Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

+6
Aleksandar
Sabaku No Gaara
Ryuk
Mizuki Sora
Hiashi
Namikaze Minato
10 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Mon 29 Aug 2011, 14:23
Minato-sensei posto sam ja puppet master mozete li mi sacuvati telo Orochimarua ako ga nadjete i ubijete da bi kasnije to telo koristio za moje Human lutke...samo nebih da se ja borim protiv orochimarua bez njegovog genjutsua ja bih ga 100 posto ubio ali sa genjutsuom neznam dali bi...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sun 30 Oct 2011, 11:16
Hokage dosao sam da ti kazem da sam danas ubio Three-Tailed Demon Turtle Sanbi i postao sam jinchuriki...Mislim da je to bitno pa sam dosao da ti kazem to
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sun 30 Oct 2011, 14:41
Impresioniran sam, a kazi mi kako si postao jinjuriki, mislim ko ti je zarobio demona nepoznajem jos nekog shinobija u ovom svetu osim mene da poseduje Seal tehniku...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Sun 30 Oct 2011, 14:53
e pa sada znas...
ja posedujem tu tehniku ipak sam ja dugo ninja i dugo sam u ovom poslu ninje a uz to pre sam bio Kage
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 17:13
Ooo Hokage duge se nismo vidjeli, cak od onda kada si rekao, ako se ne prikljucim ratu da ces me ubiti hhhh. Mada to sada nije ni bitno ja sam dosao radi Orochimaru-a. Mene interesuje sta je nagrada za njegovu glavu???
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:24
Aha znaci to te interesuje Kazekage... Pa nagrada za njegovu glavu je zabranjena tegnika iz tajnog Hokage Scrola i 50.000 ryo...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:33
Hmmm primamljiva ponuda... Dali je to tehnika iz onog scrola koi je on ukrao???
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:42
Jeste, u tom se scrolu nalazi 12 najmocnijih tehnika Sela Skrivenog u liscu... I ja nebih to smeo da naucim ikoga ko nije iz ovoga sela, ali jednu cu tehniku nauciti onoga ko pronadje Orochimaruov Hide out, a kada ga nadje da me obavesti, onda cu ga ja licno Ubiti...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:47
Aha to znaci da Orochimaru vec zan tu tehniku koju bih ja trebao dobiti ili bilo ko drugi ko nađe njegov hideout... Mislio sam da je ponuda vise ozbiljnija, ali koliko vidim nije vrijedna trosenja ni jednog mog zrna pijeska... Do novog viđenja Hokage
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:49
Sacekaj Kazekage... Ako pronadjes Orocimaruov Hide out... Naucicu te jednom mojojm licnom tehnikom...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 18:57
Kojom licnom tehnikom?? Necu da radim na slijepo...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Tue 01 Nov 2011, 19:15
Uredu naucicu te mojom od najmocnijih tehnika a to je Multi Shadow Clone jutsu...

Sada i ovde proglasavam Itacia Uchihu za Odbeglog Nindzu Sela Skrivenog u Liscu... DI dajem dozvolu za lov na njegovu glavu, nagrada je 30.000 ryo... Donesite njegovo telo zivo ili mrtvo...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 00:59
Multi Shadow clone Jutsu, ne hvala... Mislio sam ipak da cemo se dogovoriti, ali nista... NEma veze budi pozdravljen Hokage...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 12:57
Slusaj Kazekage iskreno cu ti reci, ja tebe ne postujem onoliko koliko sam postovao prvog Kazekagea, jer si mu ti to mesto oteo, i zabio si mu noz u ledja, ali posto si Kage i dokazao si da si vredan te titule, ja te moram postovarti. Ali slusaj mre, tebe ce prvog pokusati da ubiju. Ti ces biti prva meta ne ja. Ako nebudes saradjivao veruj mi da ce te ubiti, onaj ko vodi tu organizaciju ima veliku moc, koju cak ni ja mislim necu moci da savladam. Zato te molim da me saslusas, i da saradjujes samnom. Ako ti je vec tehnika toliko bitna, onda cu te nauciti najmocnijom tehnikom koju posedujem, a to je Dead Demon Consuming Seal.
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 14:24
Ti kazes da sam ja oteo tu poziciju i zabio mu noz u leđa?? Ja sam uradio ono sto je bilo najbolje za moje selo, jer svi znamo koi je bio paln prvog Kazekagea ili mozda ti nisi upoznat sa njim... Ti nastavi i dalje da postujes Kakashia i kada ti bude trebaal pomoc Sune mozes se njemu obratiti hahahahahah...

A sto se napada na mene tice ja jos nisam upoznat sa njihovim planovima tako da ne znam koga ce prvog napasti, mozda bas tebe, uostalom kako si ti tako siguran da cu ja biti meta??? Mozda si u dosluhu sa njima???
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 14:37
Kazekage pazi sta i kako govoris. Ja sam Hokage i ovo je Selo Skriveno u Liscu, i trebas imati nekog postovanja prema meni, prema ovom selu i njegovim Shinobijima. A to kako ja znam ne sto posto, ali znam da ces ti biti prva meta. Imam i ja svoje izvore, ipak sam ja Hokage.
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 14:43
Hmm mozda si u pravu ipak sam an tvojoj teritoriji hhh. Dobro onda surađivat cu, ali se nemoj zavaravati i misliti da smo postali prijatelji Hokage, ovo je cisto nuzno zbog svih sela.
Onda reci mi koi je tvoj plan az odbranu i na koga sumnjas da ce me napasti i kada??
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 15:01
Kazekage sacekajmo, uskoro ce nam se jos tri Shinobia pridruziti.
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 15:05
Stigao sam Hokage .. cekam tvoj plan
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 15:09
Raikage kakvo iznenađenje, vidjeti te ovdje. Super jos samo da vim tu dvoicu drugih ninji...

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 18:03
Tvoj predlog je dobar. Ali kako se usudjujes da prekidas sastanak i kako se usudjujes da meni postavljas uslove?! Ja sam Hokage i cuvar sam ovoga sela, i svih ljudi u njemu vi ste moja porodica, i moja je duznost da vas zastitim. Ali moras pokazati malo vise postovanja ipak se pred tobom nalaze Tri Senke, tri najmocnija shinobija skrivenih sela.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Wed 02 Nov 2011, 18:16
Mali dok ti ojacas, da mi pustimo tvog oca da radi sta hoce??? PA JESI LI TI POLUDIOOOO... Kao sto Hokage rece ovo je ozbiljan sastanak vođa tri sela, doduse cekamo jos dvojicu... Uglavnom ovo je neozbiljno da nam neki genin ili sta je vec prekida sastanak...
Sponsored content

Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata - Page 2 Empty Re: Kancelarija Drugog Hokagea Namekaze Minata

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum