Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+55
46216546
Danzo
Minato Uzumaki
Gold Roger
Zen
S.
Kuneido Ketsukei
Kotetsu Endo
Tobii
NNW Game Master
Kato Suigetsu
Itachi Hagane
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Kasumi Kotaro
Verde
Dante Uchiha
.Shino Aburame
Falco
Kratos
Ryuk
Rokudo Yuudai
Brock Lesnar
Eustass Kid
Oppp
Kisame.
Kensei Muragawa
:D Sasuke
Minatume
Toshiro Senju
Jumive
.Sasuke Uchiha
Siegrain
Mimi Hanako
Trafalgar Law
Guts
Shikaku Nara
Bura Tasumi
Honoka
Raiken Mystogan
Achiro Uchiha
Conte
Mei Terumi
Naruto Namikaze
Kira Izuru
Sengoku Iori
Himiko Yumi
Kuroh Yatogami
Kira
59695
Darcia Yagami
Yamamoto
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Stewcha
59 posters
Go down
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 18:50
E admin kaznite ovog usera jer me isprovocirao evo vam link sta mi rekao :

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6629-kensei-i-achiro-vs-naruto-kuroh-i-mei
Mei Terumi
Mei Terumi
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 16 Dec 2012, 20:22
Naruto kako ti igras 2 borbe u isto vreme pocnes samnom pa ne igras nego igras sa nekim drugim to nije po pravilima.
Naruto Namikaze
Naruto Namikaze
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 16 Dec 2012, 20:45
Da znam napravio sam gresku! :/
Predajem borbu sa tobom jer nisam posteno postupio!
Zao mi je admine nece se vise ponoviti
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sun 16 Dec 2012, 22:54
Sve je super,pogotovo nove izmene na forumu ali mi samo nije jasno ZASTO NE IZMENITE PORTAL
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 00:03
Eto, portal je promenjen.. Uskoro stize i nova verzija foruma...
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 00:08
ok
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 23:01
Želim da se žalim jer ovo nije korektno, svi znate da ne mogu da budem za kompom ceo dan jer sam na faksu a moram da ispoštujem druge igrače.
Ovo je jedna velika sramota neću vam ovo zaboraviti!
Svaka ti čast Stewcha učinio si veliku stvar !
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 23:03
Mozes da budes ceo dan na kompu da igras sparinge sa drugim likovima i treniras a ne mozes da odigras potez u nasoj borbi? Nije on nista kriv dao ti je juce jos jedan dan , ti si bio na forumu a nisi tamo igrao tako da si sada mrtav , sve je fer i posteno
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 23:04
Ja sam odigrao svoj potez izvini molim te čekao sam Mei i ne želim komentare od tebe jer ti ne znaš o ovome ništa !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 17 Dec 2012, 23:14
Nemam ja nista stim ja samo radim svoj posao...Jos juce sam rekao da je misija gotova i da zavrsite ako ne zelite posledice (mislio sam na ovo) ali niko nije pisao nista a celo vreme ste bili tu svi tu. Makar da si napisao da ne mozes razumeli bi cekali bi te sigurno. A pre misije kad ste dosli upozorio sam vas da se na misiji moze umreti ako se zezate...

Inace pred mene ima jos tri admina koja o svemu odlucuju zajedno i sve sto odlucimo i presudimo prvo zajedno izglasamo kako i sta...Tako da su svi se slozili za ovo zao mi je...Ali sve je fer i posteno...
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 18 Dec 2012, 01:25
Mogu li samo da mi se dodaju ovi xp poeni iz sela treninga ovoga zadnjeg.Treba da mi se doda 300 xp!
Naruto Namikaze
Naruto Namikaze
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 18 Dec 2012, 14:43
Ko je kreirao akatsuki organizaciju?
Mei Terumi
Mei Terumi
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 18 Dec 2012, 16:14
Nisam skupila kraj sa krajem,a vi me vec ubiste,sad da pravim novog lika i to je to?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 18 Dec 2012, 22:32
Da bi se kreirale licne moras stavis full poene na neku klasu a sta je potrebno onda da bi neko napravio oruzje ili item? Recimo neki obican mac ili slicno?Jel to vec moze ili isto mora neki poeni?
Honoka
Honoka
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 20 Dec 2012, 18:42
Ako neko naprimer ima 100 inteligencije,i duplira tehniku to znaci kao da je uradeio tehniku 2 puta i lakse ce je nauciti jer je pametniji i ima vise inteligencije?
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 25 Dec 2012, 17:08
Mene ovdje ignorisu admini, pa koliko danan moram da cekam da mi kazete koji sam klan i koliko dana moram da cekam da krenem sa igrom, uzela sam sve osnovne skilove i oruzja cekam da mi neko da upute sta dalje Evil Evil Evil
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 25 Dec 2012, 17:45
Zar nisi videla? Stoji ti znak od klana to znaci da si clan Nara klana.
Inace ako si uzela osnovne skilove nema sta mnogo da radis trenutno osim da se upoznajes sa forumom i radis roleplay opciju trening ili slicno dok ne postanes lvl10 i onda genin da bi zapocela igru u celosti Very Happy
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Tue 25 Dec 2012, 19:07
Jao izvinjavam se, zaista sam bila nemarna xD zao mi je i hvala na pomoci ;)
Shikaku Nara
Shikaku Nara
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 26 Dec 2012, 13:21
Ovo stvarno nije uredu ja cekam vec nedelju dana da mi napravite kartice akimichi klana i vi mi govorite zato sto lord Yamato nema neta da nema ni kartica !Meni je jasno da covek nema neta ali da vi ne mozete da napravite kartice to mi nije jasno.Mogli ste jedno sto kartica dosada da napravite da ste hteli ali vi necete dok se net ne smiluje Yamatu!Tako da vas molim da napravite te KARTICE!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 26 Dec 2012, 15:22
Kartice su napravljene tako da necu da pravim druge. Samo cekamo da kada taj admin dodje da ih uploduje i gotovo je.A kada dodje moci ces da uzmes sve tehnike do tvog levela bez ucenja i ostalo ce ti biti nadoknadjeno tako da ne brini.
Kira
Kira
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 26 Dec 2012, 16:22
Hocete li postavljati nove kartice za paper ??
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 29 Dec 2012, 12:06
Kako vam se svidja nova verzija foruma??? Ako nesto ne valja ili niste zadovoljni, prijavite da resavamo ...
Guts
Guts
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 29 Dec 2012, 12:08
e extra vam je nova verzija pogotovo mi se svidjaju ova slova obojena sto su ubacena a mozete li recimo da ubacite nove slike za NPC-ieve kad igraju to je sa stare verzije
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 29 Dec 2012, 12:17
Mozemo xD
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 29 Dec 2012, 17:09
Svaka cast,odlicno je :DDD
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma - Page 2 Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum