Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

+11
Lilai
K.
NNW Game Master
Erza Namikaze
Observation ghost
Quetzalcoatl
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
Kuchiki Byakuya
Shikamaru
Sarutobi Konohamaru
15 posters
Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 18:16
He...Erza uvek tako buntovna.. da imam pored njih dvoje imam jos dvoje jacih ninji 150 levela ukupno nas 5.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 18:19
Hei ti posto profesionalni bandit xD
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 18:25
Ja nisam bandit niki bilo koji kriminalac. Samo okupljan ninje koje nemaju interese za ovaj svet, ne zanimaju ih ratovi, ko pobedjuje, ko vodi. Zato dodju kod mene i mi smo neutralni jedino ako neko da neku dobru ponudu mi cemo odluciti da li cemo ici u akciju.
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 18:50
Hei san stigli smo

dok se poklanjao spazi neku mladu damu i njeno poveliko popr

Oooooooo

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Naruto-053066_0001-1

okrenu glavu an drugu stranu gde je stojao neki cudak sa maskom a iza njega neka mlada dama i ona je imala ooooooooooooooooooooooo

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Naruto-053066_0001-1
Ezvene rebo
Ezvene rebo
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 19:03
*udje nervozno za kisukeom i stane iza njega. kad vidi sta gleda krene ga bockati prstom u rame*

kisuke i ti bi isto da imas jel tako? .. .
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 19:07
Uuuuuhahahahahahahahhaahahha Ici da znas da bih, i te kako ahahahahhahahahahhaha

poce da balavi XDDDDD

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Naruto-053066_0001-1
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 20:55
Ahem....Hei izvinjavam se na onome sto cu uraditi ali....
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 401
(Na kisukea)
Pazi sa kime tako pricas....Sledeci put necu biti tako blag

Nego da se vratimo na poentu , ti hei znas sta sam sa summonom uradio i znas koje klanove sada ima , ja sam ovde samo da se zna cisto zbog obecanja koje sam dao starom prijatelju , svakako ja sam smislio jedan plan , Lilai ce stvoriti puno kuca od drveta koje cu ja kada pocne napad unistiti , ovo ce mi dati mnogo snage brzine i preciznosti sto znaci da cu ja moci da se borim sa hisagijem (Bicu neuporedivo brzi od njega) I jos cu moci da prelazim iz jedne borbe u drugu i tako branim ostale od napada ako bude bilo potrebno , takodje cu stvoriti puno lutaka koje ce braniti selo uz pomoc mog controling seala (Moracu u selu da ostavim nekoliko klonova da bi oni uspesno kontrolisali ovoliku kolicinu lutaka) , osim toga lilai ce biti spojena sa mojim summonom tako da ce moci da koristi tehnike 4 klana , posto ima 400 kontrole moci ce vrlo uspesno to da radi , danas sam planirao da prizovem te lutke (Trebace mi 2000 chakre da mi prebcite) a sutra da spremim iron sand pod selom i spremim jos nesto ako se budem setio , ti bi do tada mogao da iskontrolises svog debila da ne bi ja morao
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:01
Uuuuu pa mozda si ti mnogo jaci od mene

ali nemojte misliti da ne umem da se odbranim

MOKUTON!

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 202dzx2
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:07
Tuci cemo se kad odrastes , za sada se samo smiri i ne pricaj tako sa Lilai , Kiryu...(K-ov gavran pretvara svoja krila u
Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 401
Koji se obmotavaju oko kisukeovog napada)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:11
SVI SE SMIRITE OVO JE MOJA KANCELARIJA I JA SAM OVDJE GAZDA !! K. Kisuki vase nesuglasice necete ovdje rjesavati, da bi se smirile tenzije Kisuki napusti kancelariju
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:16
Uredu Hokage-san.

Samo ja nisam nikoga uvredio, niti rekao nesto lose.

Izvinjavam se. Sada vidim da zasto K-a ne voli niko Hei san je bio upravu
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:18
Kada malo ohladis glavu mozes se slobodno vratiti ali sledeci put pazi kako ulazis u kancelariju i gdje buljis
Kisuke Urahara
Kisuke Urahara
Administrator

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:21
Hmmm znaci izbacujete em napolje, uredu.

Ichi bicu napolju, Hei san izvinite.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:32
Sarutobi izadji sa Kisukeom i pravi mu drustvo ispred !
A i ti bi K. morao malo zivce da smiris, pa on je samo klinac. Jeste da je pogledao u zabranjeno voce ali i ti si vjerovatno to radio kad si bio ko on
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:35
uredu Hokage sama.

(sarutobi otvara vrata i propusta Kisukea da prvi izadje)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:37
(pridržava se za Kasaia da ne bi pala na pod od smeha)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA...
Juuuuuuu ma da li mene to moje oči varaju ili je to K pao na provokacije jednog balavca?? Hahahahahh jaoj K. stvarno me baš slatko nasmeja.

(obriše suze koje su joj se pritom pojavile od svog tog smejanja)

Ja se izvinjavam, ali ovo je stvarno bilo.. neočekivano. Kako si mi spustio raspoloženje tvojim dolaskom, tako si ga sad popravio i baš ti hvala na tome Smile
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 21:55
Jao sto mi je drago sto sam te nasmejao....Svakako ovo nisam ja kada sam iznerviram , ovo je samo "Dresura" da zna da to ne sme da ponovi , takodje ne znam sta ti toliko imas protiv mene pa ti je moj dolazak sputio raspolozenje
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:00
Kisuke! Smiri se sta radis to pobogu...Uostalom ti si Senju vrlo si vredan mislim da je bolje da si ostao u hideoutu na sigurno dok ne ojacas.


He... Dosta smejanja Erza mozes li nekad biti ozbiljna! Ima li ovde neko uopste ozbiljan!


Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Darker_than_black2
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:05
(uozbilji se)

Hah, još pitaš šta imam protiv. Nisam ja ni rekla da si iznerviran K, samo sam rekla da si pao na sprdnju jednog deteta. Ne bi ti dresirao da ti nije zasmetalo haha.

Hei vamo se žališ što sam ozbiljna i napušavam ih sad se žališ što se smejem, šta ti zapravo hoćeš druže? (podsmehnu se)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:09
Slazem se sa tobom Erza, K nije smio pastio noa ove provokacije a vala i ti Hei bi se mogao odluciti ! Mi se ovdje sprdamo i buljimo dok oni tamo jacaju i ozivljavaju mrtve
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:11
He....

Pateticno, imate srece sto su edo borci kontrolisani pa nemaju svoju punu moc kao dok su bili zivi.....

(Okrecem se i izlazim napolje u hodnik i naslanjam se na zid)


Last edited by Hei Kaguya on Mon 05 Nov 2012, 22:13; edited 1 time in total
K.
K.
Jounin

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:12
Da naravno da pitam , jedino sto sam ti skrivio je ovo sto sam te posekao skoro , a i to ti nije ostavilo nikakve trajne posledice ni nista...
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:19
Hahahaha zastosi uvek tako hladan Hei evo pomoci cu ti (menjam izgled)

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Darker-than-black-06-005
HEI....Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Yin-and-mao
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:22
Sta!!!

(Neverovatno brzo dolazim do Qua hvatam ga za gusu i struja ga ubija i pada dole mrtav)


Nemoj da si vise nikad koristio taj lik!!!



(Okrecem se i odlazim)


Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Mon 05 Nov 2012, 22:25
Cekajte bre !! dosta je vise i patetike i svega ostalog, hocemo li spremati taktiku za odbranu konohe ili cemo se izmedju sebe poubijati ??
Sponsored content

Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona - Page 6 Empty Re: Kancelarija Sedmog Hokagea Kasai no Raiona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum