Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trening prostorije Minata Namikaze

+10
Deadpool
Takashi Kanzaki
Bersa
Hosper.
NNW Game Master
Naruto Uzumaki...
Yagami Light
Gray Fullbuster
Shin Aburame
Namikaze Minato
14 posters
Go down
Bersa
Bersa
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:43
Nisam poznavao nikog od pomenutih al verujem da su bili dobre ninje.

Gray nemoj ici, svi su ovde potreseni trenutnom situacijom i mozda govore nesto sto zaista ne misle.
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:45
Nastavlja da hoda ne obazireci se na ono sto je Bersa rekao i za trenutak stade i kaze Bersi* Iako te ne poznajem donosis prerane zakljucke jeste potresen sam ali nije razlog zato sto odlazim..
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:46
(Ovo je vec razbesnelo Minata, koji je pokusavao da smiri ovu dvojicu.)

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 386432_388216424592786_1719821762_n
DOSTA! Shin nemas pravo da tako govoris Kakashiju! ASUNA je zasluzna za smrt Takashia! ASUNA JE IZDALA SELO ONA JE U AKATSKI ORGANIZACIJI! Lazirala je svoju smrt!

Shin. Gray. Zao mi je ali to je istina. I nisam mogao da mu kazem, nisam imao srca. Jer ova istina jako boli. Asuna Yuki je Missing Ninja Sela Skrivenog u Liscu, ubila je Takashi Konzakia, i pokusala mene da ubije. Asuna je bila sa K-om kada smo Yin i ja bili da preuzmemo Shinjia. (Minato se razalosti, gledao je u Shina sa grizom savesti i tugom u ocima.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Naruto_-_4_hokage_minato__3_
Gray. Stani. Ne radi to, znas da time nista neces postici. uzmi tu traku, i cuvaj je jer ti ona zivot znaci.
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:49
Nasmeja se* Napokon si saznao istinu hehe sta da se radi zivot je surov.... Minato-sensei znao sam istinu... Sada odlazim. Odllazi
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Tue 22 Oct 2013, 23:55



*Nakon sto je Shin cuo sta je Minato rekao u njemu je nesto puklo. U grudima je osetio veliku bol, a pogled mu je bio prazan i proziran, gleda je u jednu tacku i pao je na kolena, pomislio je :


Asuna ... Missing ninja... Akatsuki... Ubije Minata ... Selo ... Moja draga ... Asuna .... Asuna ... , *A zatim je povikao :

ASUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Shino%5B2%5DTrening prostorije Minata Namikaze - Page 3 12834617818009
*Shin je zatim poceo da place, pa da se glasno smeje, a zatim ponovo jako da place, ali ipak manijakalni smeh je prevladao, ali je posle nekoliko sekundi prestao, i na Shinovom licu se vratio onaj stari ludacki, proziran pogled koji je bio prazan i zastrasujuc, gledao je kroz Minata, a zatim se podigao na noge. Sve za sta se on zalagao je nestalo, devojka koju je toliko voleo je missing ninja i pokusala je da ubije Hokagea i ubili je genina sela Lista, sto znaci da ce on morati kad tad da jjoj izadje na crtu i sto je najgore po njega, ubije ... Zatim Shin je pao na kolena, i poceo je da bije glavom veoma jako u zemlju dok je nije raskrvario, a onda je opet ustao i pogleda u Minata, pa u Gray-a , opet onim ludackim pogledom, nije mu bilo dobro, zatim je prisao Minatu i rekao :


Hocu... moju... Asu...nu .... Minato... Pobicu ... ih ...sve ... do ... jednog .... sladicu se ... krvlju .... i .... njihovim .... voljenima .... niko... niko... nece ... preziveti .... oni su .... mrtvi ....


*A zatim je poceo ponovo da place, nije znao sta da misli, stajao je ispred Minata i veoma jako plakao, a zatim se sklonio malo od njega, izvadio svoj kunai i gledao je u njega pomisljajuci :  Na ovom kunaiju ce se nalaziti njihova krv, njihova krv...krv ... krv ... POBICU IH SVEEEEEE !!!
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 12:19
Nadam se da si sada srecan SHIN! *pogleda ga sa besom u ocima*
Anonymous
Gost
Guest

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 13:38
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 13:38
Član 'ZedgeR.' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Trening' :
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 300xp_by_stewcha-d6q5aww
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 15:20
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Episode-119-120-minato-namikaze-16498139-400-225
(Minato je sa velikom zabrinoscu, a u isto vreme i ljutnjom povikao.!
SHIN! STAND DOWN! BE A SHINOBI! Prihvati istinu, ona je izdala, tebe, svoga brata, selo, i mene, sve nas je izdala. I to je uradila svojevoljno! Nekadasnji uciteljima Yin i Jumiveu su oduzete sve moci, i sada su vraceni na rang genina.

Mi shinobiji Sela Lisca koji u sebi imamo Hi No Ishi tj The Will of Fire nikada ne mozemo raditi zla dela, jer pravednost, srdacnost i ljubav prema saborcima i selu je velika u nama. (Minato mu prilazi podize ga sa zemlje i udara mu veoma jak samar.)

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Minato-Namikaze-minato-namikaze-17688432-500-281
TRGNI SE IZ TOGA! TO NISI TI! SHIN!!!
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 16:01



*Shin se malo trze kada mu je Minato udario samar. U trenutku se osecao kao da je izgubio pamcene, ali samo na trenutak, zatim se setio sta je radio i sta je sve rekao, pa je pogledao u Kakashija, a zatim u Minata i poceo je jako da place


Minato-sensei ... *Govorio je kroz jecaje , oprostite mi molim vas ... *plakao je jos jace,  oprostite mi molim vas ... Izgubio sam tako dragu osobu, mnogo prijatelja ... Ne znam sta se dogadja, ja sam kriv za sve to, nisam uspeo da ih sacuvam, da ih odbranim kada je trebalo, jer sam slabic... dozvolio sam Asuni da predje na stranu Akatsukija, bio sam nemocan kada su svi oni genini kidnapovani .... JA SAM KRIIIV


*Shin je vristao kroz jecaje, i dok su se suze slivale niz njegove posramljene obraze, on je stajao ispred Hokagea veoma tuzan i snuzden, osecao je da je slab i da nije dostojan da bude njegov ucenik, u sebi je pomisljao samo kako da ojaca i osveti se svima iz Akatsukija, odlucio je da pocne jako da trenira i da krene za Asunom sam ...
Felicita Fullbuster
Felicita Fullbuster
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 16:07
Hah,Shin ucuti molim te.Pravis se pametan,a nemas pojma kako je meni i Gray,u.Lorde Minato recite sta treba,i odredite nam zadatke vec jednom.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 16:19


*Shin se okrenuo, i pogledao Felicitu i osecao se jako lose, bolela ga je glava jako, srce mu je brzo lupalo, a suze su jos tekle niz lice


Upravu si , Felicita , ona je bila vasa sestra, uvredio sam vas a i Kakashija, jako mi je zao, oprosti mi ...


*Shin se zatim okrece i odlazi polako pomisljajuci

Nisam dostojan zvanja genina sela sakrivenog u Liscu, niti da budem ponosan ucenik Hokagea. Izneverio sam Gray-a, Felicitu, Kakashija, sve sam ih uvredio..


*Shin se osecao jako lose, mislio je da je nebitan, i da ne zasluzuje da bude clan ovog sela, deo ove porodice, i da ne zasluzuje da zivi jer je izneverio svog Hokagea i prijatelje, isao je sto dalje je mogao od njih ne prestajuci da place, ubrzo, bez je prevladao nad njim, a suze su se zaustavile. Fontana patnje iz koje je crpeo sve ove suze je presusila, a sada je na mesto dosla cisterna besa koja je bila puna, prepuna do vrha, bila je spremna da eksplodira. Shin je obrisao suze, pogledao je u nebo i zakleo se sebi da vise nikada niko nece patiti zbog njega i njegovih postupaka, i da ce on sam da istrebi Akatsuki. Zatim se okrenuo da poslednji put pogleda Minata i Gray-a i nastavio je dalje da hoda, ali u grudima je osetio isti onaj stari bol, kao da to vise nije on kao da deo njega nedostaje i da svoj deo nikada vise nece pronaci....
Felicita Fullbuster
Felicita Fullbuster
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 16:26
Dostojan si ti zvanja genina,ali veruj mi sada je bolje da svi saradjujemo.Nase selo,nas narod je u velikoj krizi,zato hajde da cujemo Hokage,a sta ima.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:05
Shin! (Minatov glas je bio odlucan, smiren i uciteljski nastrojen, kao kada ucenik zgresi nesto i ucitelj ga za to kazni.)

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Shippuden-168-minato-namikaze-16441339-400-225
Znam sta sada mislis u sebi. I znam sta ti je namera. Slusajte me sada svi vi, clanovi ovoga sela i ovoga doma. (Okrenuo se naspram svih njih.) Svako ko napusti ovaj dom, u njega je dobrodosao nazad, ali samo ako je izasao zbog zadatka, treninga ili slicno. A onaj ko iz sela izadje u potrazi za osvetom, samo da bi zadovoljio svoje unutrasnje kajanje, vise nije dobrodosao nazad. 
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Naruto_-_4_hokage_minato__3_
U svakome od vas postoji Will of Fire, ali kada vas bes, kajanje, i tuga prerastu u mrznju i zudnju za osvetom, Volja Vatre se gasi u vama, plamen koji zudi za dobrotom, pravednoscu, bratskom ljubavlju se gasi. Oni koji su izdali svoj dom i svoju porodicu, koji su digli ruku na svoje saborce vise nikada nisu dobrodosli nazad, i oni ce zbog svojih zlocina biti kaznjeni. A vi koji odlucite da napustite Selo niko vas nece zaustaviti, ali zapamtite moju rec posle odlaska vise niste dobrodosli. (Svi su mogli da osete koliko je Minato prvi put postavio svoj autoritet.)
Shin toliko od mene. (Sada se okrenu ka Feliciti.)
Da odmah cu poceti. Prva naredjenja koja trebate slediti. Stvari koje morate svakodnevno da radite su:
Medjusobni sparinzi.
Redovne dnevne patrole. A da zaboravio sam da vam kazem, izabran je novi ucitelj koji ce zameniti Jumivea, njegovo ime je Eren, on ce ici u prvu patrolu sa jos tri genina. On ce ih sam po svojoj volji izabrati. Sve detalje o patrolama cu objasniti njemu.
Spremite svoje znanje za testove teorije koji ce vec sutra poceti.
Takodje trenirajte tehnike sto vise, kako bi ste se spremili za turnir. 
Od danas mozete da idete na misije, ali samo uz prisustvo jednog ucitelja.
To je sve od mene. Ucitelj Eren ce vam pomoci oko sparinga, objasnice vam osnove taktickih i borbenih planova.
Felicita Fullbuster
Felicita Fullbuster
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:14
Minato sensei ako dozvolite dodala bih: 

Ne samo sto ce ucitelji morati sa svojim timovima u patroli,mislim da je potrebno da timove uskladimo. 
Moramo uskladiti samo znanje jedni drugih.Koliko znam,onaj budjavi akatsuki napada veoma slozeno,i uskladjeno.Moramo uvek biti jedan korak ispred njih,mi i ako smo vecina samo genini moram nasim znanjem dobrineti nasim uciteljima.Bez znanja nasih ucitelja mi smo gotovi,tako da mislim da bi ucitelji prvo trebali da probaju nas genine,a zatim da vide ko najvise odgovara njihovom timu.Trening hala nas ceka.

A i zadatak ucitelja je da pomaze svim novim studentima, da ih uputi u stvari koje oni ne znaju tj nisu im jasne. Da redovno trenira i jaca naravno. Ne sme da se izivljava nad ucenicima i naravno ne sme da se svadja sa uciteljima jer to daje los primer ucenicima.
Kada genini postanu johnini i napune lvl 100 onda ucitelj vise nije obavezan ugovorom i moze da radi sta zeli.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:18
Hmmmm. Felicita u pravu si. (Minato je bio zadivljen kako ova devojka ima izrazeno zrelo razmisljanje.)

Slusaj, poci ces samnom posle u kancelariju, moram da popricam sa tobom ii sa Erenom. Zajedno ce te kod mene kada ovo zavrsim.
Felicita Fullbuster
Felicita Fullbuster
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:21
Razumem.(samo se nakloni)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:29


*Shin je slusao Minatovo izlaganje ali nije se okretao, na kraju kod poslednje recenice, gde Minato objasnjava sta je ustvari Hi no Ishi, i sta je u nama gasi, Shin je zastao, razmislio o svojim postupcima i o tome sta mu se moze desiti ako napusti ovo selo, i kakve to posledice ostavlja na njega. Uhvatio se za svoju torbu koja je visila malo iznad njegovog desnog kolena, privezana za njegovu butinu, zatim je opipavao dok nije naisao na knjigu, koji je preko torbe jako cvrsto stegao. Ta knjiga njemu jako puno znaci, jer to je knjiga koju je on posvetio Minatu, Gray-u i Danteu, razmislio je kako ce sve sto su oni uradili za njega pasti u vodu ako ga zelja za osvetom povuce milimetar dublje, ako se nadje u tom krugu, tom krugu nece biti kraja, samo ce se u njemu radjati sve veca i veca mrznja koja ne vodi nicemu. Razmisljao je o svemu sto je uradio, svojim zavetima i svojim govorima pomocu kojih je podizao moral svojim saborcima. Razmisljao je o svemu, o Asuni koja je izabrala drugaciji put, i o svojoj sebicnosti kada je hteo da napusti selo i sam krene protiv Akatsukija, toliko je misli plutalo njegovom glavom, toliko toga je hteo da pita, ali snage u njemu nije bilo, nije mogao da izusti ni rec, uvredio je toliko Minata, Gray-a, Felicitu i Kakashija da ga je bilo sramota da ih pogleda u oci. Stegao je knjigu jos jace, a suza je opet kanula na zemlju, na suvu zemlju, suvu kao njegovo srce posle onoga sto je saznao u vezi Asune. Kada je suza kanula on je smogao snage i srca da izusti : 


Ovo je poslednja suza za Asunu. Ona je za mene mrtva, i ovo je moja poslednja posta njoj, dragoj Asuni koja je izdala selo i sve sto je vredno u njemu, a zahvaljujuci tome sto sam bio vodjen emocijama malo je falilo da se to i meni dogodi, da podjem stopama osvete i mrznje, stopama bola, te stope u ljudima bude ono najgore, onaj ideal i onu misao koju prate takozvani shinobiji Akatsukija, ideja koja predstavlja zelju za moci i koja velica samo svoje ideale, gazeci sve oko sebe, gazeci cak i mrtve. Asuna je dokazala koliko joj mi svi znacimo tako sto je lazirala smrt i napustila nas. Kada je sretnem, pokusacu da je vratim na pravi put, ako ne uspe, na zalost, moracu da je ubijem. Minato-sensei, oprostite mi, ovo se nece ponoviti. Od danas ja sam novi Shin. Nema vise mesanja emocija u nesto sto se mora uraditi. Shinobi mora da uradi ono sto mora da uradi, setite se mojih zaveta Vama i ovom domu, prekrsio sam ih sve sada, zbog emocija koje su uskladjene na pogresnu stranu, i pogresnoj osobi. Veran sam samo vama, mojim prijateljima i selu, samo vas volim i postujem, oprostite mi jos jednom...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Shino_noglasses!
*Zatim je Shin jedva smogao snage da ih pogleda, okrenuo se jako brzo i pruzio im je svima pogled pun hrabrosti, odlucnosti i volje za boljim sutra. Sta je to ljubav ? Patnja ? Bol ? Sreca ? Odanost ? Prijatelj ? Shin je bio na velikom putu da to sazna, na putu na kojem mu je vodic Minato, njegov cenjeni Hokage i sensei, osetio se srecnim na trenutak sto ga ima pored sebe, neko ko se prvi put brine za njega, pogledao je u Minata, sa malim osmehom, suze su prestale, tuga je na trenutak iscezla, a u Minatu je prepoznao svoga oca, u Selu svoju kucu, a u ostalim ninjama svoju porodicu, jer kuca i dom nije tamo gde si rodjen. To je mesto gde misle o tebi. Dom je tamo gde misle o tebi, tu pripada, ovo je njegov dom, i borice se za njega do poslednje kapi krvi. Naravno, jos nije odusta od zelje da sravni Akatsuki sa zemljom, ali ovoga puta ne iz osvete, vec iz zelje da zastiti ono sto voli, ono gde pripada, napokon, osmeh je totalno preovladao njim i on ih je opet pogledao toplim pogledom : 

Znaci, ovo su prave vrednosti, i ovako izgleda imati dom i porodicu ... Hokage-sama... Minato-sensei ... Hvala ti sto si mi omogucio ovako nesto ..... 

*Zatim obratio se svima njima : 

Dakle, kada pocinjemo sa treningom ? 

*Odlucnost je govorila iz njega, zelja za jacanjem iz razloga jednog jedinog, a to je ... DA ZASTITI ONO STO VOLI !!!
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:36
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Deadpool,+Cool+Story+Bro
malo tise pokusavam da spavam..
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 17:54
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Lrv3
(Minato je nekako osecao sve sto i Shin, njihova srca bila su povezana kao senseia i ucenika. Minato je u svom srcu osetio neki veliki ponos i srecu, sto za ucenike ima tako hrabre, odlucne i cestite shinobije. Znao je da se u svima njima nalazi Hi No Ishi, i bio im je zahvalan sto veruju u njega kao sto on veruje u njih. On im je obecao da ih nikada vise nece izneveriti i za to obeanje se i drzao.)
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Minato_namikaze
Shin, Felicita, Diablo, Gray, Kakashi, Deadpool (ne spavaj xD), Raven, Hosper, Bersa, Hanzo, Naruto, Eren, Light, Guts, i svi ostaliu PONOSIM SE VAMA!
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Naruto_-_4_hokage_minato__3_
Kao i nasim voljenim pokojnim Shinjijem, Let, Jushiro, Takeshi, Shigeru i njima se ponosim. Trebali bi smo da odrzimo  svecanu sahranu za nase poginule saborce.
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:04
Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Text%20katana%20deadpool%20wade%20wilson%201920x1080%20wallpaper_www.miscellaneoushi.com_13ovo nek vam posluzi kao primer xD
Hosper.
Hosper.
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:08
Da ali kada ce biti misije u selu...
(Dead pool zaustavi Hospera u pola recenice...
Hosper se iznervira haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odjednov velika chakra se pojavljuje oko hospera i odbacuje dead poola 3 metra u nazad.
Deadpool
Deadpool
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:11
brt ja sam prvi posto tako da mani se tvoje "velike chakre"


Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 1246572710786
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:12
Shin izvini ali nemogu ovo da ti oprostim...*pomisli na svoga mrtvoga brata*
Hokage-sama ponosim se sto imam Hokage-a kao sto ste vi!!!!
Hosper.
Hosper.
Genin

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Wed 23 Oct 2013, 18:13
Super posto nisi izbegao dmg od 125 necu te ubiti ali si onesvescen
(Okrece se ka Minatu)
Brate zbog ovakih mi ne mozemo napredovati prvo disciplina je najvaznija!!!!!!!!!!
Sponsored content

Trening prostorije Minata Namikaze - Page 3 Empty Re: Trening prostorije Minata Namikaze

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum