Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 02 Oct 2012, 21:45
Tu igru ne igra ovde.Od mene se ne mozes sakriti...Idemo sad jedno od mojih tajnih oruzje...Jutsu Summoning

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Scrool10

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Summoningjutsu

Idemo sad Goruko nadji mi protivnika gde nanjusi ga...

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Goruko

Izadji sad ne mozes se sakriti...
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 02 Oct 2012, 21:47


Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 67310_std
Odjednom na mestu hokagea za stolom polako se pojavljuje Quetzcoatal i sedi dok se smeka...





Hahahhaahhaa proslo je dosta vremena od kada smo se zadnji put videli...Mozda me ne znate po ovakvom izgledu...


Odjednom mi se menja izgled


Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Hisashireborn


Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 02 Oct 2012, 21:54
Lepa predstava,a sad govori sta ce ti Erza ?!?! Nadam se da sam bio jasan !
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 02 Oct 2012, 22:17
Razocarali ste me....nisam vas tako ucio.... za sada zbogom....
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Tue 02 Oct 2012, 22:32
Sacekaj samo malo!
Reci nam zasto ti je Erza potrebna, ne mozes tek tako otici...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 16:40
koilk mene zanima sta je sa erzom svi znaju ali sve dokle ne diraju selo ja nemam razloga da se mesam sa njima tako da cu ti reci da erza nije u selu i nece biti neko vreme za ostalo moras pitati lika sa anbu maskom ili kasai a ako ga nadjes eto to je sve vidimo se

(odjednom nishi nestaje)
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 20:54
Kaze nisam vas tako ucio ?!?! Ko je uopste ovaj lik...Odnekud mi poznat,ali neznam odakle cak i Sharingan ima tek sad vidim da ovo nije obican ninja koji je zalutao...


Last edited by Dzoni Hatake on Wed 03 Oct 2012, 21:28; edited 1 time in total
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 20:58
Hmmm Dzoni upravu si i meni deluje poznato,
pa kad bolje razmislim lici na... ma nije bitno.
Pitam se zasto trazi Erzu?
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:00
Pa cim trazi Erzu podseca mnogo na jednu osobu ! Nadam se da mislimo na istu osobu...Ali ko god daje ne plasim se !!!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:02
*Kuchiki samo pogleda zamisljeno i nestade*
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:15
(ODJEDNUM Nishi se stvori izpred stola gne je sedeo tajanstveni lik) hahahaha krece biti zanimljivo uhh epa vreme je da se izlevelujem na 100 lv za par dana hahaha jedva cekam turnir
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:30
Nishi kad ces na Jounin ispite ? I ocekujem opet ovog lika da dodje moram mu postaviti puno pitanja...

(Dzoniju se opet pojavljuje ona recenica u glavi "Nisam vas tako ucio" !)
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:35
jon in ispiti su i suvise smorni mozda kada budem 100 lv a i mislim da znam koje lik ali necu kazati dokle ne vidim svojim ocima sada sta cemo da radimo kazi dzoni?
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:37
Cekamo njegov sledeci korak.Ipak nista ne bi dobili da ga ubijemo,ali izgleda da je jak cim ima Sharingan i jos neku vrstu tehnika koju necu reci...Budite spremni na sve ! I ocekujem Kasaia da se vrati...
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:42
Inace Nishi ti najvise mozes da se levelujes do 55 jer si chunin tak oda moras da polazes
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Wed 03 Oct 2012, 21:51
ne ja do taj lv mogu da kupujem teh ali sto se tice lv lovanja mogu do 150 ako ocu
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 07 Oct 2012, 15:28
Hokage-san Izuna san dali ste spremmi zelim nesto da vam pokazem nesto sto je pripadalo Hisashiu i sto treba da dodje do vasih ruku samo morate da se dogovorite ko ce uzeti ogrlicu! dodjite samnom u klan!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 07 Oct 2012, 15:31
Evo me nazad . Cujem da se svasta izdesavalo ali izgleda da je taj lik poginuo u borbi protiv Mizukagea i Raikagea.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sat 13 Oct 2012, 15:56
(Posle dugo vremena se pojavljuje Dzoni)
Sta se izdesavalo sve jer oce neko ukratko da mi kaze ?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sat 13 Oct 2012, 19:42
Drago mi je da te vidim Dzoni!
Dok nisi bio tu, a i sad odvijaju se borbe na turniru..
a verujem da si cuo za onaj obracun kod sela Magle...doduse ni ja nisam bio tada tako cesto tu
Observation ghost
Observation ghost
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 22 Oct 2012, 09:50
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:30
Izvoli maco slusam te
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:38
Vau kako ovi zidovi inspirišu..hmm, pomislila sam da te neću naći živog ovde s obzirom da sam ja opet nekako čudno dospela tamo gde sam dospela ..
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:45
u svakom slucaju si cudna kao i tvoj dolazak pa bih te molio za konkretan razlog
sto bi reko sasa popovic da predjemo na stvar
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Sun 04 Nov 2012, 01:50
Pa nema nekog posebnog razloga..

(nasmeje se)

Čula sam da je Džoni otišao.
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum