Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

+6
Aleksandar
Sabaku No Gaara
Ryuk
Mizuki Sora
Hiashi
Namikaze Minato
10 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 18:18
Kagei oprostite zbog obvoga ispada. Azgen molim te udalji ovog decaka iz kancelarije. A ti decace popricacemo kad se sastanak zavrsi.
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 18:20
Hocemo li cuti tvoj plan Hokage ili cemo cekati dok se ostali pojave??
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 18:51
Sacekacemo ostale Kagee...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 19:54
Sta je ova ovolika svadja oko Orochimarua i ti Minato-san i ti Gaara-san ste pravi kagei pa bolje saradjujte jer imate dosta toga zajednickog.
Koji je plan nudim vam punu podrsku u ostvarivanju plana ?
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 19:58
Jos samo Alex da dodje i mozemo poceti ...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 20:15
Alex da sjecam se on je bio ninja u mom selu i onda me napustio, kod mene je on jos uvijek missing ninja... Mada sada mu necu nista dok se ne sredi ova frka sa Orochimaruom...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 21:50
Mali mislim da ne pripadas ovde
Povescu te sa sabom svidelo se to tebi ili ne.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 13:26
Vise nemozemo da cekamo Tsuchikagea, ako ne dodje obavesticemo ga o rezultatu ovoga sastanka. Pa onda da pocnemo ako se svi slazete. A da ne zaboravim imam jos jednog jednog prijatelja koga bih zeleo da vidm na sastanku, on ce nam se sada pridruziti... Azgen ti isto dodji.
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 13:31
Evo me Hokage.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:19
Kazekage lose vesti, kao sto sam vec spomenuo Selo Peska ce prvo biti napadnuto, jer On misli da je u selu Shukaku i Zenkai Sword... Selo Peska je napadnuto, sada su mi moji ANBu operativci javili... Ali ti Kazekage ostajes ovde... Moj plan je da dovucemo neprijatelja ovde pred Selo Lisca, i da ga tu udarimo svom snagom, onda nece znati sta ga je snaslo, on nece unistiti Selo Peska jer je ono sada pusto... Naredo sam mojim ANBU operativcima da kada Kazekage napusti selo, oni odmah evakuisu stanovnike sela Peska.. Taj misteriozni lik ce doci ovde sa svojom armijom lutaka, a i Orocimaru ce biti sa njim.. Ovde ce mo zavrsiti tu pretnju... Sada ce nam se pridruziti i Zacui...


Moram nesto brzo da uradim cekajte tu, vracam se za sekund...

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Flyingthundergodtechniqf
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:29
Minato!!! Sta je ovo, teleportovao si me!?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:32
Rekao sam ti da dodjes ovde u selo, nisi hteo da me slusas... Ovo ovde je zamka, to je deo mog plana... Zelim da taj misteriozni lik dodje ovde, i da ga svi KAgei ovde zajedno sretnemo i zavrsimo sa njim kao i sa Orocimaruom... I rekao sam ti da dodjes!!!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:35
Bio sam na misiji, dosao sam u selo i video poruku da se odrzava sastanak odmah sam se uputio i sreo onog na ulici... A uz to bilo mi je cudno zasto je selo napusteno nema nikog... Drago mi je da si evakuisao selo peska...

Vidim imas dobre izvore.... Minato-san tvoj plan ima jednu losu ideju!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:40
A to je?
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:42
Moramo da reagujemo hitno .... ali neverujem da ce taj misteriozni lik tek tako sam doci ... minato imas li neki plan
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:44
Ja cu po njega otici, samo trebamo svi biti tu kada se vratim, svi me trebate cekati kod kapije, tamo ce doci... Ja cu otici do sela peska... I Dovesti misterioznog lika... Ali nemogu sam da ga pobedim, zato sam vas i pozvao sve u moje selo, jer smo ovde naj sigurniji... Ima vode ima zemlje, ima drveca, ima vazduha... Svi elementi su namna raspolaganju... A da Zacui koja je greska u mom planu?
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:53
They never come here!!! (Oni nikada nece doci ovde)

Xaxaxa zar mislis da oni neznaju da smo svi ovde... Nikada nece doci u lavlju jazbinu i boriti se protiv svih kagea... To niko nebi uradio... U najgorem slucaju povuci ce se i cekati sledeci napad...

Ako zelimo da ih unistimo moramo ih napasti tamo gde jesu sada u selu peska . Oni znaju kolika je nasa moc i nece rizikovati da se bore sa svima nama...

Ovo su sve planirali, kagei napuste selo na jedno mesto, napadnu mene poraze uzmu jinchuriki sword i schibija a onda ce lako poraziti vas ostale...

Ako zelimo da ih porazimo moramo da igramo po njihovom a to je da im damo sta zele da pomisle da imaju to i da spuste svoj gard!! A onda kada se najmanje nadaju dda ih dokrajcimo!!!

Minato teleprotuj me nazad u selo peska, licno cu se boriti sa onim tipom... Moj ucitelj je bio Kisai i nemoj misliti da cu tako lako da padnem... Uostalom ja sam vec zapoceo borbu sa njim zaboravio je na moja tri perfect clona koja su u selu peska axaxaxaxa

Minato- molio bih te da me vratis nazad, to je moja duznost kao shi nobi sela peska..

Bice to borba 1 na 1 ja i on ko god da je!!! Postena i casna necu da se mesate, to je moje selo i ja cu ga zastiti!!

A vi pazljivo gledajte i ako vidite Oorochimarua i ostale postaraj se sa njega!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 15:58
Ne, ako treba tamo icemo zajedno ali sam ne ides... Ali mislim da bi dosli ovde, nisam isguran da li znaju, nebi trebalo jer bi to znacilo da imam spijuna u selu... Raikage onda mislim da je potrebno da iskoristis onu tehniku, jer ce mo Zacui i ja sada u borbu...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 16:03
Uredu Minato ali moramo izaci napolje
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 16:05
Zao mi je minato ali ovo je moja borba! za moje selo

zbogom!

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Zenkai10
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 18:57
Ovaj plan je bezveze MInato se ponasa kao da je predsjednik svih Kage-a, a sa mojim ninjom prica kao da je clan njegovog sela, Minato nmgu da vjerujem da si me dovukao ovdje dok je moje selo pod napadom...

(Ovo je objasnjenje, ako igramo RPG sto ovo i jeste msm da je nemoguce da tvoji ANBU-i premjeste sve stanovnike mog sela, jer to nije selo od 100 clanova, jer selo ne cine samo ninje... )
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 03 Nov 2011, 22:27
Ovo nije vreme za rasprave Kazekage, ali resicemo ti i ja to kada se sve ovo zavrsi... Ti sada stavljas u opasnost svoje selo i svoj zivot... Kao i zivote drugih...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sat 14 Jan 2012, 17:06
Health : 850
Energy : 800
Chakra : 1000-600-50-50

Dobar dan hokage ^^

Pa da pocnemo , oko tvog sela postavljam svoju sumu kostiju

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Bone10

koju kombinujem sa

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Bon110

Zbog Chakra Bones Growth kosti se nece aktivirati kada osete tvoju chakru ili chakru clanova tvog sela nego ce se aktivirati samo kada se neprijatelji pojave.

Odlazim sada , Dovidjenja Hokage
Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 2410
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sat 14 Jan 2012, 17:07
Raikage hvala ti na ovome, oduzicu ti se...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sun 22 Jan 2012, 17:05
Hijasi ajde doji ovde...
Sponsored content

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 3 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum