Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

+7
K.
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Hisashi Namikaze
Aiko Shadow
Raizen Masamune
11 posters
Go down
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 22:18
Kisame ima samehadu!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 22:53
Da, on ima Samehadu !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 07 Aug 2012, 10:02
U borbi je nije imao kod sebe sto znaci da je Kisame sakrio samehadu negde u Akatsukiu!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 00:23
Zdravo Shadow. Evo kao sto sam i rekao ja sma dosao. Poveo sma svoju malu ucenicu sa sobom jer posle imamo neka posla sa Tsuchikageom. E tako. Da cujemo kakve to probleme imas.
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 09:54
Izvinite Hokage-san ali Archer nije u selu i nece ga biti neko vreme!

ali i ja kao Shanin sela mogu vam reci da bilo kakva promena u selu za vreme rata moze znaciti samo pogorsanje tako da nece doci do smenjivanja Archera sa mesta 9 mizukagea!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 10:42
Ja stvarno zelim da Archer ostane Mizukage i bilo kakvoj promeni cu se protiviti...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 20:55
Draga Aiko i ti Dzoni, niste vi tu da odlucujete, ili da menjate odluku Kage Saveta. Kagei su bili izriciti i jasni, Archer ce ostati Mizukage dok se rat ne zavrsi, tacnije dok Lawa ne vratimo iz sveta zmija kada ce ga zameniti kao deseti Mizukage. Nijedan pojedinac pa cak ni Kage pojedinacno nema pravo da menja odluku Kage samita.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 21:11
Gospodaru Hokage ja vas u potpunosti razumem.Valjda imamo pravo da kazemo nasa misljenja ?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 21:18
Naravno da imate pravo da kazete vase misljenje, ali to nece promeniti odluku koju su Kagei doneli.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 21:22
Jel moze razlog cemu to da se promeni Mizukage ?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 21:40
To je nesto sto netrebam da ti objasnjavam. Trebate samo da znate da su Kagei bili uvereni da je Deveti Mizukage spreman da se povuce, jer nije bio dobar vodja. A sve drugo nije vasa briga. i ne zelim vise o tome da raspravljam. Odluka je doneta i niko je ne moze promeniti sem samog Kage samita opet.
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 21:59
Onda ako je odluka doneta vi nemate sta radit ovde molim vas napustite selo magle
ako Archer zeli da razgovara sa vama ili nesto kontaktirace vas nekako
zelite da vas ispratim? ili znate i sami gde je izlaz
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 22:03
Hm Aiko pazi kojim tonom razgovaras samnom. Ja nisam neki lopov niti zlikovac niti prvorazredni klinac. Zato nemoj da precenjujes svoje sposobnosti. Naravno da mi ne treba pratnja otici ce mo sami. Lilai krecemo. Obavestite Shadowa o ovome i recite mu da me poseti kad se vrati sa puta.
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 22:07
Srecan put i pazite se!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 22:08
Srecan put Lilai i cuvajte se !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 22:11
(Hokage je samo pogledao Aiko popreko, okrene se i krenu... Ali je nesto i pomislio u sebi...)

You should watch yourself little girl. The darkness around you can devour you any time.

Hvala Hatake. Hajdemo Lilai.
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 09 Aug 2012, 23:18
Idem ,Hokage-san. Hvala vam Dzoni i Aiko ^^.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 11 Aug 2012, 17:34
Vratio sam se, vidim imali ste posetu mog prijatelja i naravno protiv je mog ostajanja Mizukagea pa idem da ja malo popricam s njim !
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 11 Aug 2012, 17:51
Gospodaru jel treba da krecem sa vama rado bih krenuo ?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 11 Aug 2012, 20:48
Mozes da krenes sa mnom !
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 13:16
E ovako archere , ja sam tu zato sto se opires odluci ostalih kagea , koliko god meni ne bi smetalo da umres , smetalo bi mi da i ovo selo umre sa tobom....Tako da ako oces da me saslusas imam jedan predlog
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 13:32
Za sada cu pustiti Tsuchikagea da razgovara sa tobom i da te urazumi Archer.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:15
Niko mene nece urazumiti pogotovo ne Tsuchikage !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:18
Mi samo pokusavamo da imamo normalan razgovor sa tobom Archer. Budi razuman.
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 15:20
Archere ima jedna stvar koju trebaa da znas o meni , ja imam mnogo kraci fitilj nego hokage tako da kad sam ja tu ti cutis i saslusas sta ocu da kazem , jasno?
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum