Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 29 May 2012, 21:32
Da dodji ce ovih dana Very Happy
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 29 May 2012, 21:43
Pa znam , odlicno , napokon mogu lepo da pocnem da koristim lutke kao sto sam i planirao xD
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 02 Jun 2012, 10:25
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t5166-crow-trening#91601

Da ste dodali ovo smesta !!!

15 000 xp i creat
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 15 Jun 2012, 23:13
VAZNO OBAVESTENJE!



1.Kao sto svi znate zbog odsustva admina forum je ovih dana bio "zamrznut" , sada imamo novog admina koji je zaduzen za dodavanje xp i creator poena tako da ce forum od sada nastaviti sa normalnim radom,takodje ako mislite da vam je nesto lose dodato slobodno se javite , takodje dodavane su stvari samo iz trening hala , tako da ako imate nesto van takvih tema i to napisite u pm

2.Zbog odsustva admina chunin ispit pomeren je za sutra , neka se svi koji su iznad levela 30 i zele da polazu neka se prijave meni u poruku



45485465
45485465
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 16 Jun 2012, 08:51
admine samo jedno pitanje!
Da li znas kad ce stici automatska verzija!?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 16 Jun 2012, 23:41
Ne to ne znaci da ce stici automacka verzija... XD


E sada slusajte pazljivo ovde je novi admin, ja sada zamenjujem starog admina 1, a pored mene tu je i jos jedan covek koji ce biti moja pomoc. Mi smo sada ovde zato sto je stari admin otisao na odmor, mi ce mo do daljnjeg voditi forum, sve dok se stari admin ne vrati sa odmora. Sada slusajte.

1. Od sada adminima se obracete sa postovanjem. U privatnim porukama admina ne smete da psujete ili mu pisete neke pogrdne reci, inace sledi ban od nedelju dana.

2. Nema vredjanja na etnickom, verskom, i nacionalnom nivou na ovom forumu, svako ko bude vredjao drugog clana na nekom od tih nivoa automacki ce biti banovan na dve nedelje.

3. Bilo bi lepo da se novi i neiskusni igraci obracaju Kageima sa postoanjem, jer ti Kagei predstavljaju neku vojnu vlast, i moderatori su svog sela.

To bi bilo to sto se tice novih pravila ponasanja... Nadam se da ce mo se lepo slagati sa vama, i da ce ovo biti nezaboravnih 2 meseca. I da napomenem mi smo veoma dobri poznavaoci Naruta i Naruto Shippudena. Pozdrav svima... Admin Tim.


Last edited by NNW Admin 1 on Sun 17 Jun 2012, 21:38; edited 3 times in total
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 17 Jun 2012, 02:27
Zbog reforme foruma da bi ga malo poboljsali i spustili na granice normale odlucili smo da donesemo niz mera koje ce vratiti forum u normalno stanje i omoguciti svima zanimljivu igru i starim igracima, i novim igracima, i slabima i jakima.

Nova Pravila koja ce se uvesti stupaju na snagu odmah!

1. Od danas postojace granica koja ce omogucavati svim ninjama da se podjednako razvijaju u granicama svojih sposobnosti, oni koji budu vise vezbali pre ce postici veci level, a oni koji budu manje ti ce sporije napredovati. Znaci novo pravilo ogranicava levelovanje u jednom danu, sada ce u jednom danu svako od vas moci da se izleveluje samo 3 levela i ne vise.

2 Od sada ce postojati granica koliko ko moze da zaradi kreator poena dnevno:
Genini: 1000 kreator poena dnevno
Cunini: 1500 kreator poena dnevno
Svi Johnini: 2000 kreator poena dnevno
Ninje preko 150-og levela: 4000 kreatora dnevno

3. Svi stari igraci moraju NNW Adminu 1 da posalju sve svoje postojece licne tehnike, kako bi admin tim utvrdio da li se one uklapaju u pravila i igru ili ne. Sto znaci, ako mi procenimo da je tehnika mnogo jaka mi ce mo onome cija je tehnika predloziti da je izmenimo i stavimo u granicu normale i vratimo mu malo kreator poena ili da mu vratimo sve kreator poene i da izbrisemo tehniku!

4. Uvodi se nova vrsta summoninga, a to je summoning za 150 level.

5. Uvodi se novo pravilo da na svakih 100 poena inteligencije, mozete da napredujete jedan level vise po danu, sto znaci ako ste sa 100 inteligencije mozete da napredujete 4 levela po dan, ako ste sa 200 inteligencije onda mozete 5 levela po danu itd.

6. Takodje se uvodi novo pravilo koje se odnosi na regular ninje. Kada ispunite kriterijum koji ce se smanjiti od 700 na 500 postova za novi element moracete da izaberete element koji vam zapadne preko replay opcije, i onda da uradite opciju saznaj rezultat kako bi utvrdili da li posedujete cakru tog elementa ili ne.

Objasnjenje za sesto pravilo kako bi vam olaksali. Zasto smo to pravilo uveli e pa zbog jednog prostog razloga, ne moze ssvaki ninja da ima sve elemente jer je mnogo glupo i svi mogu da imaju sve, e a ovako kada vidite koju vrstu elementa imate na njih se koncentrisete. Na primer, ako jedan ninja poseduje samo element vode npr on ce onda da se usresredi na njega i razvijace licne tehnike u tom elementu i postace veoma jak i to sa samo jednim elementom.

Bice jos mnogo novina na ovom forumu, ali je ovo za sada sve, i da vas podsetim ova pravila stupaju odmah na snagu! Onaj ko se u borbi bude pozvao na pravilo, a da ovaj drugi kaze nisam znao ili zaboravio sam, to se nece uvaziti.


Last edited by NNW Admin 1 on Sun 17 Jun 2012, 21:46; edited 1 time in total
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 17 Jun 2012, 02:45
Takodje posto smo uocili da je pokretljivost najslabija osobina i odlucili smo da je promenimo , od sada ninje sa najvise poena na pokretljivosti ce moci da povecavaju svoj damage inteligencijom (Ako neko ima 300 pokretljivosti i stavi x2 nanosice 600 vise damage) mozda niste znali, ali tako do sada nije bilo , takodje pokretljivost je osobina da precizno pogadjate vitalne tacke ninje sto znaci da necete moci da sa na primer sa:

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 705

Skidate vise health-a posto vidite da je oruzije vece od covekovog tela i da ga pogadja celog tako da ne mozete bolje da pogodite , takodje promena u pokretljivosti ce biti efekat sa 250 i 350 poena na ovome , a to je da za 250 zbog pokretljivosti vaseg tela mozete da izbegnete dosta manje razornih napada za 50 energy , a za 350 cete moci da izbegavate i napade koji se sastoje od vise manjih , na primer:

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 551

I to samo za 30 energy , molim igrace posebno Hei Kaguyu koji jedini ima poene na pokretljivosti kazu da li im se ovo svidja ili ne i zbog cega.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 17 Jun 2012, 08:46
da ti kazem nista nisam ni razumeo xD
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 17 Jun 2012, 09:57
Pa gledajsada mozes da povecas damage pokretljivosti inteligencijom , sada ti se racuna pokretljivost na napade koje mozes 'bolje' da pogodis i ima novi efekat
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 17 Jun 2012, 11:12
meni svidja ok je za mene Very Happy posto moj stil borbe se vise zaniva na pokretljivosti i savitljivosti tela i slicno Very Happy ok je
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 22 Jun 2012, 19:37
Slusajte pazljivo! Svi oni igraci koji nisu poslali svoje licne tehnike, a dodju na forum u roku od tri dana dobice oponmenu! I sve tako dok ne dobiju ban, jer je proslo dosta vremena a samo dva tri igraca su nam poslala svoje licne tehnike!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 22 Jun 2012, 20:36
Pola njih su na raspustu xD nemaju pametnija posla nego da vise na forumu xD
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 22 Jun 2012, 20:42
Pa oni koji udju na forum mogu da posalju , oni koji ne ulaze ne moraju
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 12 Jul 2012, 02:26
Sve klase su vec reformisane osim puppeta a mi koliko god da smo razmisljali nismo mogli da smislimo tehnike....Zakljucili smo da su lutke puppet mastera sasvim ok ako se lepo unaprede , tako da to nismo hteli da ojacavamo , tehnike su takodje dosta dobre tako da ni to nismo hteli da menjamo (Mozda ubacimo 1-2 tehnke).Na kraju smo zakljucili da je problem u tome sto na kasnijim levelima lutke jednostavno trose previse chakre...Tako da ce od sada chakra threads trositi chakru u zavisnosti od levela ninje

Level:20/Chakra:35
Level:40/Chakra:30
Level:70/Chakra:25
Level:100/Chakra:20
Level:120/Chakra:15
Level:150/Chakra:10

Ovo znaci da ce puppet masteri na pocetku cak i biti malo oslabljeni (Posto su na pocetku oni najjaca klasa , sada ce biti malo izbalansiraniji) Ali bice mnogo jaci na kraju , takodje za male lutke (ove iz prodavnice i neke koje budete pravili) Trebace vam 1 prst , a ako budete pravili nesto vece trebace vam vise prstiju , to ce vam odrediti admini , ovo za chakra threads ako ispadne prejako onda cemo oslabiti , kao i sve moramo prvo da vidimo kako funkcionise
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 12 Jul 2012, 09:52
Admini a sto nam niste dali one kartice sa novim efektima ono sto ste izmenjali jer ja nemogu da pamtim a i ko ce da mi veruje posto na kartici pise drugcije
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 12 Jul 2012, 11:39
Pa igraj sa tim karticama sto imas dok ne ispravimo , cekamo da svi posalju pa da se bacimo na posao
Daichi Namikaze
Daichi Namikaze
Genin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 29 Jul 2012, 21:41
alooo admini pokrali su vam forum??!!!!

Hashirama Senju

Hashirama Senju

Novi i najbolji forum sa ukupno 7 admina se otvori pre 2-3 dana!
Uskoro stize i automatska..
Imamo trenutno 12 igraca ali svakog trenutka napredujemo!
Poceli smo i sa reklamiranjem u koje je ulozeno oko 40 Evra!
Dodjite i pridruzite nam se !
I postanite kage svog sela dok jos uvek ima mnogo mesta!

http://narutobalkan.serbianforum.in

zar ce te to dopustiti?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 29 Jul 2012, 21:48
I ja sam dobio isto to, admini trebali bi da kontaktirate Stewchu, ovo nesme da se desi, unistice nam forum.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 29 Jul 2012, 21:52
Problem je u tome sto admini ne dolaze na forum uopste zato se to desava !
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 29 Jul 2012, 22:06
Ko ne dolazi na forum ognjene? Sve sto treba da bude dodato je dodato , to sto ti uvek imas neku primedbu nije nas problem , ako imas probleme sa adminima idi na onaj forum pa igraj , nama neces nedostajati
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 00:56
Ahahha ma sta nam kradu bre , patetika jos su ukrali logo gore a u shop su stavili kreiranje tehnika , ako pocnu da kradu kartice samo otpusteno nece nikada biti u igri forum sta se gubite....
Daichi Namikaze
Daichi Namikaze
Genin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 01:36
svejedno sve slike sa foruma su ueli nije posteno!
Basil
Basil
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 02:00
Ma sve ce to biti regulisano...
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 09:20
Koliko sam procitao u pravilima ovaj forum je zasticen kao i sve na njemu. Bilo sta da se kopira na neki drugi sajt ili forum i slicno makar i najmanja rec koju su admini ovog foruma osmislili je prekrsaj.

Vidjao sam takve gubitnike koji nemaju svoje ideje pa kradu tudje.

Inace ja sam vec 10 godina po raznim forumima i slicno. Samo prijavite njihov forum zbog krsenja autorskih prava i to je to. Cim vide isto ili slicno nesto odmah ce im ugasiti forum.

Inace ako su forumi "veliki" i zaradjuje se od njih i slicno mogu cak i u zatvor da zaglave. Pa vi vidite da li se isplati da se uzima tudja muka i ideje.

Video sam mali milion slucajeva gde su krali ideje sa tudjih foruma. I uvek na kraju lose prodju!!!
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 5 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum