Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty putovanje

Sun 04 Nov 2012, 17:30
3
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:30
Polako ja nisam Qu kao onaj drugi. Ja sam novi model. Predhodni je imao vise Hisashijeve svesti a i Hei ga je zarobio.
Ja sam novi model. Da mogu to raditi , samo to i mogu gledano da sam wood clone od Hisashijevih gena.

Uostalom ovde sam poslom lord Kisai me je poslao da vam pomognem.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:32
pa stani sad ciji si ti klon ??
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:36
Kisai je bio dosao u posed svih 9 demona jedno vreme, ada ih je vec razdelio ali vec 15 godina izvlaci i seal neprikedno chakru od njegova dva demona tako da ima nenormalnu kolicinu chakre i moze raditi razne eksperimente. Kada je Sabaku koji ima wood umreo Kisai je uzeo njegovo telo i koristio njegove gene da uzgaja wood release pod utiacjem te ogromne chakre.

Kada sam ja umreo dok sam bio ziv i bio Hisashi uzeo je i moje gene kao i glavu od mog tela i iskombinovao moje gene sa wood genima. Tako da moze uzgaja napredne wood clonove sa Hisashijevom svescu i izgledom.
Jednom me vratio bo u zivot ali me Peda opet ubio ispred sela magle...
Najblizi clone Hisashiju je bio predhodni Qu koga je Hei zarobio...
Mi ostali smo slabije kopije Hisashija....

Inace Kisai je video sta se sve desilo i poslao me da vam pomognem i uzmem sta treba za odbranu sela.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:37
i ?? kad smo vec tu mozes zvati Kisaia da licno dodje ??
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:44
Trenutno sve priprema sto treba za odbranu nemamo vreme. Mozda cak i ne stignemo da se odbranimo na vreme.


Zahvaljujuci wood releasu u ogromnoj chakru i Kisaijevom znanju i medical ninji ukoliko poseduje necije gene moze ih umnoziti i obnoviti celo telo koje se do najsitnijih detalja regenerise. Normalno to telo nije zivo. Cak ni Kisai ne moze nekog 100% sa sve dusu vratiti u zivot. Ali moze popraviti telo.

Jedini nacin da se borite protiv Eda je onaj ko zna Edo ali takav ninja nema ili cak ima...

U vasem selu nalaze se ostaci treceg Hokagea Kaotsuka Haganea koji je znao edo.

Uzecu njegove ostatke i za nekoliko meseci (dana) ce se regenerisati ponovo. Jednom tehnikom tajnom bice prinudno vracen u zivot ponovo i kontroisan da pomogne opet svojem selu protiv edo boraca svojim edom.


Ali nece biti tako lako cekaju vas sve borbe cak i ako je stari hokage tu sa vama. Donesite mi ostatke i ostalo je Kisai uraditi kada krenu borbe koristecete Kotsuka da vam pomogne... Do tada svi ojacajte koliko mozete
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:46
Sve je to tacno ali koliko ja tebi MOGU VJEROVATI ??
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:47
Ne mozes, ja mogu lako biti Qu kojeg je Hei poslao. Na vama je da li cete mi verovati, ali ovo vam je jedina nada da se odbranite i zaustavite Lawa.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:52
Aaaah prokleestvo, ionako nam je ovo jedina sansa !!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:54
sarutobi donesi tijelo
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:55
Veruj mi, zasto bi vas zeznuo...Uostalom moj predlog vam je da platite i Heia da vam pomogne sa njegovu bandu...To jest ako ga Law nije vec unajmio .Dobro ce vam dodji odbrana.


Sto se tice Kisaija ovo je sve sto moze uraditi za vas trenutno.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:59
Možeš biti i sto pedeseta kopija Hisashija, ja ti ne verujem. Kako nas je prošli zeznuo, verovatno ćeš ti.
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:01
Stani polako, prosla kopija je bila "slobodna" da radi sta zeli dok mi nismo. Ograniceni smo i radimo samo sto nam Kisai naredi.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:04
To mi ti kažeš. Tako bi mogao da mi nalupaš šta god da poželiš.

Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:06
Ne moras da mi verujes kako zelis...Ako mi bas ne verujes mozes poci samnom mislim da si vec bila u Kisaijevom hideoutu
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:09
evo ga telo treceg hokagea
(telo stize na nosilima)
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:11
Odlicno ja cu otici sada u vratiti se za neki dan da vam donesem vase "oruzje"
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:12
Bila sam, tako je.. (pogleda ga još više sumnjičavo nego pre)

Idi..
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:44
(kroz prozor Hokageove kancelarije ulazi Konohamaru)

Kasai san doneo sam medaljone.

(konohamru ih stavlja na stol)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 18:48
Odlicno Sarutobi (uzima ih)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 22:55
K dodji ovde.

(Okrenu glavu ka Erzi.)

Erza imamo posetu. I pozabavi se njom, dok su ovde, ne zelim da se muva oko mene, jer nemam strpljenja za decu, a za nju pogotovo, pre svega zato sto je uradila tako groznu stvarn selu.

A ti K hajde da vidimo sta ce mo.
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:03
Lilai ce morati da ostane ako zelis moju pomoc , izvinite ali ja vama verujem koliko i vi meni , nimalo , a ne smem da dozvolim da se njoj nesto desi...Svakako pocecu tako sto cu prizvati mog summona
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Raven
Njegove sposobnosti i vrednosti cu za sada ostaviti skrivene , sve u svemu ja mu dajem 1000 moje chakre preko
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 3810
Sada je na redu Lilai...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:08
Njoj niko nece nista uraditi, mi nismo kao vi. Iako je pocinila zlocin ona je i dalje nase dete, ona je ovde rodjena i ovde je odrasla.

I K vec sam ti an kapiji rekao, ti ces se povinovati nasim pravilima a ne mi tvojim. Rekao sam ti da nas red postujes, ako hoces da pomognes, a ako neces. onda slobodno, idi. Mi vasu pomoc nismo trazili, vi ste se ponudili, ja sam teska srca prihvatio, ali takva je situacija. I zato ako i dalje zelis da pomognes, onda postuj nase odluke u nasoj si kuci.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:17
Khm...Pa dobrodošli... (reče ravnodušno)
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 23:24
Radim
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Combinationtransformati i spajam se sa summonom ,onda
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 1201 i stvaram 90 kuca.
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 4 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum