Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 25 Aug 2012, 21:39
Pa imas valjda temu u arhivi ninji xD ?
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 25 Aug 2012, 22:21
Kasai niko te ne tera da ga znas vec da pogledas :shock:
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 25 Aug 2012, 23:40
Izvinite molim vas, ja sam skontao da se kartice bukvalno brisu tako da je vise ne vidis . (obicno brisanje )
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 30 Sep 2012, 15:53
Samo jedno pitanje kome da saljem da mi pravi kartice?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 30 Sep 2012, 16:27
Pa vec je receno, NNW 1 i 4
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 13 Oct 2012, 22:14

https://i.servimg.com/u/f21/15/71/79/74/orochi10.png

Molimo igrace da ne misle da im ova tehnika daje pravo da idu kroz zemlju ili da idu u zemlju kao sto karta kaze samo pravite iluziju da ulazite u zemlju tako da malo pazite kako sta koristite i bolje citajte kartice!
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 02:38

E dragi moji igraci. Danas mi se dogodilo nesto veoma zanimljivo i veoma lepo. Pa sam danas veoma raspolozen. I zato sam odlucio da sve aktivne igrace nagradim sa
10.000 kreatora, 10.000 ryo, 20 pobeda.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 09:21
E samo da kazem da nisam bio aktivan proslih 7 dana zbog obaveza ali sad bicu pa onda dodaj i meni Smile
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 09:42
Sad ce jos malo i moj rodjendan za nedelju dana pa cu vas sve castiti xDDD
Aki Kuga
Aki Kuga
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 09:45
ja nisam bio nesto najjakrivniji clan ali kada dobijem tehniku cu budem tako dodajte i meni taman mi tolko xp treba do 50 lv odprilike Very Happy
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 11:45
Ono sto je Admin 1 rekao se ne vazi jer je bio "pijan" nije znao sta prica xD XD izvinjavamo se.


Inace ima novo pravilo!!! Sigurno ste se oduvek pitali zasto ne mozete koristiti klonove u borbama i slicno!?
E pa sada je to popravljeno.


Od sada cete moci da nakon sto kreirate klona (date chakru za kreaciju) da usadite jos chakre u klona (ne racuna se kontrola)

To znaci da mozete kreirati klona i dati mu 200 chakre recimo . Tako ce klon imati chakru da radi neki jutsu ili slicno ili napada. Kada klon nestane a chakra je neiskroscena ona se vraca vama.

Inace ovo ce moci da rade samo ninje koje su lvl150 jer ce postojati kartica za ovo tako da posle turnira bice izbacena kartica i ovo cete moci da radite.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 12:41
E jbg ja se ponadao za nove exp...Ja mislim da nije bio pijan xD
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 12:47
Pa dobro ali jos uvek stoji da ce nas NNW 6 castiti :DDDD
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 12:48
Hahaha da ja mislim da bi NNW 6 trebao ranije podeliti te poklone xD
Aki Kuga
Aki Kuga
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 12:58
ma nema veze ali ste pretrali na takmicenje evo vec ceo danj se prepirete tamo ae zavrsite stim vec jednom
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 13:08
vec sam ti objasnio a nemozes da se lv zato sto si genin a kao genin moze da se lv sam odo 40 lv!
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 13:11
dodajte mi 50 na kontrolu chakre tako dai imam 250
Berserker
Berserker
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 16:35
dodajte mi 50 poena na Kontrolu chakre
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 14 Oct 2012, 16:46
dodajte mi 20 poena u kontrolu chakre...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 15 Oct 2012, 19:04
Hei prbrisao sam zadlji post da bi ga lepo ispravio xD
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 08:53
Novo pravilo.

Sve sto presadite, wood, neke druge gene, sharingan, byakugan ili slicno. Svaki napad ako koristite iz te kolekcije ce trositi duplo chakre ili energyija od onoga sto pise na kartici. To je zato sto je to presadjeno i slicno i ne mozete ga lako kontrolisati i izvoditi. Uz to dodad je clone skil mozete ga kupiti u ninjutsu razno.

Inace za one koji su u turniru nastavice borbe po starim pravilima ovo se ne odnosi na njih.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Clonestabilization


Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 09:09
Inace zelim da vas clanove pitam u vezi izmena za koriscenje genjutsua. Svi znate kako se ovde koristi genjutsu i zbog toga je prilicno slab i gotovo neupotrebljiv u borbama. Zato smo razmisljali da stavimo ovako da bude.


Da se uradi osnovni genjutsu skil kojim mozete neku osobu uhvatiti u genjutsu tako da ona nekad ako to radite skriveno ili iskombinujete da ne primeti nece ni biti svesna da je u genjutsuu. Da nekoj osobi postavite genjutsu ulozite u tu tehnikiu kolko vi zelite chakre. Ako ulozite 100 chakre to znaci da ce i ta osoba uhvacena moci da se oslobodi iz genjutsua cancel tehnikom ulagajuci 100 chakre.

Kada je osoba uhvacena u genjutsu uspesno tek onda mozete koristiti neke od genjutsu napada. Osoba uhvacena u genjutsu moci ce da ih izbegava normalnim skilovima i slicno da se bori jer to je za nju stvarno i to ali je u genjutsu svetu iluzija sto znaci da tada vas ona ne moze povrediti jer ste i vi iluzija. Inace osoba je tada ranjiva ako je u genjutsuu jer ona tada obicno samo lezi ili stoji dok se ne oslobodi ili je neko ne oslobodi.



Sta kazete na takvo koriscenje genjutsua novo da bude? Predloge i misljenja posaljite mi u p.m.
Berserker
Berserker
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 10:26
Ja se slazem sa takvim koriscenjem genjutsua !
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 10:38
Slazem se takodje
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 13:05
simpatično.
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 7 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum