bude lepse opisano...

6) Mozda da napravite i Fuinjutsue ( to su seal tehnike za zarobljivanje chakre , ljudi , summona ima na narutopedia lista tehnika vec postoje neke tehike ali jednostavno mora to da se lepse objasni ili tako nesto, tu bi mozda spao i puppet curse i da uvedete neko pravilo za tu tehniku kako se moze boriti protiv nje ili kako da se izbegne , posto je to seal( znak, simbol) veoma niskog nivoa , kako da se negira taj efekat ili slicno. Ja licno smatram da kada se postavlja taj puppet curse to moze veoma lakom tehnikom da se izbegne jer se to postavi prvo u vazduhu pa pocne da leti ka protivniku... xD
Naravno Juinjutsue to su cursed markovi dobro to su vec zabranjene ili tako Very Happy

7)Kenjutsu - Za to me je licno nekako inspirisao Kuchikijev stil borbe koji koristi razne maceve , ja smatram da treba izumeti svakakve stilove maceva ( Nitoryu- stil koriscenja dva maca pa smislite kako to radi i da ima par zajednickih tehnika u tome, Santoryu - to vec postoji npr ja sam pre na proslom kreirao- stil koriscenja tri maca , Shurikenjutsu - da se izuci neki stil da moze da se baci vise od 10 shurikena odjednom i da to mogu iskljucivo koristiti Senzor ninje i ANBU ninje najvise.Glupo je ovako da igraci kombinuju nesto , ipak tu se moze smisliti razliciti stilovi, napadi , ne mnogo tehnika , nismo samuraji ovde, ali par vrsta stilova i u svakom stilu po 4-5 tehnika/kartica Very Happy


Cool Zivotinje xD - Znam da ovo zvuci malo glupavo, ali dobro je poznato da u ninja svetu se najcesce prizivaju zivotinje, u Naruto svetu postoje
-Bube - aburame klan
- Zmije
- Zabe
- Orlovi/ptice
-Puzevi
-Gusteri
-Onbaa ( majmuni nekakvi)
-Kornjace
-Ninken ( psi )
- Ima jos vrsta kao neke morkse zivotinje ogromne i slicno

Neki se koriste kao summoni , a neki su divlje nepripitomljene zivotinje , napravio bih da postoje opcije pored opcija ' Snake borba ' da napravite opciju ' Borba sa tigrovima ' i jos nekim zivotinjama, i da za tu vrstu zivotinja bude cisto mesto gde zive npr Drzava Vatre , pa da kagei mogu kupovati zivotinje tj pripitomiti ih da sluze njima i da se bore sa NPC-ovima sela protiv zlikovca tj napadaca ...

Npr:
Tigrovi-Selo Lisca (Drzava Vatre)
Ptice- Selo Oblaka ( Drzava Munje)
Krabe,morske zveri - Selo Magle (Drzava Vode)
Bube- Selo Peska ( Drzava Vetra)
Kornjace-Selo Stene (Drzava Zemlje)

Nije da pravimo neke 'Pet gej igrice' nego da bude zanimljivije , barem tigrovi da se uvedu ahahha Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 18:59
Stvarno steta ovako jak forum toliko poruka, clanova i godina rada a da ga zapostavite. Nije zbog mene ja sam vec veliki lvl i imam svasta ne moram vise igrati presao sam takoredji ali ima dosta novih clanova koji treba da jacaju i rade.

Gledam mnogo toga je "propalo na forumu" red se skroz izgubio, pravila, niko vise ne trenira , niko ne napreduje. Mnogo toga stoji isto niko nista ne menja po forumu i ovako. Dosta tema treba da se sredi posalje u korpu i puno toga.

Ako vec ne mozete stignete sto ne ukljucite da igraci samo mogu menjaju svoje vrednosti dodaju xp i ostalo sebi tako nece cekati.

Uostalom znam da vi admini mozete pratiti sve sta ko pise, sta menja, sta je editovano, kako je bilo i ostalo. Tako da niko nece moci da prevari doda vise sebi ili slicno jer ce to sve pisati tamo u vasem admin panelu.



I da mislim da treba da odredite da kagei budu admini i dodaju svojim clanovima sta treba i ostalo. Ali da opreznost bude velika da ne zloupotrebljavaju to. A to sto ce moci sve da vide sta ko radi pa i treba kage je ipak kage toliko ninji, izvestaja normalno da zna sta se sve negde desava.

Samo da ne moze kage bude bilo ko jer je to velika odgovornost cak ce on morati i kartice pravi svojim ninjama nakon sto ih admini odobre.


Sve ce bude bolje ja mislim ako zaduzite kagee da rade svaki kage za svoje selo. Jedina cena sto ce kagei biti admini.

Naravno ubacite MOTIVACIJU svaki kage na kraju godine dobije zaradu, creator, pare i pobede zavisnosti koliko obavlja savoj posao i postuje admin poziciju i igracku (jer kao admin sve vidi i zna)




Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 19:49
Slazem se sa Kisaijem , ali jel postoji nacin da kagei budu admini samo za svoje selo dok ne vide sve ostalo?
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 20:32
Kisai ev oti odgovor na pitanje nikom ne dodajemo jer niko nista i ne radi a i oni koji rade oni su stigli do max i moraju da polazu neke ispite ili jounin ili chunin ispite

a to da svaki kage bude admin
-morali bi da vidimo da li to neki kage opste zeli
- da li je u mogucnosti da pravi kartice svojim ninjama
- i koliko je cesto na forumu

A inace Law,e to je nemoguce admini mogu da budu samo urednici grupe/sela i tako jedino mogu da vide svoje selo i da kontrolisu postovanje menjanje i itd u selu
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 20:37
sta je sa onim sto smo glasali da moderatori mogu da menjaju rpg podatke?

pa biti kage je velika odgovornost mislim da to bas ide uz to. Zato nece moci svako biti kage samo neko ozbiljan i ostalo...
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 20:54
Pa nzm nisu napravili tu opciju iz nekog razloga a to za kagea sacekajmo ostale i videcemo Very Happy
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 17 Nov 2012, 21:43
meni je svejedno ja nemogu vise da jacam (mozda nekad al za sve sto mi treba ako mi ista treba pitacu Stefana,Contea ili Minata)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 09:38
Ja zam za tu ideju jer je po meni to realno da kagei dodaju svojim ninjama vrednosti!
Mogli biste da uradite i da kagei prave tehnike ninjama i da ih pritom prvo nauce bilo bi realno !
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 10:32
Pa to ce biti previse admina na jednom mestu ali ideja nije losa
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 11:23
Jeste ali kao sto znate ima 3-4 glavna admina bese pored stewche sto vode forum i pitaju se sve oko njega.

Kagei iako bi bili admini nebi imali toliku moc nego samo da koriste admin poziciju za svoje selo to jest da dodaju svojim ninjama u selu sve sto treba (xp, pare, creator , da vode selo, i ostalo da pomazu ninjama). U ostalo nece smeti da se mesaju.

Jer Kagei treba to da rade i vode i uce nove clanove svoje ninje mnogo toga. Inace shadow je u pravu da!!! Kag treba svojim ninjama da pravi kartice to jest ako prvo glavni admini odobre tu karticu. Onda kage trenira sa ninju i uci ga tom novom tehnikom. Mnogo ce zaniljivije biti i koristece se ono ucenje tehnike.A kage ne moze svako bude zna se ove na forumu ko je sposoban za to i ko je ovde dugo dugo..
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 11:42
Xax pa upravu ste meni se svidja ideja ali neka ostali kazu svoje to je to xD (ne morate vise da pisete dok se neko drugi od admina ne javi videce oni ove prosle postove)
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 12:25
Pre skoro 10 meseci ( tako nesto ) mislim da ste prekinuli forum i smisli da sve krene ponovo , novi likovi , nova verzija sva nova pravila , zbog mnogo 'God Mode' likova ....Sada ako ne primecujete novi likovi su mnogo jaci od starih
Primer:
Kisai i Kaien su sami pobedili Nipocha dok skoro 5 najjacih ninji pre nije moglo nista da mu uradi...


Posto pravite novu verziju zasto ne ispravite te neke stvari koje trebate, zatvorite forum na tih mesec dana koliko vec treba i sve opet ponovo krene?
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 17:14
Sto se tice toga mislim da je Nipocho oslabeo xD nije koristio ni pola onoga sto je pre imao...Cak ni barijeru nije koristio jaku kao pre...Pre je imao mnogo toga niko nije mogao ni da mu se priblizi zato nisu mogli da ga poraze a sada je bas lak bio cak nije ni napadao uopste necim jakim...

Ja sam spremio sve zivo za borbu sa njega mislio sam da ce nam biti poslednja...Ali porazen je bas lako (verovatno je admine mrzelo da igraju ozbiljno)

Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 17:55
Pa dobro , ali ja kazem , npr Peda i onda Dokucihi , bacanje meteora - DBZ MODE Very Happy

Ili barem da naprave timeskip od nekoliko godina(25-50) i ko zeli da igra na novom liku kaze adminima da mu naprave pricu kako mu je poginuo lik i pocne da igra na novom , naravno pola njih ce to mrzeti ali onda im i stare ovi likovi pa ce biti veoma slabi na njima xD

Meni se i ne da nesto reset , ali nekako mislim da ce to biti bolje za forum iako znam da ce posle reseta dva-tri meseca opet svi biti ovako jaki tako da bolje da i nista ne radite , ali barem uvedite malo ozbiljnije mere, nemojte dozvoljavati neke tehnike koje su jake kolikogod da lik ima creator poena i uvedite neka nova pravila :/
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 18 Nov 2012, 19:27
trebalo bi da se odrade kartice za yamanaka klan i da se odrade u akimichi klanu i jos nekim klanovima gde nisu sve kartice...I sto je najbitnije dovodite clanove reklamiraj te i slicno da bi bilo igraca u svim selima i u organizacijama...
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 20 Nov 2012, 18:47
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6447p15-kisai-yokubi-vs-ognjen-shadow-ninja

Samo da kazem Kisai pogresio si posto kada si sve zapalio i ti si primio 3300 dmg jer je kisa padala i po tebi jer si tu bio u onoj kupoli od 100 defense i ako si sve zapalio gorelo je cak i tebe a ti to nisi izbego,zar ne???
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 20 Nov 2012, 20:26
ta kisa pada gde je ti usmeris to je logicno a i pise...jer da pada po meni ja bi je normalno izbegao -.-
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 02 Dec 2012, 00:31
Posto prosli put admini i nisu bas uzeli ono sto sam ja napisao kao nesto bitno ja imam neke nove ideje xD

1) Da uvedete nove NPC borce naravno sa novim karticama i da sve to bude ubedljivije kada se borimo sa njima a isto tako mozda malo tesko zvuci da to uraditi i sa demonima ( da za svakog demona imaju po 2-3 njegova specijalna napada a ne samo da se njihova snaga meri u njihovim healthima xD)

2) Za realniju igru a i zabavniju ja sam smislio neku ideju i mislim da bi admini trebali da ovo uzmete posto tako ce sve biti mozda uzbudljivije Smile
Naprimer za borbe ste uveli i skoro sve sto ste mogli doveli na maksimum da bi bilo zanimljivo i realno koliko moze , igraci mogu smisljati razne taktike i jos to sto sada svako moze nauciti po 5 tehnika jednog elementa je bas dobro Very Happy
Sada bilo bi dobro da naprimer kada nekome u borbi Chakra ili Energy padne na ispod 100 on onako moze da nastavi da se bori ali mu sve sposobnosti (brzina,snaga,inteligencija,pokretljivost) se smanje za 30 jedino ne kontrola jer ona uvek ostaje ista , ali npr pokretljivost (preciznost) se gubi kada korisnik se mnogo umori i izgubi dosta chakre ili energyije , samim time i brzina i snaga ( to je sve vise za energyiju) a inteligencija onako isto moze da se smanji jer covek(ninja) kada je na ivici snage uvek pocne da pravi razne ocajnicke pokusaje ali to ne mora bas kao i ovo ostalo.
A naprimer ako mu nesto od toga padne na nulu ( chakra ili energy ) da on momentalno ne moze da se pomera jedan potez tj neme moze nista da uradi i onda ako se izvuce ili prezivi stagod da lecenje traje dva dana u real ili tako nesto , da ne moze nista da uradi , cak ni trenira i slicno Very Happy
Samim tim ce igra postati realnija i zabavnija naprimer neko ne moze nista da radi dva dana cak ni nekoga da spase pa tek onda moze da se vrati i slicno..
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 07 Dec 2012, 17:17
Ovo vrijeme koliko sam na forumu mi se jako sviđa i forum je super, samo cekam da se rat zavrsi da i ja vise krenem sa igrom Smile
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 22 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum