Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+34
Aki Kuga
Shikamaru
Yamashiro
Ivan Hoshigaki
Conte
Hayato Chiba
Captain of Division 3
Kuchiki Byakuya
Takao Uchiha
Dzoni Hatake
Daichi Namikaze
Renji Abarai
Basil
45485465
Hyuuga Neji
Trent Black
P.
Raizen Masamune
Peda Carski.
Sabaku No Naoto
Nishi Hyuga
Erza Namikaze
Satoshi Nara
Konsai Uchiha
Aiko Shadow
Hei Kaguya
Konan.
Usaga Sorachi
K.
Archer Shadow
Hisashi Namikaze
Trafalgar Law
Yamamoto
Stewcha
38 posters
Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 08 Apr 2012, 08:23
U redu je to Law-e..Niko nece da se ljuti zato i sluzi ova tema da clanovi mogu da iskazu svoje misljenje, ukazu adminima na greske, daju predloge i ostalo...

Pa to sto si rekao ima dosta tacno a i dosta toga nije...Sto se tice prafe funkcionalnosti ja mislim da to samo Stewcha koji izmislio zna kako da lepo funkcionise jer samo on to u potpunosti razume sve, cak ni meni nije sve bas jasno kako sta... (Zato sam i dozvolio Hisashiju da igra da bi kroz igru uvideli greske i slicno).

Ti podaci za te vrednosti su uzimani sa Narutopedie ali nije bilo lako uklopiti ih u igru.Morali smo vecinu kartica da prepravimo i ostalo da bi se to uklopilo...Sve ima svoj smisao svaka sposobnost ali opet nijedna ne moze u potpunosti da se uklopi...

Brzina:
Brzina sluzi da bolje izbegavate napade...Sto ste brzi znaci da za vas nema problema da izbegnete neke napade... Zbog brzine postoji zagarantovan damage i ono toliko si brz recimo da kao ono samo nestanes stvoris se kod nekog i iseces ga on nije mogao ni da te prati koliko si brz.Imas 6 poteza zagaranovan najvise smanjis na 4 poteza (ako stavljas na brzinu samo dzaba obicno si slabiji jer vise trosis i slicno i gotovo da nemas veliki damage mozes samo da bezis(Kaien je primer). Isto prilikom izbegavanja nekih napada ako imas brzinu ti si u prednosti i nece biti svadja kao nekada e to nisi mogao da izbegnes ja sam ovo ono. Sad pogledamo kazemo on je brzi i slicno lakse je mogao je da izbegne nema svadje...
Brzina prvenstveno za to sluzi da smanjimo te svadje sto se vec pokazalo efikasno...

Snaga...E sad ovo bi moglo da ima sva znacenja kada dodajes na snagu znaci da si ono fizicki jak tako lako mozes da podizes teske stvari (ako ste primetili sto je vece oruzje veci je damage i vise trosi) ako imate snagu vama ne prestavlja problem da npr Jiandu (ona dzinovska kugla) da je lako podizete sa recimo samo 10 energy (ako ste jedno 400 poena stavili na snagu)... Snaga ti isto pomaze kada se branis stavljas blok oruzjem ili slincno...Isto taijutsue...

E druga prica za snagu je sto bi i sa snagom trebao da bude i damage veci jer si smatra se jaci kada udaris nekog vise ga ostetis ili kada ga poseces bukvalno ga iskasapis snagom nema da ti zaostaje napad...Ali ne moze oba ta efekta na jednu sposobnost...

Inteligencija je normalno...Sama rec kaze pametniji ste lakse kreirate jace napade, lakse ucite...Lako mozete da iz tehnike izvucete maksimum zato ono od poena zavisi koliko mozes da dupliras tehniku ako ulozis vise...Znate pre neko sa veliku chakru ulozi x10 pravi po 10.000 damage. Tako da sada nece moci...

Kontrola chakre to sama rec kaze...Podaci su uzimani sa narutopedie tako da ninje koje treniraju i one ninje velikog levela lako vremenom istreniraju svvoju chakru i za neke slabije napade vrlo malo trose...
npr u Naruta Kagei su poznati da upotrebom vrlo malo chakre jer su naucili kontrolu i koncentraciju rade vrlo velike napade...
Hashirama kada se borio protiv Sarutobija je sa vrlo malo chakre mogao da stvori ogromnu kolicinu vode cak i na mestu gde nema voda i koristeci samo jedan znak. Jer je imao bio izvezban da dobro kontrolise chakru...
Tako da je to uvedeno da se napravi razlika imedju recimo geina i jounina. Jounin ce kao nista da radi neke genin tehnike. Pre se i nije videla neka razlika.
Onaj ko stavi svih 500 poena na chakru... (tehnika 65 levela trosi 500 chakre 500 damage. dok veci leveli do 150 ide i do 1000 potrosnja...) Ninja sa 500 poena chakre mora da level 100 sto je rank shanina... Sto znaci da ce sa 30 chakre moci da radi tehnike do 65 levela na full potencijal. Sto je i logicno za ninje takvog levela...
Tako da je to ok

Sad

Pokretljivost to mozda nije trebalo da se nazove porketljivost jer to znaci nesto slicno kao brzina...Trebealo je biti nazvano PRECIZNOST jer tom sposobnoscu lakse upravljate napadima i mozete da pogodite protivnika mnogo lakse na mesta gde koja su kriticna zato se i povecava damage...
Tako da je to u redu samo bi trebalo ime da bude prepravljeno...


Ako pogledas sve je ovo perfektno izbalanisrano i na kraju iako deluje kao neka razlika...Nema razlika gde god da stavljas poene...Na kraju svi napadi i tehnike ispadaju izbalanisirane isto kao da imaju neke osnovne vrednosti i da se one koriste...Tako da za sada nema potrebe da se nista menja Very Happy
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 08 Apr 2012, 12:26
Ok ,upravu ste Very Happy

Videcemo sve kroz igru Smile
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 21:37
Zeleo bih da ukazem Adminima da malo polgedaju borbe koji svi rade samo rade Kunaije da bi dobili vise Expa-a ja mislim da to nije pravilno ne mogu samo Kunaijem da se bore to je spam !


Last edited by Shirou Shadow on Mon 09 Apr 2012, 21:37; edited 1 time in total (Reason for editing : Da bih izmenio reci)
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 22:29
I ja kazem da je to glupost
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 22:32
Nije glupost nego nije u redu, oni postaju mnogo veci level od mene kako zato sto samo gomilaju postove u borbama, to nije ok !
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 22:36
Kako god , Tobi je tako skocio na 50 i neki lvl samo sto je punio postove sa istim potezima
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 22:37
Ispravka, 65 lvl
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 09 Apr 2012, 22:50
Ja sam mislio da igram posteno ovaj forum ali kad sam video ovo danas necu vise da igram, svakak vam cast Admini sta se napravili od foruma skidam vam kapu !
Na sta ja gubim vreme Boze Mad !
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 10 Apr 2012, 09:13
EE ognjene just shut up !
ti se duri sto su svi veci level od tebe ?! pa sta izleveluj se i ti brzo pa ces da budes nas level !
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 10 Apr 2012, 09:25
e ja mislim da bi za rankove trebalo da bude neki makslimalni level , posto nije fer da neki koji nisu ni chunini budu mnogo veci level nego sto treba za jonina, mislim da bi trebalo za svaki rank maksimalni level da bude 5 levela vise nego sto treba za sledeci (Za genina 35 , za chunina 55 a posle kada postane jonin moze dokle oce)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 10 Apr 2012, 12:09
Slazem se sa K. Genin moze najvise do 35 level da ide a ne do 65kao Tobi !
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 01:03
E ja imam jos jednu ideju....Posto su trenutno obicne ninje najjace na forumu (Samo za njih su napravljene tehnike za preko 65 levela ne ukljucujuci taijutsu , genjutsu i klan tehnike i jos dobijaju nove elemente sto vise postuju i jos su samo za njih kartice prilagodjene novom sistemu igre) Kako bi bilo da za puppet master , medic i senzor ninje dobijaju one zabranjene po postovima (Kao sto ovi dobijaju elemente) Ja sam mislio da je vec tako ali izgleda da nije , pa na primer jedan post je 1 ili 2 boda , i kada skupite na primer 500 bodova (250 ili 500 postova) Mozete da uzmete jednu tehniku kao sto je
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Napad_25>>500 posta
ili
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Napad_37>>500 posta
ili
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Yhdfh>>500 postova

E i onda mu poeni ponovo idu na 0 , i ako oce neku tehniku za 1000 postova na primer mora jos 500 iii 1000 (Ukupno 750 ili 1500 postova)

Mislim da bi ovo stvarno bilo u redu posto vecina ovih tehnika nije sama po sebi toliko jaka (Mislim da bi cak i ovo sa 2 poena po 1 postu bilo koliko toliko ok) , naravno ima i stvarno tehnika koje su zasluzile da budu zabranjene poput
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 HaerhaPohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 HumanpupetPohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Kamufl10

Molio bih admine da pogledaju i razmotre moj predlog , takodje , naravno bi imale neke tehnike da ne mogu da se dobiju ako se nemaju neke druge pre toga
Na primer:
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Fsafa
Ne moze bez
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Hjdrtjt
ili
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Ujdtyk
Ne moze bez
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Lutke

I tako....Voleo bih da i igraci i admini pogledaju , prokomentarisu i daju svoje predloge o ovome
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 01:05
Ja milim da ako imas 500 uzimas sve tehnike koje su od 500 waljda neznam ??
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 01:07
Pa nije , zato sam i pisao ovo
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 09:13
Ja mislim kao sto je ovo reko tobi tako je bilo i pre kada sam bio puppet master i medic !
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 09:27
I ja se slazem s Tobijem !
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 09:44
Pa ljudi pitao sam admina juce nije tako
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 11:42
Zeleo bih da pitam admine kada ce neki turnir

i da zelim da dam predlog
admini znate kako mozete za turnir da radite naprimer svake druge nedelje da budu turniri a svake prve chunin ispiti
i onda jednu nedelju polazemo ispite a drugu nedelju smo na turninr i da naprimer nagrade budu neke ono kao
20 000 ryo za prvo mesto 10 000 za drugo 5000 za trece i tako to moze i za krear posto nam stvarno treba mng novca i creat pa eto jos jedan nacin da zaradimo
sta mislite o tome
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 14:27
Ne brinite se, uskoro vam se sprema turnir, a sto se tice tehnika, sakuplja se, nije ko sto hao kaze...ali uvodimo novo pravilo za zabranjene tehnike.. do tada ima vreme, jos niste ni 100 lv, tako da ne razmisljajte pre rano o njima..
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 19:41
Admine al moze da se skine ona kazna za borbe xD mi se vec 1 dan ne borimo i zakrzljali smo !
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 11 Apr 2012, 20:15
Ajde skinite im , vidite da i ovi sto nisu kaznjenu (Ja , shirou , lee , hiashi) Nemaju sa kime da se bore i samo ovako ceo forum nista ne radi
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 09:57
zelim danas da polazem chunin ispite posto koliko znam svake subote ! (a ako nisam pogresio dan onda je danas xD)
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 09:59
Ispalio sam se xDDD danas je petak

Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 10:05
I ja se slazem da im skinete kazne zato sto je postao dosadan forum nema borbi !
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 10:15
Kazne su svakako vec prosle
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum