Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:53
Cccc Maco zabrinula si me da je nesto opasno, Dzoni hmm (duboko uzdahne) zbog mojih obaveza u privatnom zivotu je nazalost (krenu mu suza iz oka) ...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:56
Nažalost šta???! (pogledala ga je uplašeno)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:00
Proklestvo, nikad nisam mislio da cu ovo reci ali Dzoni je mrtav
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:03
Kako Kasai?? Zašto je uopšte odlazio?? (nevoljno zaplaka)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:08
Prokleti Trafalgar Law ga je na prevaru ubio, a prokleti djubar me je sprijecio da mu pomognem !! (lupa sakom od sto). Zatim je dosao i popisao se na spomenike od prethodnih Mizukagea i iskopao im kosti ! Cak sutra se ocekuje napad na Konohu. Zasto je otisao , pa nije htio da njegovo rodno selo propadne a ja kao najveci kreten sam mu dopustio da ode.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:14
Hajde neka samo dođe! (povika besno gledajući u svoje stisnute šake). Zar se sada sve svodi na skrnavljenje i ubijanje... Zašto uvek stradaju oni meni dragi... (prekrije lice rukama)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:21
Ovaj svijet ne vrijedi ni 0,5 % ! Sada zvanicno govorim : Ninje sela lisca, ocekuje se napad na list od nekoliko ninji od 150 lvla medju kojima je i Trafalgar Law ! Ko god je spreman da da zivot za Konohu nek se spremi a ostali nek idu gdje znaju

Erza hocu li imati tu cast da zajedno umrem sa tobom braneci Konohu ??
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:23
Naravno da su svi spremni... A ja očigledno iskačem iz borbe u borbu čini mi se...hoću li se izvući i iz ove.. (nasmejala se sarkasatično i obrisala suze)

Naravno Kasai... Čast će i meni biti da se borim rame uz rame s tobom. Law mora biti poražen..(rekla je odlučno).. Jedini koji će umreti će biti on..
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 02:34
(u kancelariju ulazi konohamaru sa namerom da pozdravi Lady----video je da je Erza dosla nazad u selo, sa Kasaiem ---- otvara vrata )

heeee Lady Erza dobrodosla nazad! Drago mi je sto..

(konohamaru odjednom primecuje uplakano Erzino lice i postaje ozbiljan)

Pa zar ne bi trebalo da se veselimo, sta se ovde dogadja?!? Kasai san? Lady Erza?
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 10:37
Najednom ulazi Sikamaru koji je znao sta saee dogodilo Dzoniju i krece da prica sa Konohamaruom!INACE POZDRAV ERZA,ZAO MI JE STO SI DOSLA U OVAJ ZAO CAS!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 12:47
Shikamaru i Sarutobi imam za vas vrlo vaznu misiju !!
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 14:36
Samo recite hokage!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 15:11
Hvala vam obojici. (pogledala je u shikamarua i konohamarua)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 16:26
(konohamaru je saslusao Skimaraua, kada je saznao sta se Dzoniju dogodilo pojavio mu se cudan izraz na licu)

ovo nije smelo da se desi! Trebalo je da krenem sa njim kad je odlazio u maglu

(Dzoni je ponudio Konohamaruu da bude anbu sela magle i podje sa njim)

ovo je moja greska, mislio sam da je ispravno da ostanem u Listu...

(konohamaru postaje besan)

Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:22
Morate da otrcite do sela HITNO i da pokupite u odajama gdje stoje zabranjeni jutsui medaljon ali nemoj da vas ko na tom putu uhvati budite vrlo oprezni
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty JELI TAKO!

Sun 04 Nov 2012, 17:22
U nase selo hokage???
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:25
xDDD ma ne do naseg sela nego do magle oblaka i stene
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:25
(Odjednom pojavljujem pred vama)

Pozdrav svima sta se desava ovde vidim dosta vas je mrtvo... heee
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:27
e ti mi trebas, jesi naucio kontrolisati Mokuton


Last edited by Kasai no Raion on Sun 04 Nov 2012, 17:28; edited 1 time in total
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Krecem!

Sun 04 Nov 2012, 17:27
Krecem!PUT DO SELA STENE!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:28
cekaj shika prvo otidji do magle i oblaka
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty putovanje

Sun 04 Nov 2012, 17:29
krecem!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty putovanje

Sun 04 Nov 2012, 17:29
Član 'Sikamaru Nara' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Putovanje' :
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 82110790
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 17:29
Maglo stizem. 1
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty putovanje

Sun 04 Nov 2012, 17:30
2
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 3 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum