Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

+7
K.
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Hisashi Namikaze
Aiko Shadow
Raizen Masamune
11 posters
Go down
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:21
Hajde recite sta imate !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:28
K nemoj da dizes tenziju ovde smo samo da razgovaramo sa Archerom i da mu damo do znanja da radi pogresnu stvar. Nista drugo. On treba da zna da njegove odluke mogu da imaju posledice na citavo selo magle. Zato verujem da ce doneti pravu odluku.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:30
Kako si tako slep Hokage vidis kako se K. ponasa on nam ne moze biti prijatelj kad ima ovako nepostovanje prema drugim ninjama !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:33
Ja Tsuchikagea postujem i smatram ga za svojim prijateljem. On iako ima takav stav nije los covek. Naprotiv on je odlican covek, samo sto ima neke malo rigoroznije metode pristupa. Uostalom svako od nas je drugaciji po karakteru. Kad bih ja imao karakter kao K sve bi bilo bolje. Eeeh da je samo vise shinobija kao sto je K svima bi nam bilo bolje.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:34
Ma pusti te price Hokage vec smo videli dovoljno ko je dobar a ko ne nego nek Tsuchikage iznese sta je imao !
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:37
E ovako , posto izgleda da ne postujes odluku ostalih kagea ja sam doneo jednu odluku sam za sebe , iako te ne postujem kao ninju postujem to sto si mi dao 2 maca ovog sela , tako da imam jednu ponudu...Do kraja rata ti predjes kod mene u selo i pritajis se dok te ja i moji seljani pritaje , za to vreme bi aiko vodila selo , kada se nastavi rat ti ces pokazati nove stvari i verovatno dokazati kako si ipak dostojan titule kagea...Moze?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:40
Ja nigde ne idem iz ovog sela eto tako, ja sam ninja sela Magle !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:41
NE! Ne moze ja se ne slazem sa tom odlukom! Aiko ne moze da bude novi Mizukage!!! Ona je bila deo Akatsuki organizacije i jos je uvek! Kako samo mozes na to da pomislis K! Archer i ti si to hteo znam, ali covece ta devojka ti je smestila atentat i ti je i dalje prihvatas. Et pa onda mogu samo da kazem da si jedna velika bud**a.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:45
A ja mogu da kazem da si ti Hisashi jedna velika b***** ne znas ti da je Aiko bila u Akatsukiju da bi ga spijunirala i unistila i nemoj ti Hisashi vise da omalovazavas moje ninje koji se jedino pravedno bore !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:49
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!

Ti nisi normalan Archer koje ninje! Aiko jedva ceka da se docepa mesta Mizukagea! Kako si tako gl*p i slep!? Ona jedva ceka priliku da te ubije i smakne sa mesta Mizukagea kako bi ga za sebe uzela!
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:51
Pa ok archere onda nema druge , pri kraju rata ces biti izvucen iz ovog sela silom ako ne milom , toliko o mom cinu dobre volje , a ja stvarno ne znam sta ti imas protiv mene..Hokage reci svoje
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:52
Pa sacekacemo da dodje Aiko i da to sama potvrdi da ti pokazem da je ona dobra ninja !
Ti Hisashi mislis da si uvek u pravu a znas da nisi nemas dokaza da osudjujes Aiko !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:55
Neka dodje Aiko i videces njeno pravo lice. Ja cu iscediti njen pravi oblik iz nje samo da bi ti bio uveren u ono sto govorim! Ti K neces da se mesas u to. Ja sam odlucio kao njegov prijatelj da mu pomognem. Ako ne bude hteo da poslusa odluku kage samita onda cu mu ja pomoci da je prihvati. A ako je prihvati onda ce sve biti dobro.
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:03
Mene se ne tice , ja sam svoje rekao a on je odbio zbog ko zna kakvih predrasuda , dalje me ne zanima sta ce se desiti ovom selu
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:06
To ce sada biti moja briga. Idemo K. I da Archer kada Aiko bude dosla, posalji mi poruku i dodci ce mo ti opet u posetu kako bi se uverio ko je Aiko Shadow. Zbgom prijatelju stari.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:15
Zbogom Hisashi .
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:30
Hisashi (nemogu vise da ti se obracam Hokageom jer prosto nisi za mene hokage i neznam sta da je)
ti si gl*p ili nesto
prvo da vam razbijem te predrasude i klevete
jednim udarcem mogu da ubijem svakog clana Akatsukia i da vam ih donesem ali meni to nije zabavno ja zelim da se zabavim i ne plasim se za svoju trabunjavu titulu ili zivot kao neki
drugo ja da sam htela da ubijem Archera ja bih to ucinila sama i ovako jer sam i ovako jaca od njega i imam puno keca u rukavu
i trece ja da sam htela da budem mizukage mogla sam odmah ubit Archera i onako sam ga jednom testirala
tako da ne lupaj i dali ti opste znas ko je predlozio odbijanje njegove zamene vi hocete da ga smenite a ni jednom ninji sela magle to nije u interesu i to jos za vreme rata
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:35
Kako se samo usudjujes devojko! Sad ces da vidis kako prolaze oni koji nemaju postovanja prema meni!

(Hokage odjednom nestade. I stvori se ispred Aiko.)

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 352

Health:(1000/1000)
Energy:(1000/1000)-150
Chakra:(1000/1000)
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:39
Health:
(780/1000)
Energy:
(720/1000)
Chakra:
(970/1000)
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 810
puca moj klon (napomena ovaj klon je sadrzao 400 exploding chakre i ti primas 400 dmg i takoreci cela kancelarija u razdrmana)
Hisashi miran pa da nastavimo razgovor i pazi kog napadas!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:41
Zamolio bih prisutne da razgovorom zavrse ono sto imaju...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:43
Hahaha taj tehnika nema mogucnost ubacivanja eksplozivne cakre... Very Happy kako si tako naivna... Ovo se nece zavrsiti ovako! Ti dete makni se odavde ili ces poginuti!

KATON!

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 551


Health:(1000/1000)
Energy:(850/1000)
Chakra:(1000/1000)-20
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:47
Health:
(780/1000)
Energy:
(720/1000)
Chakra:
(910/1000)
a ja tebi moram da kazem opet da si glu* jer sve sto je napravljeno i sacinjeno od moje chakre puca a kolko ja znam klonove stvaram chakrom ali hajd da se ne razocaras prestaces da se igras
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Smokerelease
sva vatra i ostalo prolazi kroz mene!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:48

Prestanite ovu ludnicu smesta !
Hisashi jos jednom napadni ninje iz sela Magle i s tvojim selom je gotovo, idi Hisashi odavde razgovor je zavrsen !

Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:49
A sad napusti seloo! i bez ikakvih daljih pokusaja jer ce biti gadno veruj mi
tsucikage vi ako zelite ostanite ali zalim Hisashi ce morati da napusti selo i to odmah!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:50
Ovo je kraj Hisashi sad si pokazao kakav si ninja, a o tvojem predlogu cu razmisliti K. !
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 3 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum