Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

+7
K.
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Hisashi Namikaze
Aiko Shadow
Raizen Masamune
11 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 16:55
Grrhhhhh kako se samo usudjujes da tako razgovaras samnom!!! Platices zbog toga!

Lava Release! ARMOR!

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Scaled.php?server=685&filename=lavaarmor

A sada ces videti pravu moc Hokagea! I pazi se Aiko tvoja parustina ne moze da pobegne lavi. Ako te samo dotakne isparices skroz, hahahaha. Archer bolje ti je da cutis! videces na kraju ko je kakav!

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Scaled.php?server=440&filename=melting

Health:(1000/1000)
Energy:(850/1000)
Chakra:(980/1000)-140
Bonus dmg - 50
Armor - 200 deff
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 17:14
vidi ovako ovo ti nista nije delovalo i to tako da molim te ne pokusavaj nista (nadam se da si citao karticu za smoke release)
ja sam ti ustvari sad kao jedna izmaglica kao neki vazduh ili nesto razumes i sve sto bacis na mene ili iskoristis prolazi nema efektra jedino mi parira vetar i jedino on deluje na mene u ovom modu
a sada ti imas dosta prednosti jer sam ja izgubio svoje telo i nemam nikakve organe a kako jos nisam iskoristio svoju drugu smoke release tehniku nemogu da se krecem skoro nigde sem da budem tu negde gde sam i tako to tako da ovom lavom ugrozavas samo ostale!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 19:26
Health:
(890/1000)
Energy:
(835/1000)
Chakra:
(520/1000)

Stvaram veliki talas i sprovodim munju kroz njega koji ponistava tvoju lavu a preostali damage ide tebi:
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 604
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 401

damage je 300 preostali ne mozes izbeci !


Hisashi prekini borbu i vrati se u selo lisca ovo nigde ne vodi samo pogorsavas situaciju !
K.
K.
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 22:16
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Health11 Health:
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Left_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Fg11Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Right_bar_bleue (1000/1000)
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Energy10 Energy:
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Left_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Fg13Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Right_bar_bleue (1000/1000)
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Chakra10 Chakra:
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Left_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Fg12Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty_bar_bleueKancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Right_bar_bleue (1000/1000)
Shadowe ovo nije tvoja borba...
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 2-11
Blokiram sve tvoje napade , zatim te usporavam sa
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 9-6
I hvatam te i sa
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Wingsh
Odlecem iz sela sa njim u rukama , tik van kapije , ovo cemo nastaviti ovde
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t5706-k-i-archer#99467
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 13 Aug 2012, 22:21
Pa zapravo Aiko moja lava ima efekta na tebe. Jer kao sto tvoj jutsu kaze tvoja smoke forma moze biti dotaknuta napadima vetra i vode, a moj kekei tota je sastavljen od tri elementa, a to su vatra, zemlja i voda, sto znaci da lava ima efekat na tebe. A ti shadow bolje se skloni jer ne zelim da te povredim, a Aiko je ovo odavno trebala da dobije. I da Aiko posto insistiras na tome odvojicu nas od ostalih kako bi na miru mogli da se borimo. K hvala ti ucinio si mi veliku sulugu. Aiko da nastavimo!

Ja ulazim u zemlju i skrivan svoju cakru necu ti reci sa cim, to je tajni jutsu znaju admini sta je. I u zemlji radim skriveni potez.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 401


Health:(1000/1000)
Energy:(850/1000)
Chakra:(840/1000)-20
Bonus dmg - 50
Armor - 200 deff
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 10:01
Gotovo je kao shanin sela magle imam dozvolu i seal za upravljanje barijerom sela magle! Nazalost Hisashi zaboravio se da je selo magle selo sa najvecom zastitom od svih sela!

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t1646-zastita-oko-sela-magle#24037

Ovde si u zamci u kancelariji si nemas gde da pobegnes i da krenes da bezis kancelarija je u sredini sela i mi smo u zgradi nigde ne mozes da stignes da pobegnes!
Ovo sto cu uraditi moze se izbeci samo jednom tehnikom i to space time jutsuom inace ako si u selu nemoguce je izbeci jer gde god da krenes da bezis gotovo je za tebe!!!!

Ove kosti i kapije niko ne moze da izbegne!!!!


Da si bio pametniji nebi dirao ovo selo i ninje iz njega!
Ovo se odnosi i na K.a!!!!


Uz aktiviraju se one kapije tako da Hisashi gotovo je mrtav si!!!!


Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 1810


Ali to nije sve K. ce morati da pobegne van sela da bi se spasio jer ako se nadje u njemu i on je automatski mrtav ali cim izadje i sela cekaju ga dve statue od po 150 health i morace da se bori sa chunin borba!!!



Kako god obrnes razmisli gde se nalazis u selu i ostalo a celo selo ima kosti koje su izasle u ogromnoj kolicini i plus sve kosti reaguju na najmanju chakru i produzuju se tako da gde god da krenes da bezis nema sanse jer svakim korakom primices 10.000 damage zbog kostiju.

Uostalom barijera od kapija koja se aktivira je trenutna tako da samo ces sagoreti neces moci nigde da pobegnes ni u jednom pravcu!!!!
Sagoreces pre nego sti uradis bilo koji jutsu tako da nemoguce je izbeci... uz to mozda skrivas chakru ali kosti izlaze i primas 10.000 damage ali kosti te nece ni ubiti nego ove kapije!!!



Ovo nema efekta na nas iz sela magle samo na sve ostale koji nisu nas napadaju kao vi!!!



Hisashi gotovo je mrtav si!!!!





(Hisashi samo isparava pre nego sto je bilo sta mogao da uradi jer su ga kapije momentalno sprzile pre nego sto kosti i stigle da reaguju na njegovu chakru vec je bio mrtav)


Tako ti i treba ni telo nije ostalo od tebe!!!!


Zao mi je Hokage ali da si bio pametniji sada bi bio ziv!


A sada idem da pomognem Shadowu oko K.a!!!





E da na napomenem ako si planirao da bezis u mount moyboku to otpisi jer ti nemas nikakvu dozvolu da ides tamo ili bilo sta slicno jer to je nesto i vise od zabranjene tehnike tako da ti to nikako nisi mogao da zasluzis kao i niko do sada.

Tako da kako god okrenes gotovo je za tebe!!!!
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:38
Pa ne moze to tako....Samim time sto ste ih pustili u selo znaci da ste im dali seal za ovu
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 1810
Barijeru , sada cak iako bi promenili seal (Sto je nemoguce) Ne bi mogli da birate ko ce umreti a ko ne , sto znaci da bi svi umrli , sto se tice barijere kostiju vas dvoje ste u mizukageovoj kancelariji , te kosti ne idu toliko visoko da bi vas dohvatile , tako da Hisashi moze da se bori sa aiko a archer je idalje sam sa k-om , ubuduce nemojte toliko da brzate i vec pisete da su mrtvi dok ne vidite da li je to sto ste uradili u redu
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:45
Ajde vise ne foliraj svi znamo ko si ti da ste ti Hisashi i K. admini svi znamo odavno nema potrebe da se folirate vise i da koristis admin poziciju da se izvuces...


Kao prvo kosti su ogromne mislim da znas ako si gledao naruto i to su godinama dodavane i ojacane. Uz to deluju samo na one koje mi pustimo jer Mizukage i ja mozemo da ih kontrolisemo.
Uz to lepo smo mogli da vas ubijemo i slicno...


Tako Hisashi ne zloupotrebljavas vise admin poziciju nego prihvati poraz!


Samim tim sto ste admini ne ide vam u korist da pricate sta sme a sta ne tokom ove borbe gde vi ucestvujete
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:53
Tako je dosta je bilo zloupotrebljavanje admin pozicije kosti nama ne mogu nista jer nas ne mogu povrediti jer smo mi useri kostiju !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:56
Zato sto Stewcha otisao na neko vreme postavljeni ste vi za admine mi igraci smo sami bili pitani i ostalo koga sa foruma da postavimo izabrali smo K.a a ti Hisashi si opet postao admin nzm kako. Inace receno nam je jer su se neki bunili sto cete biti admini i igrati da u borbama i stvarima kada se vi igraci/admini borite nema pravo na presudu nego mi odlucujemo igraci!


Tako da kao prvo ovo je sve pravilno i uredno nema sta da se raspravljamo i izvacimo za nista.


Priznaj brate da si se zajebao i upao u zamku i gotovo!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:58
Ovo je gotvo kosti ne mogu povrediti ninje sela magle jer je njihov dnk kod upija kosti a vi niste mogli da izbegnete jer nemate kod sela Magle i kraj price Hisashi je mrtav !
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 11:59
E ovako da vam nesto objasnim:Ja jesam admin(K.) Hisashi nije , ovo nije zloupotreba pozicije nego ciste cinjenice , da ova tehnika radi kako vi mislite
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 1810
To bi bila najjaca tehnika na forumu , samo postavite u selo to i cim neko dodje ako vam se ne svidja ubijete ga na mestu , a ako si ti gledao anime ove kosti su velike otprilike kao covek a vi ste na spratu u onoj kage kuci , sto znate i sami da je veoma visoko , on uopste nije mogao da pojaca visinu posto ne mogu da se efekti , on je samo povecao damage tako sto kosti brze izadju ili ima vise kostiju , razmislite malo pre nego sto se zalite na zloupotrebu polozaja , ja se sluzim cistom logikom
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:04
Pusti borbu Gara vs. Kimimaro pa ces videti visinu kostiju. Uz to imaju dodatak da rastu na chakru i ostalo cak iako su niske izduzice se do njega a sigurno nisu niske velike su kao planine. Samo pusti borbu Gara vs. Kimimaro.


Uz to ta tehnika jeste jaka jer clanovi sela mogu da menjaju koga ce ubiti i ostalo ako se nadju unutra ili udju u selo.
Tehnika jeste jaka ali zato i sluzi kao barijera. Jer ako udjes u necije selo ne mozes tako lako pobeci.

Ali i da nema te tehnike Hisashi opet nema gde da pobegne od kostiju...


To je isto logicno.


Opet kako god mrtav je
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:07
Ne ta tehnika sluzi da bi zadrzao ljude van sela , ako ih pustite oni su automatski imuni na tu tehniku , a kosti nemaju domet do gore
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:11
jesu imuni ai mi uvek mozemo da im skinemo imunitet, jer sta da radimo mi pustimmo nekog u miru i nece ga diramo, ali ako se kurci po selu sam je kriv ako umre jer zna da je u zamci i da je bolje da cuti, tako stitimo selo i seljane
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:11
Nije tacno kapija nije nikakva prepreka sirenju kostiju, kosti mogu da se produzuju i da zahvate veci deo sela tako da je Hisashi gotov !
Dosta je bilo vise diskriminicije mene i mojih ninji priznajte poraz!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:13
Aiko i Archer su upravu !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:14
da su mene ili nekog drugog tako ubili rekli bi da moze a posto je hisashi u pitanju onda ne moze
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:15
Prevrsili ste svaku meru ti i Hisashi priznajte poraz !
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:23
E archere sad i ti mnogo lupas gluposti...Diskriminacija?
Od sada znaci ako ja bilo sta uradim pravilno i sa adminskog profila to potvrdim posto je istina to je diskriminacija? Ja ne znam kako ste vi zamislili da kosti stignu do vrha onolike zgrade ,
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:24
Aiko, Dzoni ako budu oni oziveli Hisashi mi idemo s foruma jel se slazete ?
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:27
Pa cekaj ja ti sve lepo objasnim a ti kazes ako ozive hisashija idemo sa foruma?? Pa daj mi neki argument , dokazi da nisam u pravu
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:28
Pa stvarno nije uredu da ga toliko branis brate...Kao da ce ceo svet propasti ako ne bude Hisashia
Basil
Basil
Administrator

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:31
Ja sam samo napisao kako je , dok ja nisam bio admin neki su umrli zato sto je admin zanemario prekrsavanje pravila , ja necu da dozvolim da iko vise tako umre , lepo sam vam napisao argumente , vi ako imate napisite bolje , ja vas samo cekam
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Tue 14 Aug 2012, 12:32
Kao sto kaze Aiko da je ona umrla ne bi nista bilo....
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua - Page 4 Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum