Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 18:46
U svemu se ovde slazem sa Erzom...Nego Erza ono sam rekao zato da je nefer da sa parama kupujes tehnike bolje je vremenom da ih ucis..I slazem se da svaki drugi ninja ima byakugan i sharingan...
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 18:53
Ma pogotovo to sto svaki ninja moze da ima po 5 elemenata, ja mislim da bi bilo tri posteno idalje mogu da naprave Kekkei Toutu i sve posto evo primer najjaci ninja Mada nema Lighting Release , Naruto ima Wind release ,stavio bih da se mnogo teze dobije sledeci element a ne ovako na shitty 500 poruka ili sta vec Very Happy


Dzoni ja mislim da nece biti restarta a i da ga bude nece se nista promeniti , za par meseci opet ce pola nas biti 'God Mode' a i zamorno je realno da se sve opt smislja ponovo i neka prica pa na hiljade special karaktera da bude :)Inace okej je kupovati tehniku parama , to ti je kao da si platio nekom NPC-u , nekom ninji tamo da te nauci tehnikama xD
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 19:18
Ovaj forum se nikad nece napraviti da svima udovolji xDD
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 19:43
Samo kad je Kasai morao da kaže neku 'pametnu' xd

Kad sam rekla nefer mislila sam na to da naruto likovi budu ograničeni samo na tehnike koje imaju i u anime-u. a to za kupovinu svakih je druga stvar...
A što se tiče npc.. zovite ljude i reklamirajte da nas bude više i izbacite uopšte opciju da postoje npc, realno tako gledano svi bi mogli da radimo svašta xD pa da npc koristite ono kad baš nema nijednog npr medic ninje da leči povređene ili u nekoj drugoj bezizlaznoj stiuaciji.xd da pokrijete priču. niš više.xd

Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 21:22
u naruta nijedan ninja ne zna na stotine jutsua a najmanje vise od dva elementa jer je mnogo tesko da neko zna vise od jednog elementa a kamoli 3....


nebi bilo lose da ali to je sad ja vec mislim kasno jer i u naruta nijedan ninja ne zna na stotine jutsua kao ovde nemoguce je...Vecina njih zna najvise 10 jutsua.... recimo sasuke on samo zna chidori ninja vise od struje...

pa i kakashi sto je pro sa struju zna samo 2-3 jutsua iz struje...


tako trebali ste da ogranicite koliko sta mozete da naucite...recimo kupis jednu tehniku od struje i nju koristis samo...ako zelis drugu mozes samo ako te neko nauci...


ogranicite tehnike na rankove kao sto je za ninje i svaki put kad postignete veci rank mozete kupiti samo 1 tehniku od tih 10 recimo iz tvog ranka i to je to vise ne mozes kupis...

Vise mozes da naucis samo ako te neko nauci neku tehniku....


sto se mene licno tice nebi se bunio da svima oduzmete recimo element tehnike i tako da uradite...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 22:26
pa moram erza sta da se radi xD
Slazem se da bi trebalo smanjiti ovo za elemente i tehnike (mada bi onda bio monoton forum da se svi samo sa 3-4 iste svoje tehnike bore ) a najvise se slazem da OVAJ FORUM TREBA VISE REKLAMIRATI TJ DA DODJE VISE IGRACA (bar 25 aktivnih neracunajuci stewchu i njegove profile)
Mada kad se malo bolje pogleda sve tehnike nekog elementa se svode na isto samo razlicite jacine xD Npr vatra je najmonotonija po meni sve se svodi da ko zmaj bljujes vatru (samo razlicite jacine )
i vjetar takodje (mozda je vjetar i monotoniji od vatre), struja tu i tamo voda srednja zalost a zemlja ima mozda i najkreativinije i raznovrsnije tehnike


Last edited by Kasai no Raion on Sun 25 Nov 2012, 22:39; edited 1 time in total (Reason for editing : jos koja pametna xD)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 22:42
bar 25 aktivnih neracunajuci stewchu i njegove profile


Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 True_story_sticker-p217915899395782198en8ct_400
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 26 Nov 2012, 15:35
bakayaro! moji profili su specijali ali trenutno ih nema jer nema price xDD tako da trenutno ne igram uopste nema potrebe xDD

Inace ko se slaze da da uvedemo novo pravilo bice mnogo zanimljivije Very Happy a to je da budu skrivene vrednosti!!! to jest da ne znate tokom borbe koliko vrednosti vas protivnik trosi...osim...

Sensor ninje ce imati sposobnost da uvek vide koliko vam chakre ostalo u borbi, medical ninje ce uvek moci da vide health ninje...a regular ninje ce uvek moci da vide energy od ninje...


tako je mnogo zanimljivije morace bolje da se stede jutsui jer ne ne znas da li je tvoj protivnik primio damage ili nije i u kakvoj je stanju... recimo ako kreira klona u naruta se to ne zna dok ovde se odmah provali Very Happy borbe ce biti rizicnije...



Pa to nije losa ideja ako ste primetili u naruta ninje se vise oslanjaju na strategiju koriscenja taijutsu, oruzje i itema kao i njihove kombinacije...Retko koji ninja jedino oni velikog levela mogu da urade neki jutsu uopste iz elementa...Tako da ako znate 2-3 tehnike bice mnogo zanimljvije...

A i duznost kagea ce biti veca morace poducavaju svoje ninje jutsuima sto vise... a i tako nece biti god moda uopste nece moci da ga bude cak i ove sada jake ninje ce postati normalne...ovo ce dovesti isto da sve ninje budu dosta razlicite sto znaci zanimljivije borbe i sve ostalo.


sto se tice licnih koje su naravno jake uvescemo da svako njihovo koriscenje u borbi trosi 500 creator poena po upotrebi znaci ako 3 koristite recimo neku licnu to znaci da ste potrosili 1500 creator poena..tako ce ninje opet trenirati medjusobno cak iako su veliki lvl da bi skupljale creator poene za licne. isto posto ce se creator vise trositi nece se mnogo kreirati jake licne.
(ili drugo pravilo svaka licna da trosi drugacije creator zavisi koliko je jaka)


sa svim tim pravilima ce nestati god mod potpuno i sve ce biti mnogo lakse i zanimljivije i mnogo lepse u igri


ko zeli da se ovo uvede privremeno na 2-3 nedelje da se vidi kako ce se pokazati neka kaze ovde da zeli ako tako izglasate ovako ce biti neko vreme da se vidi kako se ovo pokazuje. ukoliko se lepo prilagodi igri tako ce i ostati ako ne vratice se na starom...


nema potrebe sve restartovati samo uraditi ovakve izmene da sve bude normalnije.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 26 Nov 2012, 16:00
Slazem se Stewcho nego sta mislite o onome sto sam rekao kad neko bude pravio profil kad uzme lika iz naruta da ima njihove tehnike.Naravno tehnike koristi kad postane odgovarajuci lvl..
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 26 Nov 2012, 17:07
To sto ti dozni pricas je bezveze recimo uzmem Minata i to je odm,a gotovo space time imam nemoze mi niko nista (i ako je minato iskoristen) ili hidana uzmem i dobijem onu krv to meni nevlaja a sto se tice ovoga dobro je to da se nevide ove vrijednosti to je super mada onda oko ovih tehnika da posjedujemo po 2-3 tehnike to mi je bezveze jel ce regular ninje mnogo bit slabiji msm ja se oko toga neslazem jel svi znamo da:

Pupet ninje idu na defance
Medicial da pomazu i slicno da im se sve svodi na napad koji ce da onesposobi protivnika
Senzor da izbjegavaju i da upijaju chakru

A regulari sve s svodi na elemente jel bez elemenata nema strategije msm ja imam 3 elemnta i ja mislim da ninja treba maximalno da ima 2-3 (3 maximalno) al naravno da moze da koristi sve jutsue tog elementa jel morate da uzmete u obzir da ako jedan ninja uradi malo jacu tehniku 100 lvla -120 odma mu ode pola chakre tako da nema god moda ako neko ima sve tehnike ,jel nemoze sve da ih koristi u borbi tako da meni je bezveze da ima smao 2-3 tehnike 1 elmenta kao sto je hei reko njemu to odgovoara vjerovatno zato sto se njegova strategija svodi na Kaguya tehnike al to je nebitno (hei nemoj da se uvrijedis sto sam te uzeo za primjer)

-Meni je sve dobro samo mislim da ovo nebi trebalo da ninja moze da koristi 2-3 jutsua elementa to mi nije uredu...pogotovo ninje koje imaju manje od 5 licnih onda nece uopste biti jak recimo a ako je jos to neki kage,bice kage ali bas bas slab
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 26 Nov 2012, 19:18
Slazem se sa Haganeom!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 26 Nov 2012, 19:54
Primetio sam da Puppet tehnike nisu sve kartice...Da se odrade pogledajte tamo u narucivanju pa ono puppet da nema svih kartica..
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 27 Nov 2012, 09:25
I ja se slazem sa Haganeom i ja bih plus uveo u vezi tih skrivenih vrednosti da ako nekom ninji ostane malo da se pokaze koliko ima , to su moje sugestije; a za tehnike sam da se zadrzi pod staro i zato sam da se dojutsui i klanovi malo oslabe tipa da ne mozes bas tako lako da dobijes Mangekyo Sharingan isl.
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 27 Nov 2012, 13:26
Ja sam svoje reko jel svi znamo na sta se svodi strategija...regulara sto se tice vrijednosti to moze to sam vec reko al realno uzmite u obzir sta regular ninja moze da uradi recimo sa samo 1 water tehnikom svi znamo da se voda kombinuje uz druge te onaj balon talasi stvara se voda ulazi se u nju i sl. sa jednom tehikom nebi nista mogli od toga tako da nebi bilo regular ninji jel bi bili po tome najslabiji...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 27 Nov 2012, 13:37
ja sam da stavite to na probu i vidite kako ce se pokazati ako bude lose da vratite sve to kao pre...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 27 Nov 2012, 13:38
Takvim pravilom ninje koje imaju klanove imale bi ogromnu prednost gotovo nepobedljivi bi bili jer i da nemaju elemente imali bi vise tehnika od ostalih...Ali to je logicno u originalnom narutu anime ninje iz klanova su prirodni "geniji" tako da su vrlo jaki i jaci od ostalih ninji. Normalan ninja ih moze stici i prestici teskim treningom. Meni se to licno svidja...
Ali u naruta ninje iz klanova u 99% slucajeva ne znaju da koriste elemente ili drugo nego samo klan tehnike.Tako da mislim ako bi to uveli da klan ninje koriste samo klan tehnike onda bi bilo sve ok.


Ali meni licno nije zbog toga ja se koristim kaguya tehnikama kada je borba vrlo teska ovako koristim oruzja i struju...Meni je svejedno kako ce biti...


Licno sam za to jer zelim da bude zanimljivo i da svaki ninja bude razlicit jer su borbe suvise dosadne postale svi imaju sve i svasta i znas da mozes da ocekujes da ce pobedi na kraju onaj ko se zajebe i iscrpi pre...

Inace admin nije rekao da ninja koristi samo 2-3 tehnike nego na svaki rank da moze uzme jednu tehniku sto znaci moze kupiti 5 jutsua iz elementa jednog i klase. Tako da je to i vise nego dovoljno.Neko ce kupiti nesto drugo i vremenom trenirati i poducavati i kasnije ces ako treniras opet znati puno jutsua...


Ovo ce biti mnogo zanimljivije po meni!!!Svi cemo uglavnom biti raznovrsni i ostalo...


sto se tice skrivenih vrednosti nisam za to jer tesko je voditi to i lako mozes onda prevaris...


A i zasto da ne probamo ovo pravilo makar na nedelju dana da vidimo kako ce biti ....Ionako su nam spiskovi toliko puni da ne mogu se ocitaju...

Ninja treba razvija jednu granu jutsua recimo i tako da se bori i bude jak a ne da ima sve i svasta uostalom mislim da sto vise imas jutsua vise si slabiji jer tokom borbe ne znas sta da iskoristis od toliko jutsua a kad imas manje lakse mozes smislis strategiju...sto i cilj igre a ne na moc da se ide -.-


Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 27 Nov 2012, 13:44
Mislim da to nije tacno...I pored toga mi sensor ninje nase tehnike gotovo nicemu ne sluze.. jedino ona ta osetis chakru i da izbegnes sa energy ovako nema nista korisno posteno...tako da i da imate samo jedan jutsu iz elementa recimo struju mi sensor ninje cemo vrlo tesko pobediti i slicno...Isto je i sa medical klasom...

Pupet klasa je u redu ko zna da igra sa lutke jer je vrlo tesko da belezis i kontrolises to sve onaj ko ima zivce svaka mu cast i treba da bude jak...


zato sam za to pravilo ta bude tako na probu da stavite...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 08 Dec 2012, 12:45
Sve vi lepo smislete ali nema ko da igra ovo,igramo 15-20 coveka da se vrate stari admini stari igraci da minimum budemo 30 i da cepa igra...Admine da ne mrzi da prave kartice da dodaju svakodnevno i ima sve da bude odlicno...
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 9 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum