Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 16 Oct 2012, 15:39
koliko vidim pise u pm al kad su vec svi pisali ovde i ja cu, takodje se slazem
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 18 Oct 2012, 18:25
Zbog svog velikog truda i licno svojim radom i kombinacijom ne licnih nego forumskih tehnika jedan ninja po imenu Kisai Yokubi je postao pravi bog koji svojom moci i idejama cini da se ne moze poraziti. Uspeo je da dosegne cilj ove igre i uspesno je kompletirao. Postao je pravi bog a kada to kazem mislim u svakom pogledu.

Zato je uspeo da otkljuca titulu koju niko nikad nije uspeo. Kisai Yokubi ce zauvek uci u istoriju foruma kao ninja koji je postao Sage!!!!!!!!!!!

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Sagek


Sledite njegov primer prave igre, postovanja pravila i kombinacije forumskih a ne licnih tehika i mozda jednog dana postanete mocni kao Sage otac i cuvar svih ninji.
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 18 Oct 2012, 18:44
Tako mi je drago da sam konacno to uradio dosta sam se trudio i razmisljao opravdao sam ime mog oca Zacuia i njegovo ucitelja Kisai Uchihe kao i njihovog oca Dokuichija.

Ja cu se kao svaki Sage povuci u svoj svet i necu se mesati u ovaj svet osim ako me ne pozovete. Bisu neutralan za sve ali dobrim ninjama cu uvek pomoci.
Conte
Conte
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 00:45
Novo pravilo.. Pobede se ne mogu prebacivati igracima!!!

Msm glupo je.. daj mi realan primer za to...

Tako da ono sto bounity hanteri rade za pobede se vise ne vazi.. samo za novac i creator.....
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 11:40
Samo da pitam kad ce mi biti dodati xp poeni sa treninga ima ih bas mnogo???
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 12:01
Dodacemo ti ti i ovako imas previse xp koje treba da ti dodam
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 21:13
Hvala swto ste mi dodali xp i samo jos da pitam ovo!Posto imam 100 neiskoriscenih poena hteo bih da mi stavite na intaligenciju i onda bih imao 200!Hvala unapred!
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 21:33
E ovako da ne budem dosadan ali sta da radim...posto sam ja odmah dobio 60 level od silnih treninga i tako sam preskocio summoning creation ni kriv ni duzan hteo bih da vidim dal cu moci na sedamdesetom da napravim jaci summoning od ovoga!I kad malo prodje vremena da mi kazete kad cu moc da polazem jounin ispite!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 22:15
Po meni ti dodji do 70 lv i napravi jaceg summoninga i sve to a jounin ispite ces da polazes posle rata jer je sada sve previse i to
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 22:28
ok poslusacu te! A ja nisam ni mislio sad da polazem ispite!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 08 Nov 2012, 22:33
jel moze nnw 1 ,2,3,4 da mi kaze kad ce dodju sage mode nove kartice?
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 15:09
SVI! KOJI NISU POSTOVALI PRAVILO, DA NESMEJU KORISTITI TEHNIKE KOJIMA SE POVECAVAJU VREDNOSTI, BICE KAZNJENI NAKON RATA!!!!

OVO SE POGOTOVO ODNOSI NA KISAIJA, KAIENA I K-A ...

VREDNOSTI SE MOGU POVECAVATI JEDINO NEKIM TEHNIKAMA KLANA KAO STO JE TOKAJI KLAN!
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 15:28
Zapravo ne mozemo da ih kaznimo jer to pravilo jos nije doneto ne postoji nigde xDD uostalom sme se povecati za jedan potez a ne za stalno. Tako da nisu nista zgresili
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 15:33
Ma kako nisu, svi povevaju vrednosti iako sam reko da to ne rade...Glupo je da se mogu povecati tako lako... Npr, K je za samo 1 potez stvorio sve vrednosti po 1000 -.- .. Nema toga, neka shvate... Mora se prave nove kartice.. Ali ajde, nekvam bude jos sada... Jer i to sto kazes..nismo upisali pravilo u pravilnik
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 15:36
Hisashi sta ti sad seres , ti si mi odobrio tu karticu
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 15:49
Glupo je povecati non stop vrednosti da ti non stop budu povecane (izuzev nekih forumskih tehnika recimo kao onaj stit od struje ili ona voda ajde to su forumske to moze)

Ali ostale tehnike treba napisemo da mozes da povecas ali ne za stalno. Nego iskoristis chakru ili sta vec i taj jedan potez imas toliko. Sledecei potez to nestaje. Ako zelis opet iste vrednosti moras opet koristis chakru.

Ali koliko chakra pola dobijes od toga. Recimo 100 chakra +50 poena na snagu.


Tako ce biti ok sve.

Sve ninje imaju od 200-400 na kontrolu a da dobijes +100/200 poena realno slabo znaci. Tako da ako zele vise morace i do 1000 chakre uloze za recimo 500 poena necega. iOtici ce ima oko 800 chakre. Tako da nece moci stalno da se koriste takve tehnike jedino u posebne situacije...

Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 23:26
Mogli bi da promenite ovaj portal! Stalno stoji isto jos od avgusta!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 11 Nov 2012, 23:29
da brate. još uvek piše da sam hokage
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 23 Nov 2012, 18:58
Zbog velikih zalbi za godmodovanje skoro svih igraca jer to je bio propust u pravilima mi admini smo krivi je rod pocetka takvo pravilo nismo doneli.Od sada ima novo pravilo za sposobnosti.
Kao sto znate svaki telo ima svoje sposobnosti ali i svoje limite. Recimo za chakru vase telo moze podnese samo duplo vise chakre od onoliko koliko imate ako imate 1000 chakre normalne znaci da do 2000 mozete imati chakru da je napunite preko toga telo strada to jest chakra sistem i uzima vam health sto znaci ako imate 2500 chakru izgubili ste 500 health.
Uostalom ljudsko telo je ograniceno i svako preoptrecenje moze vas kostati zivota (tako je u narutu mnogo put je dokazano a i logicno je), kod nas je to imali ali nije imalo pravilo stalno tako da se to izgubilo vremenom i zavrsilo se da ninje dobijaju i po 20000 snage, 1000 kontrole , brzine i slicno...Zato sada uvesce se nova pravila da se to sredi ta bude realnije i prilagodjenije u borbi...


Kao sto znate sposobnosti mogu najvise do 500 idu toliko i dobijete poena sto znaci da vise od 500 sada nece moci. To je granica za telo i sve ninje.Do 500 za jednu sposobnost je limit.Sve preko 500 sto dobijete prouzrokvace posledice po vase telo.


Brzina:
Koliko poena dobijete preko 500 toliko poena izgubite snage. Jer brzina i snaga ne idu zajedno kose se logikom.Brzina zahteva manje i mrsavije zilavije telo koje je lako.

Snaga:
Koliko poena dobijete preko 500 toliko poena izgubite brzine.Jer veca snaga zahteva cvrsce i vece misice kao i telo sto prouzrukuje smanjenju brzine.

Kontrola chakre:
Koliko poena dobijete preko 500 toliko poena cete izgubiti healtha.Jer sto veca kontrola znaci bolji protok i brzi protok chakre u telu sto ostecuje dosta chakra sistem i nervni sistem tako da vase telo gubi health.

Pokretljivost/Preciznost:
Pokretljivost/preciznost se zasniva na koncentracji i boljim pogledom oko sebe sto znaci da bolje opazanje oko sebe i ciljanje smanjuje inteligenciju i vreme da razmisljas tako da koliko poena dobijete pokretljivosti toliko poena cete izgubiti inteligenciju.

Inteligencija:
Koliko poena dobijete inteligenciju toliko poena izgubicete pokretljivost/preciznost



*Naravno ukoliko se kombinuju dva tela (kombination transformatiosn, fusion ili sicno onda se to povecava u zavisnosti koliko tela imaju granice. Ako je na oba po 500 to znaci da za njih ovo vazi ako predju 1000 poena.



Isto ovo je direktno povezano sa povecavanje ako imate negde 0 poena. To znaci ako na brzinu imate 0 poena a nekom tehnikom recimo dobijete duplu brzinu. Gleda se ovako to jest njihova suprotnost.Ako imate 100 poena snage tada dobijete 50 poena brzine.
(primrem stit od sttruje koji duplira i brzinu logicno je zbog struje ali dosta njih ima 0 tako da su me uvek pitali koliko brzinu dobiju sada ce biti tako ako neko ima 0 brzinu a 100 snagu i aktivira recimo taj stit znaci dobice 50 poena brzine to jest imace brzinu 25lvl.)

isto je i sa druge sposobnosti recimo snaga/brzina, ukoliko se desi da na oba recimo imate 0 onda vam ne mogu pomoci vase telo jednostavno ne moze da poveca brzinu ili snagu xDDDD




Ukoliko vam se ovo ne svidja mozete jedino samo jedno promeniti ako mi se javite (to jest kako izglasate vi clanovi)

da umesto smanjivanja ostalih sposobnosi ako se pretera smanjuje health za toliko poena nebitno sta je (brzina, snaga, kontrola ....)


I jos nesto ukoliko povecavate sposobnosti svaki prelaz preko 1000 skidace i health osobe.

Svako povecavanje sposobnosti na velike poene za stalno (da aktiviras jednom i tako da bude stalno do kraja borbe ne moze).

Od sada je pravilo ukolio imate neku tehniku za povecavanje sposobnosti koliko chakre ulozite polovinu poena dobijete (100 chakre=50 poena) i to traje samo taj jedan potez ne vise za sledeci potez moracete opet da koristite to. (osim nekih forumskih tehnika primer onaj stit ili ona voda i slicno one traju celu borbu od kako aktivirate)




I jos nesto sto su me mnogi pitali ali nisam mogao da im kazem.

Sve klonove koje kreirate i koristite ne mogu biti jaki kao vi to jest imaju samo 10% vase prave sposobnosti.Zna se da klonovi kada se udare nestanu retko koji klon moze ima health (oni sa cvrsto telo poput pravog mesa, woda, zemlje ili slicno)



Sto znaci ako stvorite klona ne moze da ima sve sposobnosti kao vi ako vi imate 100 snagu on ce imati 50 snagu.

Ako vi imate 400 kontrolu on ce imati 200 kontrolu.
Chakru naravno ima onoliko koliko mu je ubacite .
Health nema nego nestane cim se udari.
Energy isto nema jer nema telo nego je "aparacija" tako da moze koristiti napade sto zahtevaju energy samo od polovine lvl ko ga je kreirao.
Ako ninja 150 lvl kreira klona klon moze koristi ouzja, iteme i taijutsue do lvl 75. i na sve mu je duplo manji damage (gledano da energy ne trosi to mu je to)


Za zive klonove sto napadaju 100% kao original postoji zabranjena koja se zove shadow clone jutsu.(to je ona sto naruto koristi u anime)


I jos nesto video sam da to mnogi rade pogotovo Tobi i Byakuya KLONOVE NE MOZETE PRAVITI I KASNIJE DA IH KORISTITE U BORBI. Znaci mogu samo ako se odmah u borbi stvore. A ono sto kreirate pre borbe i sluzi za nesto sto nema veze sa borbom.


Izuzetak su 100% zivi klonovi primer perfect clone jutsu, "zetsu clone" to jest oni klonovi koji imaju "savrseno" telo i svest od onog ciji su. (kreiranje takvog klona obicno zahteva puno kombinacija "zivotnih" stvari i slicno ne mogu se tako lako krerati u momentu i obicnim skilovima.

Kod nasu su primer K. i Archer i Kotsu (perfect clones) i Quetazcoatal i Kotsuko i Konsai koji je isto 100% ziv takvo mu je telo (kombinacija demonske chakre wood , gena ljudksih i wooda i ostalih jakih tehnika)... Oni imaju celu zivotnu energiju u ostalo u sebi iako su "klonovi" prave su osobe kao svaka druga. Znaci oni imaju pravo ljudsko telo i gene i svest tako da ovo se ne odnosi na njih.
(gledano perfect clone i kisaijeve kombinacije su slicne. jedino razlika sto perfect clone instantno stvaras nekog i vezes cak i dusu tog dok kisaijeva stvara samo telo sa svescu i potrebno je dosta vremena i kombinacija jakih da se stvori jedno telo do nedelju dana cak u stvarnosti)




Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 23 Nov 2012, 19:52
Ja sam za kako god , pogotovo za klonove Very Happy


Ali uvek ste se fokusirali na sposobnosti ninje ,a nikada niste gledali nase kartice kakve imamo mislim da biste trebali da napravite ponovnu kontrolu kartica svih ninji .


Uporedite ih i ne morate nikome vi da ukidate karticu , jednostavno preradite, znam ja da svi imamo full ideje za tehnike, ali admini kao da vise ne znaju za granice i skoro sve prihvataju Smile Licno to jedan admin moze resiti za sat-dva mozda i manje.


Nemamo mi po 1000 kartica mislim da prosecan ninja koji redovno ulazi na forum od pocetka restarta ima oko 15 pa do 20-25 kartica Smile
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 23 Nov 2012, 19:57
i to je mnogo ni kisai nema 15 kartica xD .....


ma dobro je sve samo ovo sad sa sposobnosti ce biti bolje tako da bez obzira sto neko ima nesto jako bice mu granica na 500...ostalo je rizik. Uostalo sposobnosti sada mozes povecas samo za 1 potez tako da mislim da se nekom ne isplati da svaki cas koristi neku licnu da povecava gledano da je 300 prosek kontrole to je 150 poena na nesto tako da to je sada ok nece biti godmodovanja oko sposobnosti..

Inace razmisljamo da svako koriscenje licnih u borbi trosi 500 creator poena po upotrebi ninji tako ce se podstaci da ninje sa velike lvl opet treniraju ako zele da budu jake i koriste svoje "jake" licne u borbi
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 23 Nov 2012, 20:51
Konacno nesto pametno da smislite posle dugo vremena xDD

Svidja mi se ovo sve pogotovo za sposobnosti...Sto je i realno , moraces budes veci strategist da uklopis lepo kada povecas sposobnosti jer nosi rizik tada....Jos mi se svidja sto 1 potez toliko povecas sposobnosti mada to meni ne menja nista jer moja licna za brzinu je tako i radila jedan potez koliko chakre pola poena...Ne isplati se stalno...


Samo sredite za izbegavanje i napravite neku listu za to...Napisite recimo koliko damage (tip eksplozija) koliko damage koliko metara, kilometara zahvata... da bi se recimo toliko jako ulozila chakra da se izbegne... glupo da neko sa samo 30 chakre izbegne nesto od 1000 damage ili 500 vrsta eksplozija i slicno...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 24 Nov 2012, 00:14
slažem se sa gore navedenim O.o
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 18:30
Ako bude te restartovali forum i ako krene ispocetka mislim da bi bilo najbolje da bude kao pre.Kog lika uzmemo iz Naruta da dobijemo njegove tehnike i vremenom ucimo tehnike od drugih a ne da kupujemo tako ja mogu kupiti sve tehnike na forumu.A pare bi sluzile za pravljenje sela organizaciji,za obnovu i slicno..Sta mislite ?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 25 Nov 2012, 18:42
To bi bilo malo 'nefer' jer svi žele da vremenom ojačaju napreduju uče sve više novo, a nisu svi likovi iz naruta takvi xd
Ja bih radije bila za to da se ograniče neke stvari. Bilo bi jako glupo da jedan ninja može i da leči i da poseduje sve elemente i da ima neke napredne forme i da priziva babe žabe majmune i konje i tako to i da sad svi imaju jedno oko byakugan jedno sharingan. Aj ono za prenos gena ste donekle izneli dobro.
Smešno je to. Treba da se postave granice po tom pitanju, najviši modovi koji se mogu postići u zavisnosti koji je tip ninje u pitanju.
Plus smešno je takođe i to da svi iz npr Konohe moraju imati element vatre itd. u samom animeu nije tako. Ne vidim da Naruto puše vatru xD
I da, sensor je jako loše odrađen. Nije ni čudo što nema puno sensor ninji.



Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 8 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum