Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 09:26
To stvarno nije uredu sto rade ovi momci ja sam hteo da uradim neki forum da platim domen i sve al da bude za GX da imaju ono kao crveni nebeski pa se napreduje ko je gledao zna na sta mislim Very Happy
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 16:02
Evo da vas pbavestim kao glavni admin naseg foruma, da je forumotion obavesten o zloupotrebi autorskih prava koje su pocinili Naruto Balkan forum. I da je sada sve sredjeno.

Drugo zelim svim igracima da se izvinim, zbog male neaktivnosti admina u poslednje dve nedelje, nazalost i mi smo ljudi od krvi i mesa, i mi smo bili malo na odmoru. Svakako sve sto je zaostalo vam je dodato, nista nebrinite. Jos jednom vam se izvinjavam, i sada forum ponovo moze da pocne da radi punom parom.

Hvala vam na vasem poverenju i sto ste sa nama na ovom nasem Naruto - Ninja Way Forumu.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 30 Jul 2012, 20:09
Jer se samo meni promenio background neko nebo stoji puno je svetlo e vidi se nista Very Happy
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 31 Jul 2012, 17:51
Uvodimo jos novih pravila.

1. Vise ne vazi pravilo koji si element izabrao u to selo moras, ne sada je ovako. Kada ste se registrovali
izabrali ste svoj pocetni element (vatru, vodu, vetar, zemlju, struju). Mozete bez obzira na element izabrati bilo koje od velikih sela. Evo postojecih skrivenih sela u Shinobi Svetu.

2. Novo pravilo sto se tice sposobnosti inteligencije.Vec je napisano u pravilima samo cu ga prekopirati da znate.
Ova skala isto vazi i za broj efekta koje mozete dodati kada kreirate tehniku ili kada unapredjujete neku tehniku. Ali tehnike koje spadaju u efekte kao sto su: Armori, tehnike pauziranja, tehnike promene povrsine, itd... Ne mogu se duplirati. Izuzetak su vodene tehnike: Hiding in Mist Technique I Grudge rain, koje se mogu samo jednom duplirati.

*100 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x2.
*150 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x3.
*200 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x4.
*250 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x5
*300 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x6
*350 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x7
*400 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x8
*450 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x9
*500 poena za inteligenciju i tehniku mozete da ojacate x10

3. Posto je i u proslosti a i sada, dosta clanova uspelo da napravi mesovite summoninge koji se spajaju i onda mogu da udju u svog gospodara i prenesu mu svu svoju cakru i vrednosti. Mi smo odlucili da to ogranicimo.
Na primer ovako svaki ninja koji ima 500 cakre maskimum, moci ce sebi da doda jos samo 500 sto znaci duplo, ako doda i 100 vise njegovo telo ce poceti da se raspada i izgubice 100 health, jer ne moze nijedan ninja da izdrzi toliku kolicinu cakre koju njegovo telo ne moze da izdrzi.Sto znaci da od sada svaki ninja po svojim sposobnostima ce cakru mocisamo duplo da uveca i ne vise od toga. Ako doda vise od toga onda se njemu skid health. Sto znaci oni od 1000 maksimalne cakre moci ce da dodaju 2000, a na primer ako dodaju 3000 hiljade odmah ce umreti, jer njihovo telo nece moci da pocnese toliku cakru.

Toliko za sada.
45485465
45485465
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 15 Aug 2012, 13:34
E admine 1 pitanje!

Da li mogu da kreiram naruto roleplay forum slican ovome..medjutim necu uzimati slike sa ovog foruma...
Kartice cu sam praviti...
Pricu vam takodje necu uzimati!
A da a koliko sam vide i vi ste uzeli mnogo slika sa stranih foruma tako da...
Ako je potrebno mogu ih pronaci...
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 15 Aug 2012, 13:59
Nije problem da ti napravis bilo kakav forum ali ne smes uzimati nista sa ovog foruma ni ideje ni niti ista slicno zato sto ovaj forum ima copy-right
45485465
45485465
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 15 Aug 2012, 14:03
Da aiko..
Ipak necu praviti naruto forum..imam bolju ideju...
Admini nebrinite se necu nista uzimati od vas...
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 19 Aug 2012, 21:24
Obavestavamo sve clanove foruma da u najkracem roku preprave svoje potpise to jest da ih ubace u spoilere radi boljeg pregledanja foruma i citanja tema. Jer su mnogo veliki i dugacki i mnogo ruze izgled i otezavaju citanje teme.

Ako neko ne zna neka mi posalje poruku ja cu srediti.
Conte
Conte
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 13:24
Ok.. Vidim da je sa foruma izbaceno pravilo ranka -.- ..

Uvodim ponovo ovo pravilo...

Genin moze da se leveluje najvise do 35-tog lv-a .. Chunin do 55-tog... Dok za jounina nema granice..




*Onaj ko je prekoracio taj limit.. mora da ceka ispite, ne sme da se leveluje...
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 13:55
Vec ima pravilo da moze do 40...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:00
pa ako vec ima kako su neke ninje stigle do 60 level ovih dana a jos su genini? :shock:
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:04
Wtf...ko to?
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:09
ja i Tobi vec duze nadgledamo ninje sela lista i oni nenormalno brzo prelaze levele i svoje granice! ali ae tu i tamo nego da pitam ja admine sto vam neke kartice ne rade nemogu da ih nadjem ni na PB ni nigde sto ste ih brisnuli!
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:20
Pa oni dobijaju 4 dana po levelu , to je za njihovu inteligenciju sasvim normalno , a kartice nam se brisu sa pb-a
Conte
Conte
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:20
pa cija je ovo krivica zbog ne postovanja ovog pravila.. jer vidim da je svaki clan sela lista prekoracio limit dozvoljenog!
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 14:23
Pa limit je 40 , ja sam im dodao tacno do 40 i od tad im dodajem samo creator poene , ako im neko drugi dodaje ja nzm

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 15:21
Jaoo jos vi deca treba koricku da jedete ja vas nadgledam jer kao sto i sami znate planiram da vas pobijem tako da ono a nisam mrtav jer mi niste dali ni da pokusam da se odbranim a kad sam iskoristio ono sto nisam teo vi ste se odma naljutili imam i dokaze i sve tako da sam ja jos ziv dok se vasa smrt blizi!

The author of this message was banned from the forum - See the message

Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 17:02
Admine kazni ih jesmo rekli da necemo vise da pravimo svadje ovde stvarno ste ko mala deca !
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 18:40
Archere ja im samo kazem da dosta koricki treba da pojedu da bi meni nesto mogli da kazu o forumu i da mi se proseravaju a da inace to nije zapocinjanje svadje vec savet da se stisaju malo!

The author of this message was banned from the forum - See the message

Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 22 Aug 2012, 18:45
DOSTA VISE!!! Ovo nije ni mesto ni tema u kojoj vi mozete da se raspravljate, jos nesto u vezi vasih borbi i rasprava spomenite ovde i dobicete dva opomene!
Dante.
Dante.
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 25 Aug 2012, 21:03
Kao sto ste videli neke kartice su nestale. Zato molimo sve igrace ako im u invertaru neka kartica nestaje da posalju meni NNW Adminu 6 koja je to kartica ako znaju i odmah cemo to srediti.

Inace ukoliko vam u invertaru nedostaje kartica otvorite poruku da izmenite i posaljite mi link (url) od kartice koja ne radi.
Odmah cemo popraviti to ako znamo tacan link od nestale kartice Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 25 Aug 2012, 21:38
Kad bih ja znao napamet inventar bilo bi super Razz
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 6 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum