Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

+7
K.
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Hisashi Namikaze
Aiko Shadow
Raizen Masamune
11 posters
Go down
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:34
Kosti su ogromne i postavljene svuda i sakrivene u zemlji...Iako je koja zgrada je visoko nije ovo selo oblaka nego selo magle. Selo magle je isto kao selo lisca niske zgrade i ostalo jedino su sve od kamena zidane. Kage room u selu magle uopste nije visoko sta vise to je jedna mala kupolasta zgrada. Pusti naruta pa ces videti Very Happy
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:37
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 371078-screenshot023


Eto ga selo magle kako god obrnes kosti su duplo vece od tih zgrada Very Happy
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:40
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Kimimaro_vs_Gaara_Rock_LeeKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Kimimaro-rock-lee-gaara


Slike govore vise od reci prema tome Hisashija su ipak uhvatile kosti...


Ne zaboravite da kosti rastu najvise i najbrze tamo gde osete chakru



Selo magle je oduvek bilo u velikoj vezi sa Kaguya klanom oni su i izglradili to selo pocev od prvog mizukagea Uramija. Ceo kompleks sela magle kod nas na forumu je od kostiju delom. Zgrade, ulice, ograda, kapija, pod zemljom.

Tako da je celo selo jedna velika zamka i odmbadmbeni mehanizam od neprijatelja. Uz to svi znaju da imamo najmocniju zastitu oduvek
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:45
A ko to kaze , vi ocigledno imate neke predrasude protiv mene , posto ja sve branim jednako.Ovako , te kosti uopste ne idu puno u visinu , znas da je gaara na onom oblacicu od peska uspeo da izbegne , i da kazemo da su visine kao zgrada (Sto nisu) Kage house uvek ima bar 2 sprata , donji koji je visine kao obicna zgrada i gornji koji je kao kageov stan

Ne razumem koja ti je to logika sto mislis da su kosti duplo vise od zgrade?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:48
Covece suoci se s tim da Hisashija nema vise i prekini raspravu, nije u redu vise da sve povladjujete Hisashiju !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:54
Zato sto su one svud, to je tako dizajnirano da su i u zgradama i svuda postavljene da lako mogu dokrajciti neprijatelja...

A i da zanemarimo kosti tu je barijera koja ga je sprzila cak i pre nego sto su ga kosti dokrajcile!


Ja nemam nista protiv nikog ovde nisam htela nikog da ubijem ali on sam dosao mecki na rupu gde moze da umre lako i jos napada i sili se tu na nas kao da je on glavni ninja na forumu i moze da odlucuje o svemu!!!




Ali nije meni cilj da bilo ko umre ovde. Tako mozemo da se nagodimo!
Da su ga kosti zakacile ali da je osamucen i zarobljen! I onda cemo normalno razgovarati jer nece moci nista da radi i da nas napada!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:56
Nema nikakvog dogovora Hisashi je mrtav i ti K. nemoj vise da stajes na njegovu stran sta si mu ti !
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:59
Archere ti vec pocinjes da me nerviras jbt jesi normalan ti , ponasas se ko razmazeno dete od 5 godina , ovako bi bilo za bilo koga a ne hisashija , ti nisi nista pametno rekao od kad sam poceo da pricam ovde , ajde sada cuti i pusti me da pricam sa aiko kad nemas nista pametno da kazes
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:00
Archer je skroz realan !!!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:01
Ja kazem da vas admine treba smeniti sa te pozicije jer se lose i nepravedno ponasate prema drugim ninjama a ne poznajete Naruto igru uopste !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:02
Ako zelite mozemo tako da se nagodimo, ti ostani tamo sa shadowa pored kapije a ja cu popricati sa Hisashija!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:05
Aiko nema nagodbe , moraju da priznaju smrt u cemu je tolika stvar sto je Hisashi umro napravice novog lika pobogu !!
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:12
E sad shadowe vec pocinjes da me vredjas , ja znam ovu igru MNOGO bolje od tebe , bolje od svih sem njih par , dok je tebi uvek sve davano na dlanu i cak i tako nisi mogao da ga iskoristis i bio si najslabiji, ja necu da priznam tu smrt posto jednostavno covek nije umro , nigde ne pise da su kosti u zgradama , bas naprotiv tamo u odbrani pise
Sastojoi se od ogromnog kompleksa Kaguya kostiju ispod celog sela
I vi mislite da sam ja pristrasan , ja samo pratim pravila


Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:16
Stvarno admine brate preterujes...
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:18
Dzoni molim te , ali lepo te molim da cutis , vec sam ispizdeo zato sto archer lupa gluposti samo mi fali jos i da me uci igrac koji je 2 godine krace od mene na forumu , tako da molim i tebe i archera da cutite posto izgleda da je aiko jedina ovde sa trunkom razuma
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:20
Ma svaka tebi cast brate...Ali nije posteno da ga ovliko branis !
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:25
Po ko zna koji put kazem , ne branim njega , samo igram po pravilima
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 13:28
Brate sad ce stewcha da dodje pa nek on odredi sta ce biti !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 15:21
protiv admina se ne mozes mnogo svadjati a i svi znamo da stewcha nece dodje a i da dodje samo ce napise nesto bezveze i presudi da nas se svih otarasi xD tako da da se ne svadjamo vise ja predlazem da uvazimo onaj moj predlog???
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 15:41
Ako mislis na onaj da Hisashi ostane ziv onda ja nisam za to. !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 17:07
Ja sam nazalost tek sada dosao ividim da je ovde citava galama oko toga da li sam ja mrtav ili nisam. U cemu je problem ovde? Video sam onu barieru koju si stavio Aiko i ona bi me ubila cim sam prosao kroz kapiju ali Shadow nam je dao seal za prolazak, ja sam imao tu istu barieru oko mog sela, znas to vrlo dobro. A sto se tice kostiju ja na sebi imam aktiviran lava armor koji bi me zastitio od kostiju koje izlaze oko mene. A ti Shadow bas hoces da ja poginem, ccc svaka ti cast, bas si me nasmejao tvojim komentarima. Very Happy Veoma lepo. Ajde da se lepo dogovorimo da ispadne po Aikovoj verziji da sam u polu nesvesti, iako mogu da se odbranim od kostiju ali nema veze. A oko admina Aiko ti i ja ce mo to da resimo sa strane, i da ta prica zavrsi za sva vremena oko mene i admina.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 17:11
Prvo i prvo ja ne zelim da ti pogines ali si me iznervirao tvojim ponasanjem, a drugo ja tebi nikakav seal nisam dao nemoj da izmisljas Hisashi, nismo vise prijatelji razocarao si me nemoj da se ponasas kao da je sve dobro !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 17:22
Pa gluperdo jedna kako bi smo usli u selo da nam nisi dao seal. Mislim to je cista logika, da bi prosli kroz tu barieru treba ti seal, a ti imas taj sela i ti si nam sma otvorio kapiju, i da nam nisi dao seal nebi smo mogli da prodjemo. Jbt jel si ti stvarno tako gl*p Shadow ili se praivs. Meni je sve okej. Ajde neka neko normalan kaze, jer ja sam sam prvi aktivirao tu barieru u mom selu a tek posle su je drugi uzeli. I vrlo dobro znam kako radi. Da li bi k i ja mogli da prodjemo kroz tu barieru da nisamo imali seal koji nam dozvoljava prolazak???
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 20:11
Sensei ja se stvarno izvinjavam,ali ja moram ici u Konohu to ce biti prva misija A-Ranga za mene !
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 16 Aug 2012, 12:24
Sensei ajde da me nauite nekom tehnikom za 30 lvl imate u arhivi da vidite koje imam a koje nemam.Pocinju ispiti pa mi trebaju nove tehnike !
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 5 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum