Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

+6
Aleksandar
Sabaku No Gaara
Ryuk
Mizuki Sora
Hiashi
Namikaze Minato
10 posters
Go down
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sun 22 Jan 2012, 18:20
zdravo sensei
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Mon 23 Jan 2012, 00:37
Zdravo Hiashi... Posle toliko vremena... Pa da cujem sve sto imas da mi kazes...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Mon 23 Jan 2012, 14:28
dugo nism bio u selu mozete li mi reci sta se sve izdesavalo Laughing
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 31 Jan 2012, 23:44
Hokage molim vas podjite da vidite moj rad u labaratoriji napravio sam korisnu pilulu koja ce dobro posluziti u borbama..
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 31 Jan 2012, 23:54
Ulukiora, hajde da vidim sta si napravio... Jel ono sto sam trazio?
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 01 Feb 2012, 14:29
Naravno i uslepo je..Nadam se da cete biti zadovoljni..
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Thu 02 Feb 2012, 01:03
Uredu Ulukiora, hajde mo...
Sponsored content

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 4 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum