Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trening prostorije Minata Namikaze

+10
Deadpool
Takashi Kanzaki
Bersa
Hosper.
NNW Game Master
Naruto Uzumaki...
Yagami Light
Gray Fullbuster
Shin Aburame
Namikaze Minato
14 posters
Go down
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 20:15
*dolazi Hanzo*
Minato zvao si me
Diablo.
Diablo.
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 21:30
Ja sam sitgao ! Dobrodosli nazad Hokage ! imal kakvih planova , ovo ono ?
Anonymous
Gost
Guest

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 21:57
Predjite na stvar pa ko kako dodje ukljucice se!
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 21:58
*dolazi nepoznati ucenik*Hokage-sama!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 22:37
Dobro onda preci cu na stvar i lose vesti, nesto sto necemo zaboraviti ni oprostiti. Kao sto znate ucitelji sada bivsi Yin i Jumive su zajedno sa studentima K, Himiko Yumi i Asuna Yuki izdali Selo Lisca i pokusali mene da ubiju. Sto je najgore njihov zlocin ide jos dublje, oni su kidnapovali i ubili nase saborce i ucenike Jushiroa Ukitakea, Leta, Shigeru Gensaia, Shinjia i Takeshi Konzakia. To su sve bili ljudi i ucenici za primer, trudili su se da ojacaju, i stitili su svoje selo, bili su deo ove porodice. A ja kao njihov i vas duhovni otac Hokage sam ih izneverio. (Minato je stisnuo pesnicu, i ugrizao se za usnu.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 934-69
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 2-22Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 1377-33Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 1316-85
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 1389-16
(Bio je veoma besan, i tuzan, grizla ga je savest, ali se uozbiljio kako bi nastavio dalje, jer mora da se pobrine da se tako nesto vise ne dogodi.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 2936598759_1_3
Zbog svog tog haosa koji je nastao, ja od sada uvodim redovne patrolne jedinice u oblastima zemlje Vatre. Po jedan tim sa po dva genina bice poslat u svaku od oblasti da strazari. Dante-sensei ce izabrati tri genina za ROOT koji ce biti elitna jedinica i dobice specijalan trening, jer ce njihov zadatak biti da vrse patrolu u svim oblastima i da paze na timove strazare. Praticemo sve njihove pokrete i necemo dozvoliti da nam opet pobegnu, naci ce mo njihovu organizaciju i unistit je, i naravno oni ce biti kaznjeni za svoje zlocine, a vrlo dobro se zna koja je kazna za izdaju sela, i ubijanje svog saborca. 
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Naruto_-_4_hokage_minato__3_
(Dok je sve to govorio na Minatovom licu se videlo koliko sada ima besa i mrznje prema izdajnicima, i koliko zeli da osveti studente kojima nije mogao da pomogne. Zbog toga ga je i savest grizla, osecao se osramoceno, zalosno i ponizeno kao Hokage, ali to nije smeo da pokaze svojim mladim studentima, zato je bio odlucan.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Shippuden-168-minato-namikaze-16441339-400-225
Takodje zbog toga sto necete ici na misije bar dok ne ojacate, u selu se organizuju svakodnevni zajednicki sparinzi u svrhu razvijanja vasih taktickih i borbenih sposobnosti. Pored tih redovnih sparinga sa Uciteljima i medjusobno, uvescu i kvizove, i mini turnire. Prvi mini turnir bice uskoro odrzan u selu i svi genini ce ucestvovati u njemu. Naravno bice tu i nagrada za najbolje itd.
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQAn90mEzBBXzBB1xJu-KqCzdrvH0uEjlS0nKo7ts0gN8PBezwl
(Minato je bio veoma odlucan u svojim odliukama i smatrao je daje to najbolje za sve njih kao i za selo, ali koliko se god on njima smesio njega je iznutra izjedala krivica, smatraoje da je on zasluzan za to sto su studenti kidnapovani i ubijeni, iako je sam bio u komi sest meseci i nista povodom toga nije mogao da uradi. Odjednom se setio svih njih i nije mogao da suzdrzi emocije, suze su mu krenule na oci.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Tumblr_mj3m08sS8A1rxatfho1_500
Vi ste moja deca, vi ste blago ovoga sela, i ja cu se za vas boriti do svoje smrti!!! NECU DOZVOLITI DA VISE NI JEDNA PRLJAVA ZLOCINACKA ORGANIZACIJA PONIZAVA VAS I OVO SELO! (Nije vise mogao da se suzdrzi.)
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 22:53
Hokage-sama.Znam da se trudite i da je na vama velika odgovornost kao Hokage.Ne krivim vas za smrt moga brata niti bilo koga genina.*zacaklise mu se oci*.Ne krivim selo.Ne krivim nikoga.Krivim Akatsuki!I osveticu svoga brata makar mi bilo poslednje!!
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 22:55
*Shin je gledao u Minata dok je on pricao i u grudima je osetio neki osecaj zadovoljstva i snage, pomalo se plasio, ali Minatova odlucnost i srdacnost kao Hokagea u njemu je budila Hi No Ishi i odjednom Shin je skocio, podigao je pesnicu u vazduh i obratio se svim geninima :



Dragi moji prijatelji, saborci ! Zar cemo dozvoliti da ovo selo pati, da se nas Hokage ovako muci a da mi ne radimo nista ! Kao sto sam pre rekao, nasi zivoti trenutno su neispisani listovi hartije, a na nama stoji kako cemo ih ispuniti ! Zato sve vas pozivam da pocnete redovno da trenirate, da ojacacate i u sebi probudite ceznju za dobrotom i borbom ka njoj, necemo da dozvolimo da neka tamo organizacija puna zlokobnih shinobija zavlada nama i nasim selom, jer smo jaci od svega toga. MI SMO CLANOVI SELA SAKRIVENOG U LISTU I NAS HOKAGE JE MINATO NAMIKAZE ! Necu da dozvolim da vise ijedan clan sela umre pod rukom Akatsukija, ili da neko pati zbog njihovih nedela, a vi mozete biti deo moje zelje i moje ideje, tako sto cete mi pomoci da treniramo zajedno i jacamo, ka jedna velika porodica i familija stanimo tome na kraj ! Njihovi repovi zla bice pocupani rukama pravde koje mi posedujemo, ali morate jos nesto zapamtiti, nemojte da vasa zelja za unistenjem akatsukija jer se to moze pretvoriti u zelju za osvetom, a to ne vodi nicemo do sirenju mrznje i posledicama kobnim za neke ljude... 

Verujte mi ja to najbolje znam

*Spustio je glavu dok je to pomisljao u sebi ali ju je brzo podigao da Minato ne bi posumnjao nesto


Zato, braco, prijatelji, saborci, da li ste uz mene ? Da li ste spremni da provedete sekunde, minute,sate, dane, nedelje, mesece i godine u krvi, suzama i znoju prolazeci kroz mukotrpne treninge. Mukotrpne trening, ali sa velikim ciljom. Da odrzimo dobro u ovom shinobi svetu, punom iskvarenih licnost i prljavih dusa zla ! DA VAS CUJEM, DA LI STE UZ NASEG HOKAGE I UZ NASE SELO, NASEG OCA, PORODICU I DOM !!!??
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 22:59
Ja sam za Shin!*pogledao ga je,kao da mu je izgledao poznato*.Necu dozvoliti da ubiju i ostale genine.Mozda jesam Academy Student,ali naci cu nacin da se osvetim! *rece ostro*
*pomisli u sebi*ko je odgovoran za smrt moga brata*
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:08
Gray je sve vreme stajao tu i vidi mu se bes i tuga na licu i razdere se* Asuna prokleta bila zazalices dan kada si se rodila!! 
Rastavite nebesa urlikom njihovih imena neka se odnese do Jumivea i YIn kao najstrasnija oluja krvi! 
Stavlja ruku na srce i pogleda u nebo i razdra se* 


Za LETA! ZA JUSHIRA ZA TAKASHIJA, ZA SHINJA! ZA SHIGERUA !
Takvi ljudi kao vi nikada ne umiru budite sigurni u to! Zivecete vecno u nasim srcima!

Pogleda u Minata* Hokage-sama vi nista niste krivi, kriv je ceo Akatsuki koji sebe nazivaju ninjam, izdali su prijatelje i selo oni su obicno nezahvalno djubre posebno ASUNA! Ona ce zazaliti dan kada se rodila!







 
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:12
*Stavlja ruku na srce i pogleda gore*ZA LETA,JUSHIRA,TAKASHIJA,SHINJA I SHIGERUA.
*pomisli u sebi* Osveticu vas,verujte mi...
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:13
*Shin kada je cuo sta je Gray rekao za Asunu zaleteo se i pokusao da ga udari pesnicom u glavu sto je jace mogao



idi**e ?! Zar nemas ni malo postovanja prema njoj ? To ti je sestra, i bila je clan sela sakrivenog u liscu !? Zasto pricas tako nesto, kada ne znamo kako je umrla ! Da li si ti normalan ????


*Na Shinovom licu se moze primetiti isti onaj stari izraz kada je maltretirao Splintera, bio je jako besan i to nije mogao da kontrolise
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:19
Skace u stranu pogleda ga u oci zatim se okrene ka minatu* Minato-sensei niste mu rekli istinu Opet se okrece prema Shinu* Shin smiri se pogledaj sebe nisi ti ne znas pravu istinu! Asuna zasto,zasto,zastooo!?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:20
Shin, Gray, Kakashi.... Ja, ja nemam reci... Zao mi je sto se to dogodilo, ali sam bio nemocan da im pomognem. (Ugrizao se za usnu.) Ali tako nesto se vise nikada nece dogoditi, verujte mi, dacu zivot ako treba samo da tako nesto sprecim.

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 7aa0f9335996f3efe69916d98b392f78
(Minato staje izmedju njih.)

Shin stani. Nemoj. (Minato je bio zabrinut, jer je znao pravu istinu, a Shin nije.)

Gray! (Pogledao ga je.) Nema nikakve istine.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:22
*Shin pogleda zbunjeno u Gray-a , pa u Minata, pa opet u Gray-a pa u Minata.


O cemu se ovde radi ? Asuna je ziva ? GDE JE ? GDE JE ONA ? MORAM DA JE VIDIM !!!


*Shin je poceo da trci ka njenom grobu da otkopa grob da bi je video u nadi da je ziva, ali ono sto Shin nije znao je da je Dante spalio njen grob, jer se tamo nije nalazilo njeno telo ...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:23
(Minato potrca za njim i uhvati ga.)

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Naruto_-_4_hokage_minato__3_
Shin stani. (POgledao je dole, kako bi skrenuo pogled.)

Tamo gde si krenuo, neces naci nista. Sem spaljenog groba.
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:23
Zar ce te ovako da resite probleme?Zar ce te ovako dopustiti da njihova smrt bude uzalud,nakon svega sto ste rekli? *razocara se Kakashi*
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:24
Shin druze smiri se! ne znas pravu istinu samo se smiri, Samo pogleda u MInata* Sensei kako ste mogli da mu ne kazete! Ja odlazim odavde! Krece polako u pravcu stanova*
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:32
*Pogleda u Minata besno i zbunjeno


Sta se ovde desava ? Kakav spaljeni grob ? Minato-sensei hocu objasnjenje !
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:32
Gray! To je bilo za njegovo dobro. Kada zavrsimo ovo ovde popricacu sa njim, uredu?

(Pogledao je u Kakashia.)

Srvar je jako komplikovana mili, pa ne moze da se resi tako lako. Nemoj se razocaravati. Sve ce mo srediti, obecao sam vam.
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:34
Pogleda Minata sa besom u ocima* Sensei razocarali ste me kad tad bi saznao istinu sada mu je mnogo bolje jos kada sazna da je Asuna, da je Asuna, Uzdihnu i kaze*  Ma nije bitno.
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:35
Izvinite Hokage-sama.Ipak mi je brat mrtav.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:37
Gray. Ne budi takav. Postojao je razlog sto mu nisam rekao. Svakako cu mu posle ovoga ispricati sve. Nemoj da se ljutis, moras da razumes. (Minato je beznadezno objasnjavao.)

No necemo sada vise o tome, postoje bitnije stvari, sacekacemo da se ostali okupe.
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:37
Nastavlja da hoda* Da nije mozda sada kasno Minato-sensei?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:38
*Pogledao je u Kakashija


Ma koga briga za tvog idiotskog brata !!!


*Zatim je opet pogleda u Minata, pa u Gray-a sa sirom otvorenim ocima, njegov pogled je govorio : OBJASNITE MI STA SE DOGADJA , ali on je cutao na kratko, jer mu je hiljadu stvari prolazilo kroz glavu,bio je jako uznemiren i poceo je da trese


MINATO-SENSEI, ZAHTEVAM DA MI KAZETE STA SE DOGADJA SA ASUNOM I GDE JE ONA ! ZELIM DA JE VIDIM ODMAAAAAAH !


*Glas mu je bio veoma jak ali drhtav, besan ali i uplasen on je trazio objasnjenja, jer je imao previse pitanja koja su u njegovoj glavi pravili rsum, Shin je imao nervni slom ...
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:40
Pogleda sa besom u ocima Shina i okrenu se brzo* Sta si Shin rekao, ti vredjas mrtvog coveka koji je umro u borbi sa Akatsukiem sada vredjas koga je briga eto mene je briga sta je tebi mnogo si se promenio razocaran sam Skida Husband sa glave i baca ga na zemlju* veoma sam razocaran u svakog od vas Poceo je da hode i odlazi*
Sponsored content

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 2 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum