Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 17:30
Inace rat pocinje sutra tj tema otvorena a borbe vjerovatno sutra kasno uvece ili prekosutra
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Evo me!

Wed 07 Nov 2012, 19:54
Evo i ja sam ovde!HOKAGE SAT MI JE !
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 20:15
Znači došli su...
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 20:25
Itekako ali mi ne smemo posustati!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 20:31
ovako nakog ovoga ako prezivim ostacu i ovome svjetu (tako su mi admini dozvolili) sto znaci odlazim na planinu zaba bicu nesto kao jiraya u pravom animeu (neka vrsta sanina) ja cu tamo provoditi vrijema i sa vremena na vrijeme doalziti vamo a sada idite i borite se ja cu iskoristite svoj sage i pokusati da sto vise njih porazim eza ides samnom
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 20:45
Mm...dobro..

(klimne glavom pomalo iznenađena)
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:10
asda odraqdi shoton tehniku da prekrijes konohu pokusaj x2 vecu zapreminu tj da i malo oko konohe teko da snijeg nema utjecaja a zatim odredite parove za borbu!!!!!!!!!
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:12
Hokage danas i ako ostavim svoj zivot boreci se znajte da mi je cast poginuti uz vas!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:19
nebrini neces poginuti (kotsuko daje jedno papirno koplje shikamaru) evo ti ovo cuvaj ga ali nemoj da ga koristis da se boris njim samo ali zapamti SAMO AKO MORAS DA UMRES ISKORISTI GA! Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Paperspear svi uzmite po jedno!!!!! i nadjite protivnika zatim otvoorite temu i zapocnite borbu!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:25
U redu..

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 10x2

K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:32
Izgleda da su svi spremni , pa lepo...Meni ne trebaju tvoja koplja i trikovi , ja sam svoj deo borbe vec spremio , samo da znate ja cu one kuce sto je Lilai sagradila da srusim da bih se pokrenuo u borbi , nadam se da vam nece smetati , ako ste spremni otprilike je vreme da izadjemo?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:36
naravno da smo spremni!
boricemo se do kraja!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:39
K!!! nacuo sam nesto o tebi inace da si najaci Pupet master koji postoji velika mi je cast boriti se uz tebe sve je ok spremi ssmo krenite ja moram nesto do planine zaba zatim dolazem!! sretno

samning jutsu !!!!!!!! pufff kotsuko nestaje
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:44
Pa hajdemo onda...
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:47
Pa ajde ko ce da bude "Kapetan" , verovatno ne zelite da to budem ja posto nisam clan ovog sela
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 21:52
K najjaci si posto eza je medical ti odredi parove K vjerujem u tebe ;)

(rece hologram kotsuka)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:02
Ok onda , pretpostavljam da bismo mogli ovako nesto da iskombinujemo...Ja bu se borio protiv Hisagija i Zoroa posto sam ja jedini koji moze da dostigne njihovu brzinu , Ti kotsuko idi na Nagua , obojica ste regulari sa slicno rasporedjenim poenima tako da bi trebali da budete otprilike jednaki , Lilai bi mozda mogla da zadrzava Fuhena , To ostavlja spada i hisashija , ne znam sta spad moze tako da bi na njega poslao Konohamarua i Shikamarua , da ga zadrze , a Hisashija posto ga najbolje znaju mogli bi njegovi ucenici , Erza i Kasai , naravno ovo je samo moj predlog , sve je na hokageu da odluci
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:04
Hmm, moze, ali gdje su Hei sa ucenicima ??
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:07
Pa ne znam , kada dodju oni ce se prikljuciti borbama kojima budu trebali (Verovatno ce Heievi ucenici otici kod spada a on kod Fuhena) , Ja znam sta svi oni znaju osim Spada i Zoroa tako da tu imamo prednost
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:15
Pa onda da krenemo ??
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:17
ja nemogu trenutno sam na planini zaba tako da cu doci ubrzo sretno ...

rece hologram i izblijedi

P.S pocnite borbe veceras
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 22:36
Ok ako ste svi spremni ocete ja tamo da napisem da pocinjemo ili oce neko od vas?
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 23:03
Hajdemo.Sarutobi cas mi je botiri se uz tebe!(u sebi misli cast mi je boriti se uz sve vas!)
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 8 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum