Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+55
46216546
Danzo
Minato Uzumaki
Gold Roger
Zen
S.
Kuneido Ketsukei
Kotetsu Endo
Tobii
NNW Game Master
Kato Suigetsu
Itachi Hagane
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Kasumi Kotaro
Verde
Dante Uchiha
.Shino Aburame
Falco
Kratos
Ryuk
Rokudo Yuudai
Brock Lesnar
Eustass Kid
Oppp
Kisame.
Kensei Muragawa
:D Sasuke
Minatume
Toshiro Senju
Jumive
.Sasuke Uchiha
Siegrain
Mimi Hanako
Trafalgar Law
Guts
Shikaku Nara
Bura Tasumi
Honoka
Raiken Mystogan
Achiro Uchiha
Conte
Mei Terumi
Naruto Namikaze
Kira Izuru
Sengoku Iori
Himiko Yumi
Kuroh Yatogami
Kira
59695
Darcia Yagami
Yamamoto
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Stewcha
59 posters
Go down
Zen
Zen
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 07 Jun 2013, 11:47
Fenomenalno kada sam usao u onu danzovu organizaciju u gradu na link sto si ostavio imao sam utisak kada je pocela muzika i ona slika kao da sam stvarno unutar jednostavno sam mogao da vidim zidove organizacije ninje i tu atmosferu. Kao i za ostalo ono u prirodi i gradu (y) (y)

Samo slike vise stavite da realnos i docaravanje bude jos vece Very Happy
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty dsadsasdasda

Sun 09 Jun 2013, 18:24
Evo 1 kritika Very Happy Zasto ste izbacili ono extra pravilo kada se umre da se dodaju pola lvl i pobeda msm to je bilo extra pravilo vratite to pravilo Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 09:00
Mnogi igraci su oduvek igrali sve iz pocetka bez obzzira koliko put umru i uvek stizali do 150 lvl i postajali jaki sto je i cilj igre da igras a ne da sve odmah dobijes.

Inace to je uvedeno bilo ali nije se dobro pokazalo u igri zato je moralo bude izbaceno.

Gold Roger
Gold Roger
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 11:16
U zadnje vreme sve se vise pravi laznih profila zbog opcije odabir klana
Kuneido Ketsukei
Kuneido Ketsukei
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 11:30
takvim treba dati 4 opomene ili ban
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 12:48
To je sredjeno nece moci vise jer mora prodje 240 sati da bi napravio profil sa iste IP adrese. Tako da neko sa istog IP-a nece moci vise tako brzo da pravi nove profile morace ceka dugo. Isto ukljuio sam da se nalog ukljucuje slanjem potvrda u e mail tako da isto nece moci niko pravi toliko profila Very Happy

Tako daje taj problem resen
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 12:51
Samo da te pitam Stewcha npm. ako ja umrem sada da li ja opet moram cekati tih 240 sati da bi napravio novi ili ne?
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 12:58
ne jer ti je taj profil odavno regitrovan ovo radi samo za one sto se odmah registruju to jest 240 sati nakon registracije. Ti si se na taj profil registrovao pre pola meseca i vise xDDD
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 13:03
Cek cek to znaci npm.neko napravi novi profil pre 5 minuta i hoce odmah da napravi novi a to ne moze jel to tako i samo napravio sam novi forum pa ako hoces da mi pomognes Very Happy evo ti link http://narutoforum.serbianforum.info/
ako hoces da mi pomognes reg. se i posalji mi u privatnu da te stavim u admine
Minato Uzumaki
Minato Uzumaki
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 13:05
Evo dobio sam klan Uzumaki.
http://www.nnw-serbia.com/t6518-dobrodosli-studenti
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Jun 2013, 13:37
Oces Stewcha da mi pomognes
Danzo
Danzo
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 11 Jun 2013, 19:44
Da kritikujem ovu 3 igru na shinobi igrama mi nema nikada da je zavrsimo zar ne? Posto vecina njih dodje samo na pola sata na forumu i ne odigra a onaj smrad ima 10 000 hp ae ubrzajte admini to malo-.-
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 11 Jun 2013, 20:01
Ako Dante ne dolazi da odigram ja ?
Kuneido Ketsukei
Kuneido Ketsukei
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 13 Jun 2013, 21:58
Zelio bih da pohvalim admine posebno Stewchu i Conte jel zadnjih par dana ( sedmicu) sve dodaju uredno i uopste ne cekamo kao prije Very Happy samo nastavite tako 6
Danzo
Danzo
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 13 Jun 2013, 21:59
lol admini napisu da moj tim u jednoj borbi ima 11 poena a sada dobijem 5 i oni napisu da ima 13 wondering
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 13 Jun 2013, 22:10
To je ta Matematika xD
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 13 Jun 2013, 22:12
Danzo imao si 6 i sad si dobijo 7 to je 13
Danzo
Danzo
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Jun 2013, 07:24
lol Stewcha je napisao da je moj tim na drugom mestu i da imam 11 poena Very Happy sada bi trebao opet da budem na drugom mestu sa 17 poena
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Jun 2013, 09:49
Cizuru je bila diskvalifikovana u drugoj igri i tu ste dobili 5 bodova
http://www.nnw-serbia.com/t10282p15-2-gladiator-fight-druga-disciplina
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Jun 2013, 15:10
sve smo dobro bodovali...
46216546
46216546
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 31 Jul 2013, 22:01
Svaka cast za forum
Eren
Eren
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 03 Aug 2013, 22:31
Mislim da bi trebali angazovati nekog admina koji ce da radi nesto, msm ovo je strasno koliko je forum u rasulu i koliko se nista ne radi ono svi koji su aktivni to primecuju.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 04 Aug 2013, 15:27
to je istina nema ko da dodaje niti nista .... i ja sam teo da pitam kako neko ko ima ems moze da dobije kamui ili onaj genjutsu sa pticom ??
48686
48686
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 08 Sep 2013, 19:32
E ovako ja imam jedno poduze pitanje, ja sam Achiro sa starog foruma i ja sam prvi koji je dobio EMS (Sto znaci da su iz tog oka potekli svi rinnegani koji sada vladaju na forumu). E bio je jedan mali problem sa tim okom, kada sam ja umro S. ga je usadio u svoje oci i time je aktivirao seal koji je bio na ocima, taj seal bi odma spalio oba oka i bilo koga ko je stavio te oci u sebe, cuo sam da je argument protiv toga to da je i on imao amaterasu ali ovo nije tacno, em sto nije mogao da koristi moci eternal mangekya cim je usadio oci (Kao sasuke, morao bi da nosi zavoj preko oka par dana) Kao drugo i da jeste njegov amaterasu (Koji je tek tada dobio) nije bio dovoljan da ugasi amaterasu postavljen u oko (Posto on nije cak ni naucio lepo tu tehniku a ja, odnosno moj stari lik ga je koristio u svakoj borbi od kad ga je dobio), a i ako se ni jedno od ova 2 ne vazi on posle operacije presadjivanja oka nikako nije mogao da zaustavi amaterasu koji je poceo od njegovog tela, od ova tri argumenta znaci da je S. umro cim je stavio oko, spalila ga je vatra amaterasua, sto dalje znaci da Rinnegan koji je on navodno napravio nikada nije postojao, i da svi koji su bili ozivljeni kao putevi bola od S-ovog rinnegana i svih rinnegana koje je S napravio od mog EMS-a mrtvi, S. je takodje mrtav i taj ems nije ni postojao od kad sam ja umro (Odnosno od kad ga je S. presadio)

Rezultat ovoga ce biti: Svi koji imaju rinnegan(Koji je potekao od s-ovog) ga vise nemaju, svi putevi bola su mrtvi i S. je takodje mrtav, voleo bi da cujem misljenje admina o ovome
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 08 Sep 2013, 19:37
ako je tako onda su svi mrtvi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 10 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum