Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 00:01
Jumive i Yin dodjite ovde moramo da se dogovorimo oko toga kako ce mo se sada organizovati.
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 01:01
Evo me hokage, uskoro ce doci i Yin
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 01:05
Uredu Jumive, odmah imam jedan zadatak za tebe. Pridji. (Sapnu mu nesto na uvo.)

Idi sada i vrati ih i da, ako budes morao upotrebi i silu, ali zelim da ih vratis u selo zive i citave.. Dismis.


Last edited by Minato Namikaze on Tue 15 Oct 2013, 01:12; edited 1 time in total
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 01:07
Uredu, odma cu krenuti, Minato, vraticu se sa njima
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 01:16
Ja ne mogu da sacekam Yin, ti joj reci neka sutra organizuje sve u selu i neka pazi na genine, ja moram da idem na put do Feudalnog Lorda nase zemlje. A pre toga cu se susresti sa Danteom da razgovaramo.

(Minato zevnu jako...) Uhhhhhh! Bas mi se spava, ovo je bio jako naporan dan.

Idem sada da spavam kasno je, idi i ti da bi bio spreman za misiju sutra. (Ustaje sa svoje stolice...)

Laku noc Jumice. (Podize ruku u znak pozdrava.)
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 01:27
Uredu, sacekacu do sutra tako bi ovo rekao Yin, znam jednostavan nacin kako cu doci do ninja koje trazite. Cestitam jos jednom na tituli hokagea (pozdravlja ga i krece)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 17:50
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Hokage10

evo vam slika za hokage mountin kada ponovo ukljucim grafiku ovih dana i u novom dizajnu sela ovo ce biti jos bolje
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 21:57
(Minato ulazi u kancelariju, i lupne jednom od sto ocekujuci dva Johnina da se pojave.)

Yin, Jumive.
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 22:12
*dolazi u kancelariju*


Pa,sta ima Minato,imas mozda da mi pozajmis cigare?
*rece smoreno dok je ulazila*
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 22:15
(Gledao ju je cudnovato.)

Ti pusis? Nemam izvini ja ne pusim. Nego hajde da cujem sta se danas izdesavalo dok me nije bilo, i da li se Jumive vratio sa misije na koju sam ga poslao?
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 22:21
Ma jok,nego bih volela jos jednom da osetim onaj dim.

Jeste,vratio se ali nije ih nasao,jbg.

Danas je jedan academy student otisao na misiju dok sam ja radila jedan posao u vezi popisa clanova i ostalog tako da ga nisam primetila.
Sada je zarobljen u rukama K.-a i Bellone,njih dvoje su presreli npc ninju u toj oblasti i otkupili ga.Zatim sad oni traze otkup od nas,10k za njega,predlazem da odmah krenemo na ugovoreno mesto nas dovje i zarobimo ih i dovedemo u selo i naravno kaznimo.
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 22:22
Evo me hokage, nisu na teritoriji Minato-san (zaboravio sam kako ide ono sa hokage-...) (govorio je dok je ulazio)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 15 Oct 2013, 22:23
(Minato je prevrnuo ocima, i ustao.)

Hajde idemo. Oblast vatre 1. Tamo su.

(Otvara vrata i krece napolje, sreo je Jumivea.) Ostani u selu, idem licno da ih nadjem sa Yin.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 20:32
(Minato ulazi u kancelariju sav uzrujan, i seda za svoj sto.)
Revan
Revan
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 20:39
Slusaj hokage..Ja kapiram da sam slab i da sam tek juce postao genin..Ali ako ti zatreba moja pomoc,tu sam.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 20:47
*Par sekundi je proslo od kada je Minato usao u kancelariju, kada za njim ulazi Shin, bio je jako izmoren, malo mu je chakre preostalo, jako je umoran. On ozbiljnim pogledom gleda u Minata. Obojica su izgledali jako ozbiljno...

Minato-sensei, koji je nas sledeci korak ? Moramo brzo da delujemo...

*Govorio je to dok je uzimao stolicu i zauzimao mesto za stolom
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 20:50
(Minato pogleda u Revana)

Imacu tvoju ponudu u vidu, hvala ti na podrsci, sada si slobodan

(Zatim, Minato je pogledao u Shina jako zabrinut, besan pa cak i po malo se nazirao strah.

Shin. Idi dole i okupi sve studente i genine kojima se moze verovati, zatim prikupi sav novac koji imaju i idi u shop pokupuj stvari za borbu. Kada se vratis, tacnije neka ide neko sa tobom neko kome verujes, kada se vratis svakome podeli po pet kunaija, pet papirnih bombi, po jednu smoke bombu i pet surikena. Kada budete spremni dodji da mi podneses izvestaj. Idi sada brzo. (Minato nikada nije bio ozbiljniji.)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 20:53
*Shin je odmah poslusao Minata, i samo sto je seo odma je ustao i uputio se ka mestu za trening gde ce okupiti sve Genine Sela sakrivenog u Liscu i uraditi bas sve ono sto je Minato trazio, pre nego sto je izasao, pogledao je u Minata i uputio mu je ohrabrujuci osmeh 

Ne brinite nista, Minato-sensei ...
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 17 Oct 2013, 21:40
*Na vratima kancelarije se moze cuti kucanje. Vrata se polako otvaraju a na njima se pojavljuje Shin sa nekim spiskom u svojoj ruci. Prilazi stolu i spusta to parce papira na sto, zatim gleda u Minata i kaze mu :

Minato-sensei, sve sto ste trazili sa ovog spiska je kupljeno i podeljeno ostalim geninima. Pored mene jos njih petoro se prijavilo da pomognu, a to su Let, Gray, Felicita, Diablo i Revan. Nisam ocekivao taj broj, ali bolje ista nego nista. Spremni smo. Takodje predlazem da malo odmorimo, ali nam treba neko da cuva selo dok mi odmaramo, jer ko zna sta sve moze da se desi dok mi spavamo...

*Gleda u Minata sa zabrinutim izrazom na svom licu
ArcherCoazX
ArcherCoazX
ANBU

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:41
Drago mi je da ste se zivi vratili
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:42
Jedva...sad cemo da se pregrupisemo,odmorimo i isplaniramo sve za ubuduce...(Dante je bio tu kad je trebalo,nasmesi se)
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:44
Let ti si meni sumljiv al ono skroz , uvek si tu al te nikad nema . Hokage MInato ja bi njega proverio na vasem mesto , sumljivooooo al ono skrozzzzzz !! ( bez uvrede druze)
ArcherCoazX
ArcherCoazX
ANBU

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:44
Sta je bilo sa izdajnike? Zao mi je bio sam na misiji nisam mogao pomognem..

Ali ubduce moramo selo dobro obezbediti treba nam barem 4 ninje sa barier i seal klasu
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:45
Huuu...(Ulazi u prostoriju,izmoren i krvav)
Ovo je poslednji put da pravim ovake egzibicije....(sede i zapali cigaretu).

Izdajnici su pobegli,uz pomoc feudalnog lorda...koliko je god nepravedno njegova rec se mora postovati...
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:48
Dante-sensei pomogao sam koliko sam god mogao , -prilazi malo blize i ispruza ruku-
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum