Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+34
Aki Kuga
Shikamaru
Yamashiro
Ivan Hoshigaki
Conte
Hayato Chiba
Captain of Division 3
Kuchiki Byakuya
Takao Uchiha
Dzoni Hatake
Daichi Namikaze
Renji Abarai
Basil
45485465
Hyuuga Neji
Trent Black
P.
Raizen Masamune
Peda Carski.
Sabaku No Naoto
Nishi Hyuga
Erza Namikaze
Satoshi Nara
Konsai Uchiha
Aiko Shadow
Hei Kaguya
Konan.
Usaga Sorachi
K.
Archer Shadow
Hisashi Namikaze
Trafalgar Law
Yamamoto
Stewcha
38 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 10:20
Daj ljudi al mozete da odigrate jedan potez na Jonin ispite cekam ceo dan..
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 18:40
Trebali bi da malo usporite 'tok' price, mnogo ninja su jos slabe a zele da udju u pricu i da postanu legende , samo zelim da kazem da bi trebali jos da sacekate barem nedelju , dve da jos neke ninje ojacaju .....
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 13 Apr 2012, 19:10
Ne brinite nije ovo prava prica...Ovo je samo podloga za pravu pricukoja ce biti kasnije ovo sada i treba da se desi dok ste slabi ;)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 14:31
Admini ne dodajete exp niste mi ga dodali vec skoro 3 dana !
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 17:49
Ja bih da predlozim adminima da povecaju broj Ryo-a koji se dobija u Forumskim Igrama mnogo malo se dobija !
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 17:50
Malo 30 RYO Very Happy pre se dobijalo po 3-5 Very Happy idi se kockaj pa zaradi Very Happy
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 17:52
Malo je 30 kockanje nije bas doro svaki put se gubi
Neka uvedu minimum 50 Ryo-a da se dobija na igrama
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 20:35
Sto bi to uvodili , nekima koji mnogo vise trose para je dovoljno a tebi koji si obican ninja nije...Svakako idi kockaj se....Ko ne riskira ne profitira Smile
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 20:41
kritika je kriticna jel ako kritikujete ne kriticne stvari nekad mozes biti iskritikovan da ne mozes vise da kritijujes...ko razume svatice...
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 20:44
Sto se tice kockanja kocka je u redu, ona je tu da se zarade pare ali za one koji smeju da rizikuju i ko ima srecu...Recimo Tobi ovaj covek ima nevrovatnu srecu stalno dobija po x3 x4 uvek gledam dal nije namesteno ali nije stvarno ima srecu covek...Tako da kocka je u redu ne mora se dira...Ako znas kako i malo po malo svaki dan neces da izgubis nego dobijes ;)

Pa ovako u forumsikm igrama se dobija 15 ryoa sto je odlicno...Koliko vidim svi clanovi imaju dovoljno para i cas skupe pogotovo oni koji se bore jer u borbama dobijaju 30 ryoa (u forumu za borbe). Tako da primetio sam svi imaju dovoljno para za sve tehnike cak i vecini novac padne na 100 ryoa odu iskucaju forusmske igre oko 50 poruka to je cas jednu borbu urade i vec imaju oko 2-3000 ryoa...

Tako da je sve ok i dobija se prema aktivnosti Very Happy


Konan.
Konan.
Academy Student
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000303047290

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 20:58
Ja se slazem sa Adminom1!
Ne mora nista da se dira...
K.
K.
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 21 Apr 2012, 22:29
E jer mogu da pitam zasto admini daju hisashiju da bude na planini zaba...I zasto je covek koji je pre manje od nedelju dana bio 50 level sada 70tii a nije radio ni jedan sparing sa drugim igracima , nije fer da tako neki dobijaju za dzaba xp a neki koji su aktivniji i vise rade (Kao Kisame , Konan , Usaga , Hao i mnogi drugi) moraju da se cimaju da se leveluju...Mislim razumem da je on bio Minato pre nego sto su svi likovi na forumu obrisani ali i ja sam bio podjednako jak ako ne i jaci od njega (I jos sam ja za sve platio za razliku od njega koji je dobio besplatno) pa nisam trazio nikakve privilegije....Stvarno nije u redu

Izmena:I kako to da moze da koristi otrove u borbama , pise da je napravio medic ninja npc ali to nije u redu , obicnim ninjama koje su i ovako najjace da se daje veliki deo puppet i medic ninja (Ako njemu moze medic ninja npc da napravi otrov ocu i ja da mi obican ninja npc oslobodi neki element iz dubine moje duse -.-)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:05
I ja se slazem s tobom K. kako je on odjednom Jounin klasa 1 kad je bio pre jedva genin,ovo stvarno nije fer i ja sam bio odavno na forumu pa sam sve posteno dobio i napredovao znaci admini stvarno niste fer !
I isto kritikujem admine da mi tek onako dodaju exp ne pomisljaju da ga dodaju ; ja moram da im naglasim za exp da bi mi dodali a Namikazeu i drugima sve daju nije fer !
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:19
I ja se slazem sa K...cekaj ja cu onda napravim Pain npc I dam sebi rinengan I madara npc dam sebi EMS (eternal Saringan) i tako to i napisem moj sharingan me vodi na put oko sveta i da dodjem sa 150 lv i full tehnike..brate stv nije uradu...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:21
Hajde da predlozimo da se Hisahi Namikazeu sve oduzme !
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:22
slazem se..mislim sve da mu se oduzme sta je stekao na onoj planini...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:28
Da li se slazete sa mnom u vezi cinjenice da su Namikazea uvek vise povlascivali nego druge ninje ?
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:33
pa naravno ipak je on iz amerike i ima 24 godine ;) AHHAHHAHA
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 12:56
Slazem se sa vama , ali nije samo da hisashi dobija sta zeli ....

Dosta vise pratim ovaj proces vec pet dana i provalio sam da Kisai ni ne dolazi na forum a i da dolazi i da je skriven , ne odgovora na poruku i kako god bilo ne postuje nista u selu a ne verujem da bilo gle moze da trenira i da zaradjuje toliko...
Evo par slika , setio sam se u petak da pocnem da slikam , ali jos tokom prosle nedelje provalio sam da njemu i pomalo Kaienu admini dodaju xp i creator poene ...

Evo slika
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Prvidan

Obratite paznju na drugi dan molim vas....
Drugi dan:

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Drugidan
117 level skocio lik sa 113 ok , to je mnogo lako zar ne?
Da pogledam danas kada sam dosao na forum...
Treci dan :
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Trecidan

Aloo ljudi ste vi normalni ?
Tako i sa Kaienom ja mislim bio je 95 sada je 101 ...

Da mozda ne treniraju nekim tajnim vip treningom ?
trebao sam jos par dana da slikam ovako i sada ce se sto posto pojaviti obojica na turnir u zadnji cas i kao evo nas posle treninga ....

Dajte mi odgovor na ovo ako je neki trening ili nesto voleo bih da ga vidim , ali samo sam ja u selu koji postuje tako da.... Posto ja se mucim da odem od 49 do 50 a njemu treba od 106 ( tada su valjda prvi put poceli da mu daji , msm cak i pre toga ali nisam izvalio ) do 119 sto je mnogo teze 3 -4 dana .....

Znaci bez komentara....
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 13:35
Minato nista nije dobio...Samo je dobio mogucnot da trenira u svetu zaba (ni sage mode ni nista nece dobiti mozda nekad nekad ako zasluzi ali za sada nema izglede kao i niko na forumu)....
U planini zaba je samo da trenira cak i ne vidi celu planinu samo ima poseban deo gde ima da radi trening kao vi normlani (trening sa roleplay i npc borbe i opciju da se bori sa Gamabuntu (placa se creator poenima) Gamabunta je kao normalan borac....
(A sto se tice njegovih levela i slicno ima razlog za to...)

A sto se tice Kaiena i Kisai... Kaien,Kisai i Hei imaju svoju organizaciju gde treniraju i svaki dan urade po 5-10 borbi zato tako napreduju dnevno uzimaju oko 5000 xp i creator ...I moram reci da su najaktivniji clanovi ikada na forumu prema statistici....


Ja sam objasnio ko hoce da veruje neka veruje ko nece ali necuvise rasprave i nastavke da ne dobijate opomene jer sam rekao kako stvari stoje
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 14:08
admine1 mogu ja da dobijem mogucnost da treniram u svetu zirafa ili u tako nekom svetu?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 14:15
Mozda jednog dana kada budes jak i budes imao posebne summoninge...


Ok od sada novo pravilo...

Regular ninje i Sensor ninje ne smeju koristiti uopste otrove u borbi... To ce moci samo pupet master ninje i medical ninje... Naravno da medical ninja prvo napravi pupet masteru...
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 14:18
a jel ce smeti medic ili puppet ninja meni namaze kunai otrovom ili tkao nesto?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 14:20
Ti si sensor ninja neces od sada moci da koristis otrove u borbi...
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 22 Apr 2012, 14:22
omg..sto brate pa bila bi fora da meni moze medic namaze otrov pa ja koristim ili tako nesto...-.-
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 3 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum