Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 22:40
e tako je mnogo bolje samo jos napisi koliko trosi ninjama koji imaju sharingan na jednom oku ko na primer ja?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 22:43
Pa zna se kao i uvek sto je bilo na forumu duplo
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 22:49
Oce skoro ovo za puppete i senzore?
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 22:50
a jel mogu ja da izvadim sharingan i vrat normalno oko ovo je stvarno preterano da trosim po 40 svaki potez da bi izbegao napad svoj lvl ili manje?? pa sa zamenom mogu to uradim aaauuuu..ma nema veze samo reci jel mogu izvadim i stavim normalno oko??
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 23:05
Pa mozes ali sad je kasno trebao si pre da mislis...Pa sharingan jeste jak i sad ti nece mnogo pomoci jer si slab ali kada budes jaci moci ces da ga koristis sa samo 10 chakre to je ok
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 24 Apr 2012, 23:11
kad ojacam ? mislis da dodjem na 150 level..pa dobro kad dodjem ja cu ga opet ubacim ali do tada jel mogu vratim moje oko ?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 25 Apr 2012, 00:00
NNW Admin 3 wrote:Od sada novo pravilo:

Posto se neke ninje zale, jer nismo uradili kako treba byakugan i sharingan.. uvodimo novo pravilo.

Za sharingan:
Spoiler:

Za Byakugan ista prica
za lv1 koristite 20 chakre, koliko puta mozete da izbegavate, znaci sve isto..

za lv2: 10 chakre

lv3:5 chakre...

msm da sam bio jasan...

NNW Admin 1 wrote:Byakugan level 10 svakim potezom ce trositi 40 chakre
Byakugan level 25 svakim potezom ce trositi 30 chakre
Byakugan level 35 svakim potezom ce trositi 20 chakre

Dalje nema byakugan kartice ali byakugan je jak u zavisnosti od levela ninje

Byakugan level 70 svakim potezom ce trositi 10 chakre
Byakugan level 100 svakim potezom ce trositi 5 chakre
Byakugan level 150 svakim potezom ce trositi 5 chakre

Kontrola chakre se ne racuna


Samo ova pravila biste mogli da stavite tamo u klanove, jer ako neki ninja nov dodje, ne verujem da ce da cita celu ovu temu da bi saznao xD
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 25 Apr 2012, 08:38
xaxaxa da hisashi je u pravu i da admine kada cete da mi sredite ono za ime sto sam poss u poruku !?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 03 May 2012, 13:02
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 2110
Posto vecina vrlo slabim napadima pauzirate demona koji je toliko veliki ogroman znaci...

Tehnike slicne ovoj ne deluju na demona.Demon je ogroman nesto tako ga ne moze uhvatiti...

Od sada svaki napad koji pauzira moze da pauzira demona samo ako je x4!

Isto na njega ce delovati oruzja samo koja su najmanje level 50

znaci kunai i slicno caki 1000 takvih da bacite nece delovati jer je ogroman demon a jos u svojoj kontroli
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 04 May 2012, 07:16
Zelim da pitam admine da mi kazu samo od ove dvije tehnike koja vazi...i zamoliobi ova koja nije ispravna da se izbaci.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 6410

ILI

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 601
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 04 May 2012, 07:53
Dobro je da si to primetio ova dole je stara tako izbacite je Very Happy


Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 6410
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 05 May 2012, 20:33
Ok onda isto za ovu tehniku , special karakteri koriste onu od 200 chakre a u sensor spojleru za kupovinu je ova kartica
----
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Napad_24

Znaci koju da koristimo? xD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 05 May 2012, 21:13
ta kartica se ne vazi to je stara zabranjena tehnika ali sada je nova... Ona se ne moze kupiti to je zabranjena ali u sensor ninje je ostala stara karta
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 05 May 2012, 21:28
Mnogi od vas su me pitali sta je potrebno da bi vas lik usao u pricu (samim tim i u istoriju) pa evo odgovora za sve da znaju.

Forum ima svoju pricu koju mi admini vodimo da bude zanimljivije ako neki ninja se najde koji je na putu za nasu pricu onda ga ubacimo ako zeli tokom nekih borbi, dijaloga i slicno mi mu kazemo sta da napise, kako da se ponasa i slicno da bi bilo zanimljivo. Prednost naravno imaju one ninje koje su jake barem da su level 100 jer ninje koje su jake su uostalom i glavni likovi na forum.

E sad ima i druge price tu koje vi sami kreirate tu mi admini nemamo uticaja i za takve price cete morati sami medjusobno da se dogovorite i ostalo tu naravno level i ostalo nije bitno sve je kako se vi dogovorite.

Pa ako zelite da vase ime bude pomenuto u istoriji ili da se cela prica vrti oko vas i slicno ojacajte i privucite paznju nas admina sa vasu moc, strategiju i kreativnost i eto vas u prici i istoriji
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 11 May 2012, 14:32
Dodate su nove sensor ninjutsu tehnike pogledajte
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 11 May 2012, 14:39
Hehehe veoma su dobre, svaka cast lepo ste napravili , jer sada za ove senzor tehnike koje sam imao moram da placam?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 11 May 2012, 16:06
Ne one koje su ostale iste samo izmenjene ne moras samo ubaci samo za one nove naruci
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 11 May 2012, 16:20
Proverite ima jos dve tehnike smo sad ubacili zaboravili smo malopre
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 28 May 2012, 11:34
Zbog mnogih zaljenja da je Combination stransformation bio suvise jak i za mali lvl bio ja 25 i ogromnih mogucnosti koje daje kreirano je novo tako da od sada ova kartica vazi


Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Combinationtransformati
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 28 May 2012, 14:17
Ok je ali stavio si da tehniku koju mogu ninje sa 400 kontrole kosta 400 chakre , znaci ta tehnika ce jos uvek da bude mnogo jaka , za 30 chakre samo sto ce moci da je koriste ninje koje su najvise isle na kontrolu
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 28 May 2012, 14:41
pa to im je neka nagrada jer ako neko ima 400 kontrolu chakre ostali atributi su mu najvise 100
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 28 May 2012, 14:45
Pa da ali svakako je jos uvek mnogo jaka tehnika , niste je oslabili nego samo stavili da manje ljudi mogu da je uzmi , i kad vec oslabljujete prejake tehnike oslabite puppet curse
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 29 May 2012, 16:46
Medical ninjutsu nove tehnike su postavljenje mozete ih videti

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t2216-medical-ninjutsu#35556
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 29 May 2012, 19:05
xexee pa to ko napravljeno za mene Very Happy
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 29 May 2012, 20:09
Znaci da ce jos malo da dodju puppet master tehnike Very Happy
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum