Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:29
E ovako , jedna kuca ima 50 defence odnosno u ovom slucaju 50 health , 50x90=4500 tako da vam je sad toliko health dodato selu , i kasai izvini ali to je jedino pravilo koje ne mogu da ispostujem , gde god ja idem ici ce i ona i zamolio bi te da prestanes da joj prigovaras , sada bih vas dvoje zamolio da mi prebacite vasu chakru da bi stvorio jos jacu odbranu , naravno , jedino ako mi verujete...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:32
Ughhhhhhhh...

(Kasai strasno ljutito zareza, i proskriputa zubima...)

Znam da cu zazaliti sto ovo radim. Erza hajde prebacimo im svu cakru... Prebacujem (lilai) 1000 cakre

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 3810

I K, posle ovoga ce mo ti se oduziti u novcu, jer u drugimstvarima nemamo kako. I onda nijedno od vas ne zelim vise nikada da vidim u blizini Konohe, a kamoli u selu.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:33
(Pogleda ga popreko) Ne bih ti prenela ni..hmm. Kasai izvini, biću tu okolo ako ti nešto treba, ovde je postalo previše zagušljivo. (izađe iz kancelarije)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:36
Treba da prebacite chakru meni a ne lilai , i novac mi ne treba , ovo radim da bi odrzao obecanje...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:37
Khhhhh Erza. Stani. Znam da ovo radimo preko volje, ali moramo. To je jedini nacin da spasemo selo!

Hisashi bi tako hteo. Molim te poslusaj me.

(kasai prekinu tenhiku.)

Sacekaj K.
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:46
Ako mi ne verujete...
(K. Vadi 4
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 705
I stavlja ih na zemlju)

Otvorite ih sami i prizovite ono sto je u njima , to ce ukupno kostati 1000 chakre
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:59
Makar se selo u ruševine pretvorilo ja neću da radim sa izdajicama. Hisashi ovde nije i verujem da bi se više složio sa mnom po tom pitanju. Šta ti je samo na pameti bilo kad si ih pustio ovde..oboje. (odmahne glavom i IZAĐE napolje)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:01
Izdajice...Heh pretpostavljam da smo to postali....Erza nadam se da ces jednog dana shvatiti istinu koja je malo vise komplikovana od toga da smo mi "Izdajice"
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:05
Ooo Erza...

(Kasai gledase u njenom pravcu tuznim izrazom lica... Ali se uozbilji.)

Sacekaj ovde K, vraticu se. Moram da popricam sa njom.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:29
Ulaze u kancelariju
Erza moras shvatiti da nam je sad ovakva pomoc neophodna !!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:41
(Ulazi cutke prekrstenih ruku)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:47
pa K. gdje smo ono stali ??
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 00:50
A ti Lilai... sto cutis kao zalivena, nemas nista da kazes?
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 11:10
Smesno je to sto iako se ja i Lilai ponasamo najbolje sto mozemo od kad smo dosli u ovo vase selo vi nas jos uvek vredjate i ne postujete , posto govorite na osnovu predrasuda i ne mozete da shvatite da je istina malo komplikovanija od 1+1=2 , valjda cete jednog dana shvatiti zasto smo nas dvoje uradili to sto jesmo , svakako novi je dan i nasa chakra je obnovljena , ja svoju chakru ponovo prebacujem Lilai moju chakru istom onom tehnikom

I Erza zar bi ti imala nesto da kazes da odes nekome da pomognes i on pocne da te proziva?
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 11:22
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 1201 Opet stvaram 90 kuca.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 13:45
Ja vašu pomoć nisam tražila, ali ja ne odlučujem o tome tako da mogu samo da provociram. Eto mog načina da saznam šta ste radili sve ovo vreme. To je i ona mogla da mi kaže, nisi ti njen drveni advokat. Imala bih ja stošta da kažem osobi koja me provocira.

I da, svašta sam čula o vama pre nego što ste stupili na ovo tle i naravno da ću da reagujem. Bilo bi veoma bolesno da ne reagujem posebno zato što ama baš ništa ne objašnjavate, sve se svodi na to 'ako mi verujete' 'ako nam verujete'. Možeš i ti mene da razumeš isto.

(okrene se ka lilai)

Jednu stvar sam ti rekla kada si odlazila, a to je da ćeš uvek biti dobrodošla kad sam ja u pitanju. Očigledno provokacije ne deluju na tebe i sad se pitam da li bi uopšte išta delovalo ili si totalno pala pod njegovu kontrolu.. Poprilično si porasla, nadam se da se i tvoja komunikativnost podjednako popravila, iako trenutno ne bih rekla da je tako.

Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 15:45
(Odjednom iz zida izlazi Qu)

Dosao sam da hokageu prenesem poruku za 6 dana treci Hokage ce moci da se koristi (od juce) znaci za 5 dana. To je najbrze sto moze.

Ukoliko se prikaci na chakru od jos jednog demona proces ce se smanjiti najvise za dan. To jest ako das tvog demona Kasai da se koristi njegova chakra ovih 1-2 dana. Tako ce proces biti odvijen za 4 dana.

Sta ces uraditi hokage Kasai? Cekati 5 ili 4 dana jos? Ne znamo kada ce Law napasti
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 16:11
Koji si ti mucak Qu ! Kad si vec tu sta mozes uraditi povodom Dzonijevog tijela ??
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 16:44
Odjednom pojavljuje se Hei u kancelariji



Vidim svi ste na okupu, cak i ti K. iznenadio si me. Ti si poslednja osoba za koju sam mislio da ces im pomognuti.


Kao sto znate selo lisca me je unajmilo. Tako da pomoci cu vam da odbranite selo.


Kao prvo Qu mozes Kisaiju odneti i moja dva demona skratice proces za jos dva dana znaci ostaje samo jos 2 dana do regeneracije tela.


Ja cu ih uzeti nazad kasnije.


To je reseno stari Hokage ili deo njega ce biti vracen za samo dva dana.


Sada okupite se svi ovde jer moramo napraviti plan kako da odbranimo selo.

Sta ste do sada spremili? neka barijera, jutsu zamka? bilo sta? a?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 16:49
Koliko vidim ovde ulazi kako ko hoce xD Za sada smo samo okupljali shinobije po sto si ti ovdje najjaci od svih imas li neki predlog ??
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 17:07
Bio sam milion put u selu lisca, lako mogu udji neopazeno Very Happy



Da imam.

Ispod celog sela cu postaviti kosti x2 da budu guste. Niko od njih nece moci uci u selo tako lako. Celu kapiju sela cu obloziti i ogradu cu obloziti kostima i steel release tehnika.

K. neka je dobro oblozi wood relesom. Celo selo cemo zastititi na sigurno i obezbediti od mnogih napada bice 100% zasticeno.

Uostalom nzm kakve ninje je sve vratio i koje ce oni moci imati.


Kisai ce nam dati tog borca koji zna edo. Ali to nece ici lako. Moracemo da porazimo onog sto je vracen sa edo ili zarobimo da bi stari hokage Kotsuko mogao da ih zauvek blokira da se ne vracaju. nece biti lako.


Tako da sto se tice odbrane to smo sredili.


Ne mozemo nesto mnogo planirati jer ne znamo ni kako ni cime ce nas tacno napasti.

Ali mozete ocekivati recimo kazekage Hisagija koji je poznat po svojoj ogromnoj brzini. Ninje sa 0 brzinu neka a izbegavaju jer nece imati sanse protiv njega verovatno.

cuo sam da je tu i urami prvi mizukage najaci korisnik Kaguya tehnika tako da biti ce vrlo tesko.

bice fuhen kralj leda poseduje rokugan tesko ce se poraziti jer svaki potez moze predvidi i lako izbegne i uhvati tebe u zamku.

ognjen mizukage isto korisnik leda i jak borac.

Gaara drugi kazekage poznat po kontroli peska i slicno, clan zenkaija, isto je borac koji je vrlo jak.

i ko zna koje je jos iskopao, nadam se da nije neke "bogove" tipa Zacuija...




Nece biti lako Edo borci iako se poraze mogu se vratiti opet. Tako iako ih porazimo, sutra dan nas law moze opet napasti njima istima.
Jedini nacin da ih zaustavimo je da ih imobilizujemo.


Ko od vas ovde ima jake tehnike koje ogranicavaju pokretanje ili slicno?


Ja cu koristiti moj orb jutsu ali to nece biti dovoljno da bi celo telo uhvatio treba mi 1000 chakre. a law ima najmanje 20 njih.



Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 17:12
K. ima onaj pesak a Erza shoton ! ne znam koliko ce nam pomoci regular tehnike ( ja imam sve tehnike osim struje) imam ja jos jednu tehniku u planu al moram biti 150 lvl
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 17:18
shoton je dobar dobro ce dodji da stvara one kupole kojima se mogu zarobiti protivnici
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 17:53
Inace uvedite Kisukea i Yoruichi to su moji ucenici
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 18:13
Blago nama...sad imaš i bandu. -.-'
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 5 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum