Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+34
Aki Kuga
Shikamaru
Yamashiro
Ivan Hoshigaki
Conte
Hayato Chiba
Captain of Division 3
Kuchiki Byakuya
Takao Uchiha
Dzoni Hatake
Daichi Namikaze
Renji Abarai
Basil
45485465
Hyuuga Neji
Trent Black
P.
Raizen Masamune
Peda Carski.
Sabaku No Naoto
Nishi Hyuga
Erza Namikaze
Satoshi Nara
Konsai Uchiha
Aiko Shadow
Hei Kaguya
Konan.
Usaga Sorachi
K.
Archer Shadow
Hisashi Namikaze
Trafalgar Law
Yamamoto
Stewcha
38 posters
Go down
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 18:57
Moja eksplozija nije unistila selo nego samo mizukagea.

Inace ti si ulozio 900 energy a to je za samo 550 ekplozije od onog maca. Tako pise na kartici.

Inace oko sela magle ima velika ograda od kostiju koja ja 1100 defense kao i damage i jos mnoge barijere.

Sa 550 damage nisi mogao ni ogradu da probijes a kamoli selo. A i da si usao bio bi odma mrtav zbog ultimativnih zamki unutra koje pise da imaju.
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 19:01
Vidi nije explozija pola demage koliko ulozim krivo si shvatio ako ulozim 500 onda je 400 explozija i 100 od njega (ostrce) kontas a onda na kartici pise ako je veci od njegovis osnovnih demage onda je ovako kao sto sam ti rekoao a sa 900 je veci itekako..usput nemas jutsu da kontrolises exploziju dok sve puca unistava sve sehedow polako healt pada a onda kad mu je pao 200-300 ja ga fatam i odlavim i skidam odjecu tako da sam uspio



KRAJ RASPRAVE
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 19:06
Satoshi me je spasio a ti ces za ovo da dobijes svoje odakle ti ideja da me unistis bednice jedan !
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 19:07
1
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 19:07
Kisai malo si zalutao xD
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 13 Jun 2012, 19:08
Kisai sta to radis vidis da imamo neprijatelje, zamalo da me ubiju moramo da ih napadnemo i ubijemo !
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 14 Jun 2012, 22:06
Ajde admini vise , pet dana nista ne dodajete , realno cekam da dobijem 100k para i vi nikako da mi dodate i jos nesto sto sam vam poslao u pm i vi nista , forum je prestao da postoji , ako zelite da zavrsimo ovu pricu pre raspsuta , pa mogu vam reci da nema bas mnogo vremena Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 14 Jun 2012, 22:39
Kolega,brt sta da se radi ko zna gde je admin i ja cekam 100000000 creat pa nista Razz oladi malo xD
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 14 Jun 2012, 23:38
da stvarno i ja cekam 1000000000000000000000000 cp i 150 level pa nista..
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 18 Jun 2012, 17:38
Dodajte mi exp za borbe i trening !
45485465
45485465
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 18 Jun 2012, 19:55
Kad ce automatska..i radite li vii nes..cekam exp!!!
Basil
Basil
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 18 Jun 2012, 21:27
Automatska nikada nece biti , stavicemo xp samo smo ovih dana morali dosta da se dogovaramo oko tehnika i tako toga , samo ti treniraj i ne brini se bice ti sve dodato veceras
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 18 Jun 2012, 23:23
ako mozete pozurite sa tokom price , tamo u summoning svetu se nista ne desava vec dugo xD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 18 Jun 2012, 23:32
Nebrinite nista, sve ce ovo ubrzo biti gotovo, u roku od narednih pet dana...
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 02 Jul 2012, 15:04
Jel admin moze da mi stavi sve po 1000 vrijednosti jel sam 150 lvl
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 03 Jul 2012, 13:29
Admini jel vidite da vam ljudi igraju igru, gde ste vi pobogu niko nema exp da dodaje ni meni ni nikom drugom !
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 04 Jul 2012, 17:40
pa stvarno treba da dodate te xp a i ocu da polazem taj chunin ispit
Basil
Basil
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 04 Jul 2012, 19:18
Pa i mi admini smo ljudi bas kao i vi , npr sada kada je raspust ja skoro ceo dan nisam kuci (A i kad dodjem kuci na kompu posedim 5-10 minuta) tako i admin 1 , sve ce vam biti kad tad dodato a do tada se strpite , a sena chunin ispit je svaki petak tako da ces morati da sacekas malo
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 04 Jul 2012, 19:21
okk ma nema problema nista licno ja sam samo da kazem moje misljene i to
45485465
45485465
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 05 Jul 2012, 12:47
E ljdui pozdrav..necu bas biti od sada aktivan..cekam automatsku..ipak to je moj stil! Hvala!
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 05 Jul 2012, 12:48
pa si ti cuo nece biti automatcke verzije a i ako dodje ima ti da se nacekas
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 05 Jul 2012, 17:20
Ajde napravite vise tehnike koje sam vam dao , tj da vidim na cemu sam , koliko sam oslabio , posto skoro i da ne dolazim na forum ne mogu da vas vidim i da vam kazem Smile
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 05 Jul 2012, 18:46
ovako imam nekoliuko primedbi sklonite mi vise ovu traku oblaka i stavite maglu
napravite klan!
i da imam jedno pitanje ovako posto imam trening koj daje 2500 kad uradim trening ja dobijem po 2000 ili ne dobijam nista?
Basil
Basil
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 05 Jul 2012, 22:22
Dobijas 2000 , klan cemo ubaciti uskoro
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 06 Jul 2012, 17:29
e d vas pitam dali imam neku nagradu
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 11 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum