Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:26
(Odmahne rukom u pravcu K-a ignorišući ga)

Gde sad Hei ode... (proviri kroz vrata kancelarije, tamo ga nije bilo)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:27
Pa ja sam juce hteo da spremim...Vas dvoje niste hteli da mi date chakru , i ti erza sta odmahujes , znas i sama da sam selu lista vise pomogao nego odmogao
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:28
(Iz zida izlazi drugi Qu)

Zar si morao to da ucnis Hei...Hteo sam samo da te oraspolozim, nisam znao da Yin jos uvek ima efekta na tebe.....


Ja sam spremio i odradio moj posao nemam sta vise raditi.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:30
Odmahujem, jer ti ne verujem i znam da iza ovoga stoji nešto mnogo veće. Ne bi ti došao ovde da od toga nemaš neke koristi..
Izvini Kasai. Meni i dalje ne pada na pamet da im dajem čakru ako na to misliš.
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:34
Naravno , posto mi stariji uvek imamo neki plan jel tako...Razumem zasto tako mislis , ipak su ti ubili muza tako , ali sada moras da razumes da sam ja tu jednostavno zato sto ne zelim da zlo pobedi , ali vidim da si ti previse umisljena i puna predrasuda da bi to shvatila...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:38
Ccc tesko meni sa vama dvoma ! Qu kako napreduje ozivljavanje Hokagea ?? Gdje je taj Hei ajde bre vise da to postavimo pa se onda svadjate do cetvrka koliko hocete samo se nemojte poubijati !
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:11
(zaćutala je na trenutak)

Pa pitanje je i koje je to tvoje shvatanje dobra i zla i da li se podudara sa našim shvatanjima...

Umorna sam od ovoga, ne mogu više.. Neka dođe više šta čeka... Lepo da se poubijamo i završimo s ovim... (nasloni se o zid i gleda u pod)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:19
Ja mislim da se mozemo sloziti da je neko ko zeli da pokori ceo svet iz dosade zao , ali kako oces , i on sto vise ceka to vise sebi otezava posto mi postavljamo sve vecu odbranu , sada bih te zamolio , za dobrobit svog sela da mi prebacis svoju chakru da bi prizvao svoje lutke
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:29
Neće njih te lutke zadržati... Ne želim da se ponavljam po pitanju prenosa čakre..

(zajebavaš da slušaš hollywood undead?)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:41
(Slusam...Sto ne bi?)

Pa 100 lutaka je skoro sve vas zadrzalo , sa 2000 chakre bi mogao da prizovem 4 puta toliko , ali ok tvoj izbor pretpostavljam
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:47
(imaju fine tekstove)

Pa i oni su četiri puta jači od nas, verovatno i više. Ne želim da tebi dam više išta, dovoljno je što sam ti dala Lilai.
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:54
Izvinite sto ulazim nepozvan

Erza-sama izvinite ako sam vas uvredio jednostavno vi imate tako woo ovaj.. Izvinite svakako

K tebi se nemam nameru izvinjavati jer si drzak i bezobrazan, jesam slabiji ali nisam nesposoban.

Lilai-can izvini ako sam i tebe uvredio.

Hokage-san ne znam sta ce mo sada Hei-sensei je izjurio jako besan nije cak hteo ni da mi kaze sta se desava
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 23:59
Vidim da nema nista od moje odbrane sa lutkama , pretpostavljam da cu da odem da vidim sta je sa heiem
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 16:24

Odjednom u kancelariji pred svima pojavljuje se niko drugi nego Kotsuko Hagane treci hokage!!!!!

Bas je proslo dosta vremena... Od kako sam poslednji put bio ovde.



Last edited by Kotsuko Hagane on Tue 06 Nov 2012, 16:41; edited 1 time in total
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 16:31
Vi ste....

(gleda pridošlicu i ne veruje svojim očima)
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 16:39


Hehehe, cudi me da me uopste prepoznajete deco. Jeste istina iako i sam ne mogu u nju da poverujem, Ja sam Kotsuko hagane treci Hokage Sela Skrivenog u Liscu, drugi ucenik Minata Namikazea Drugog Hokagea, i drugi senju posle moga brata Yamatoa Treceg Raikagea. Ja sam jutsu majstor koji je izmislio paper klan. A ko ste vi mlada damo? I svi ostali?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 16:46
To je treći Hokage glavom i bradom!

(Konohamaru se klanja)

Jedva cekam da videm starog Kagea u akciji
Very Happy

Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 16:46
treci hokage Kotsuko Hagane...Ne morate nista da mi objasnjavate Kisai mi je sve rekao sto treba da znam...Nakon sto se ovo zavrsi vraticu se odakle sam dosao a to je svet mrtvih...


Stidite se!!!! Niste dovoljno jaki da odbranite vase selo pa ste vratili mene!!! Ne secam se da sam ostavio ovakve ninje i selo.

drugi hokage Minato bi se zgrozio kada bi video sta se desava ovde sada. Bio je najveci ninja ikada i dao je svoj zivot da bi svi vi bili slobodni, porazio je Orochimarua i okoncao "dark ages" .


Cak me ni vi niste mogli vratiti u zivot nego je to ucinio ninja sela peska kazekage potomak Zacui kazekagea... stidite se!!! Ninje sela lisca bi trebalo da budu najace!!!!

Inace vracen sam 100% u zivot...Kazekage je samo regenerisao moje telo i vratio mi malu dozu svesti a onda sam koristio Edo na meni i mom telu da vratim nazad moju dusu i vezem je za ovo telo. Tako da sam se 100% vratio u zivot...Nisam nikakav zombi ili nakaza bez duse koja ide okolo....

Ja sam ucenik Namikaze Minata i ovo je moja druga sansa da pomognem ovom selu. Nakon ovoga izvrsicu harakiri i vratiti se gde pripadam....
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 17:02
(pokloni se isto na kratko)

Čast je imati vas ovde..
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 17:36
Pa kakvi su vam planovi sta ste planirali uopste?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 17:40
Pa kako ko. Ja sam više usluživala nepoželjne goste nego što sam planirala odbranu. To sam ostavila muškom delu koji je negde zalutao trenutno.
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 06 Nov 2012, 17:49
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Tokuzen_Moto_by_osy057

Koliko vidim ti si bila Hokage...Ko bi rekao da je zensko vodilo selo...

Mozda niste znali ali ja sam Toad Sage, mogu ici u svet zaba i koristiti senjutsu chakru i tehnike.

Koliko vidim taj Law je isto kao neki sage cim moze otici tamo...Ali nije ni svestan prave moci zaba i slicno. Njihova moc ne treba da se koristi u zlo zato ce biti proklet...Nzm kako je uopste mislio da ce ga zabe pustiti da se tako izvuce i koristi sage mod u zle svrhe.

To je sveto mesto..Namikaze Minato je bio jedini koji je mogao ici tamo a naucio je i mene...Ja sam jedini ninja u ovom svetu sada koji tamo ima najvise prava ici...Moram odmah otici tamo i izbaciti Lawa...
Zabe ce mu zauvek zabraniti da dolazi tamo i da ih koristi....

Videcemo se uskoro..

Radim znakove rukama i nestajem...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 17:05
Dosao sam...Law je proteran sa planine zaba i vise se ne moze tamo vratiti...Ne znam gde je otisao ali sada je verovatno jako besan verovatno nas moze napasti bilo kog momenta
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 17:13
Hvala vam Hokage sto ste spasili planinu od zla
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 07 Nov 2012, 17:15
Tako je moralo biti..ne brine nas to, svakako bi i ovako i onako napao kad tad.
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 7 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum