Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+55
46216546
Danzo
Minato Uzumaki
Gold Roger
Zen
S.
Kuneido Ketsukei
Kotetsu Endo
Tobii
NNW Game Master
Kato Suigetsu
Itachi Hagane
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Kasumi Kotaro
Verde
Dante Uchiha
.Shino Aburame
Falco
Kratos
Ryuk
Rokudo Yuudai
Brock Lesnar
Eustass Kid
Oppp
Kisame.
Kensei Muragawa
:D Sasuke
Minatume
Toshiro Senju
Jumive
.Sasuke Uchiha
Siegrain
Mimi Hanako
Trafalgar Law
Guts
Shikaku Nara
Bura Tasumi
Honoka
Raiken Mystogan
Achiro Uchiha
Conte
Mei Terumi
Naruto Namikaze
Kira Izuru
Sengoku Iori
Himiko Yumi
Kuroh Yatogami
Kira
59695
Darcia Yagami
Yamamoto
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Stewcha
59 posters
Go down
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty asadsaas

Sun 02 Jun 2013, 00:33
Dodajte vise klanova Very Happy jer ima jos mng sto ih niste dodali a imaju dobre skillove
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 02 Jun 2013, 07:12
sprdnja
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 02 Jun 2013, 07:12
Član 'Siegrain' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Odabir klana' :
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Kaguya_zps1d8d4a6e
Tobii
Tobii
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 02 Jun 2013, 09:37
bb
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 02 Jun 2013, 09:37
Član 'Tobii' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Odabir klana' :
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Yuiki_zps59db936a
Zangetsu
Zangetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 17:29
eo jos 2 predloga Very Happy

*da level dodajete u zavisnosti od ranka npr ako je genin lvl 10 chunin 40 i jounin 80

*sharingan presadjen ako nije akiviro taj lik od koga je presadjen ne moze se aktivirat, u zavisnosti od levela sharingana tj ako ima sharingan ovaj lvl Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 1-6 moze koristiti uchiha napade do lvl 10 ako ima Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Harha ovaj do 25 i ako ima ovaj Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Hmgfsdg moze koristiti sve tehnike Very Happy i da se doda jos tehnika uchiha klanu imate na wikii sve tehnike
Zangetsu
Zangetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 17:52
i da napade vise elemenata ne mozete koristiti ako imate samo skill poen na njih vec morate proc kroz poseban trening i morate biti jounin
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 21:17
Da ja nesto predlozim
--------------------
Mozete da dodate nove smajlije
---------------------
Dodate nova oruzija
----------------------
Dodate nove iteme
-------------------------
Dodate neke nove tehnike
--------------------------
Promenite ninje NPC msm sliike da nebudu tako smorili su
--------------------------
Promenite karitce koje Npc ninja koristi (to su stare)stavite ove nove
---------------------------
Izbrisete ove roleplay opcije kao cudovista posto to niko ne koristi
---------------------------
Dodate nove roleplay opcije
-----------------------------
To je to Very Happy
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 21:29
I samo neka Stewcha napise da li moze da ovo uradi ili ne:D
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 21:36
Stewcaha jedno pitanje...ja od pocetka foruma od prvog dana jurim taj sage mod i ako nije tad ni postoja...znas i za zmajeve i sve da ne duljim sad....posle 3,4 meseca koliko igram dodjem i vidim gotov sage mod,e super jos imam uslove idiem ja u svet summoninga...kad oces pise "rezervisano za korisnike demona"!!!!!!!!!!!!!!!!!I sad ja trazim predlog sa kog mosta ja da SKOCIM!?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 21:58
i da novi smajliji...kao oni na skype...xD
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty saddasadd

Wed 05 Jun 2013, 21:59
Ubacite nove skillove i nove klanove xD
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 22:02
Ubacite Hozaki klan http://naruto.wikia.com/wiki/H%C5%8Dzuki_Clan
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 22:17
Reci Stevcha nesto u vezi ovog mog problema?
Kuneido Ketsukei
Kuneido Ketsukei
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 22:20
Decko nas sve kulira zato sam i presto da obracam paznju na njega sto se tice bitnih stvari zato sam maloprije odlucio kad kazem nesto radim a kasnije stewcha kaze ne moze ja cu da ga kuliram jel kad ga ja pitam jel moze on suti i kulira a kad uradim kaze ne moze namjerno zato samo opusteno ,nije on dzaba silovatelj u pokusaju
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty asddsaas

Wed 05 Jun 2013, 22:23
Jebo majku svojU Very Happy
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 22:24
dante da si piso u temama za anime mozda bi ti reko nesto ionako on tamo provodi najvise vremena Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 05 Jun 2013, 22:25
Ma nije dobar je on...samo ja kapiram smaramo ga njemu je vec dovoljno svega...nemozes tako,aj neki drugi admin da je ali stewcha je ovo napravio i mi smo u njegovoj kuci xD.....ali me ovako ubija u pojam zato sto je glavni a pusti da drugi rade sta god hoce!!!!!!!!!!!
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty sdasdadsasdasd

Wed 05 Jun 2013, 22:31
On se kuha boli ga ku**c
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 06 Jun 2013, 12:31

Byakuya Uchiha
ama majmune glupi ja sam samo jednom postao tamo i nisam ni radio putovanje tako da si ispusio i ne samraj me vise
Ovo je dokaz kako posteni igraci nemogu da igraju,a da ih neko ne uznemirava i vredja...ovo je jos lak primer ali molim vas da ovo prestane i sankcionisite ga na najstrozi nacin....hvala
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 06 Jun 2013, 12:35
ON MENI SALJE 20 PORUKA NA DAN I SMARA ME I ON JE MENE PSOVAO ISTO SAMO STO SAM JA BRISAO PORUKE .... JER MI PUNI SANDUCE !

P.S. nemoj da lazes da te uznemiravam ti meni pises poruke
S.
S.
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 06 Jun 2013, 20:41
Ako mogu da se vrate stari smajliji, ovi novi nisu bas nesto.
Jumive
Jumive
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 06 Jun 2013, 20:52
8
Sta im fali XD Ali vratite i stare, da budu i novi i stari.
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 06 Jun 2013, 20:57
6 Ostavite ove kockaste , a ove nove bacite u kantu xD
Kuneido Ketsukei
Kuneido Ketsukei
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 07 Jun 2013, 11:45
Sto se tice zvuka moze to bi bilo super ucinilo bi igru realnijom i docaralo mnogo toga pogotovo kao sto su teme za organizacije npr akatsuki i sl. slazem se po tom pitanju
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 9 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum