Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

+6
Aleksandar
Sabaku No Gaara
Ryuk
Mizuki Sora
Hiashi
Namikaze Minato
10 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 09:38
Dragi moji shinobiji ovog sela, ja cu biti zamena naseg Hokagea dok se on ne vrati, tacnije dok ga ne nadjemo...

I ovim ja za svoju licnu gardu postavljam Mizuki Soru, Darui Izakyomija i Kankuroa koji ce postati ANBU operativci ovog sela... Kankuro ce dobiti zvanje ANBU kada navrsi 20lvl, a Sora i Darui su vec postali ANBU... Njih troje ce uvek biti pored mene tu negde u blizini tacnije skriveni ali tu...


Last edited by Namikaze Minato on Mon 29 Aug 2011, 12:43; edited 1 time in total
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:23
E Darui ovde mozemo da popricamo, ovde me mozes pitati sta god zelis...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:24
evo me sensej
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:25
sensej samo ono od malopre
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:28
Ostacete ANBU nebrini se, ja sam vas postavio za moju licnu gardu a i ja cu vas licno uciti svemu sto znam... NAucicu vas kako da se borite, kako da smisaljate strategije za borbu, kako da kombinujete napade... Sve cu vas nauciti sto znam, ali morate mi biti odani... Jer u suprotnom ako neko od shinobia ovog sela pokusa da izda nase Selo ili mene bice kaznjen smrtnom kaznom i ja cu mu licno presuditi...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:32
da sensej ja cu stititi vas selo i lorda hokagea koliko god bude u mojoj moci a gde da stavim moj izvestaj sam misija
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 12:42
PA udjes u Hokage room i tamo pise misije... Stisnes na to i onda skrolujes dole i videces pise Izvestaji sa Misije... E tu pogledaj na predposlednjim stranama kako su ostali podnosili izvestaje pa tako i ti...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 16:04
sensej video sam da si se borio sa sorom mozemo mi da se borimo cisto da mi poka zete stratikije i ostalo
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 16:11
Naravno da mozemo... Samo da zavrsim sa Sorom pa ce mo nas dvoje...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 16:24
sen sej i ja se borim sa sarom da se uvizbamo
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 16:27
da li mi kao tvoji garda mozemo da idemo na sastanak jer sam video da je revenz usao i pravio neke smetnje
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 18:11
Darui i ti Sora vi kada se budete borili prijateljske, taccnije vezbali vezbajte u nasim trening ground tu otvorite temu i tu se boirite... Tu ce te vezbati borbe...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 18:28
da sensej izvinjavam se sensej veoma mi je zao sensej minato oprostite
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 19:40
Ma nebrini Darui ja sam vas samo obavestio da znate... Jer mozete unutar sela da terenirate nemorate tamo, da svi gledaju koje moci vi imate...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 19:42
cemo i sutra da ucimo neke tehnike
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 19:56
razumela sam sesnsei
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 20:06
NAravno da hocemo Darui... A ti Naomi hajde samnnom na treining grounds da te naucim nekim tenhikama...
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 20:15
meni kazete
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 21:00
Nemu, Darui i Kankuro javite se u moju kancelariju... Odmah...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 19 Jul 2011, 21:22
evo me
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 20 Jul 2011, 19:20
moram da idem na cunin ispite pa bih teo da pitam kada ce se sva sela obnoviti sensej
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 20 Jul 2011, 19:59
evo me
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 03 Aug 2011, 14:30
Ja kao buduci Hokage imam pravo da izvrsavam duznosti zamenika Hokagea u njegovom odsustvu. tako da sam doneo odluku da Mizuki Soru proglasim Odbeglim Ninjom, ili Mising Ninjom i dajem dozvolu da je nasi Anbu operativci i operativci i shinobiji drugih sela uhvate i privedu licu prade.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Mon 29 Aug 2011, 12:43
Orochimaru ovde mi mozes predati Scrol...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Mon 29 Aug 2011, 13:21
Uzbuna SS ranga!!!


Orochimaru, je izdao Selo Skriveno u Liscu, ukrao je najvredniju stva naseg sela, a to je Hokage Scrol. U tom se scrolu nalaze Sve zabranjene teghnike naseg sela. Proglasavam Orochimarua Missing Ninjom i dajem dozvolu za njegovo Hvatanje i privodjenje pravdi. Njegovo telo donesite Zivo ili Mrtvo. I veliku nagradu za onoga ko vrati Hokage Scrol, selu Lisca.

Drugi Hokage Minato
Sponsored content

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum