Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trening prostorije Minata Namikaze

+10
Deadpool
Takashi Kanzaki
Bersa
Hosper.
NNW Game Master
Naruto Uzumaki...
Yagami Light
Gray Fullbuster
Shin Aburame
Namikaze Minato
14 posters
Go down
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:15
dull chakra rising ne skida dmg tako da nemas chakre..

*samo se podizem* jel ti drago?
Hosper.
Hosper.
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:18
Sta bre ne skida stanem ispred tebe i izbacivanjem chakre te odbacim 10 metara i slomis se tako da si u nesvesti i ostani tu dok se nes ne raspravi ovde!!!!!!!!
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:20
lol brt ti nista nisi napisao i nije ti chakra demona.. niti si neki rank ili nesto da ti je jaca chakra obicni si genin i necu se onesvestiti od toga sto me ti bacis 5m nisam od secera dull
Hosper.
Hosper.
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:22
Da ali imas 100 hp i studen si a ja genin sa 125 ch i senju chakra nije obicna ako napises jos nes ubicu te xD
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:25
ja mogu imat minus hp o5 isti ku**c.. i ista ti je chakra samo sto moze pravi wood stil to nema efekta na nista drugo dull
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:36
DOSTA VAS DVOJE! (Minato prevrnu ocima.)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:47
*Shin je bio veoma opusten i drzao je ruke u dzepovima, zatim je pogledao Deadpoola i Hospera kako se svadjaju, lagano se nasmesio i glasno uzdahnuo, spustajuci pogled ka zemlji 

Minato-sensei, ako uskoro ne pocnemo sa nekim treningom, pretvoricu se u ovog lenjivca Deadpoola i momentalno cu zaspati na ovoj prljavoj zemlji

*Govorio je to kroz smeh 
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:52
tehnicki nije svadja jer lik ne konta da ne skida ono dmg xD

ja nisam len uopste dull ja samo spavam 2 puta .. po danu i po noci
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:55
*Uzdahnuo je jos dublje, stvarno je osecao pospasnost, bilo mu je jako dosadno, a zatim je pogledao u Hospera i Deadpoola-

Momci, jeste li za jedan sparing ?
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:57
ne odo da spavam poz *izlazi iz prostorije*
Bersa
Bersa
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 19:21
hocu li ja dobiti headband?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 19:27
Naravno. Ali kada polozis Genin ispit Very Happy. ja sad moram u kancelariju, Eren-sensei ce vam se javiti za patroliranje, a Dante-sensei za trening. (Minato napusta trening halu.)
Bersa
Bersa
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 19:28
samo pitam jer ima akademaca koji imaju headband
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 20:54
Vraca se uzima headband i vezuje ga zatim pogleda u Minata*  Zao mi je Minato-sensei zbog ovoga bio sam izfrustriran zbog svih ovih situacija sto se dogadjaju. Prilazi Shinu i stavlja mu ruku na rame* Shin slusaj me ti si itekako dostojan zvanja Genin sela sakrivenog u liscu to sto si nas uvredio shvatam i ne trebas da mi se izvinjavas tako sam  ja postupio takodje, ali eto dogodilo se sta se dogodilo Asuna je izdala selo skrivenog u liscu ubila nase saborce nase prijatelje i zbog toga joj necemo oprostiti ne smemo plakati i zaliti doveka vec moramo se baciti na posao da sto pre ojacamo i da unistimo organizaciju Akatsuki sa svim ninjama u njoj...
Sponsored content

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 4 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum