Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
ArcherCoazX
ArcherCoazX
ANBU

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:49
Ako ste povredjeni trebate se lecit! Ipak ste prosli kroz teske borbe
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:52
(Izvadi novu paklu iz dzepa i  pruzi diablu)
Evo ti ugusio se dabogda...(legao je na sto)
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 00:53
Diablu se na licu pojavljuje cudnovati osmjeh cistog zadovoljstva
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 3157667_1361211608156.73res_404_300

Kh Kh , Pa kad vec inzistirate , Uzima citavo paklo i hitro napusta kancelariju
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 01:53
(Minato uzdahnu duboko i pogleda u Dantea.)

Idi odmori se i izvidaj rane, i ja cu ne mogu sada da razmisljam. Sutra kada se sve smiri ce mo sastaviti plan i odpoceti novu eru.

(Minato ustaje i krece ka izlazu, okrece se ka Diablu.)

Bio si dobar danas i ti i tvoj prijatelj kako se ono bese zove , Revan ja mislim , bili ste jako hrabri i hladnokrvni , vec sada se moze videti kako ce te postati neverovatni shinobiji u bliskoj buducnosti.

( Lagano se gega prema izlazu )
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 01:55
Huh , -A bas sam mislio iskulirati veceras - , Ma hajde sensei nemate snage trenutno , pomoci cu vam da dodjete do kuce , cak sam toliko velikodusan da cu biti na strazi veceras , nebrinite vi nista samo se odmorite !
Revan
Revan
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 02:00
Evo pocicu i ja sa vama..Ako slucajno neko odluci da se pravi hrabar.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 18 Oct 2013, 16:41
(Budi se i pridize se sa stola)
Jutro je..khhh(bolno se hvata za rame)
Izgleda da sam malo preterao..(ustaje sa stola i gegajuci se napusta kancelariju)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 19 Oct 2013, 12:25
*Shin ulece besan u kancelariju, obara stolice, i udara pesnicom u sto. Na njegovom licu se mogu videti izlivi besa, disao je veoma tesko i duboko, zatim je poceo da vice 

MINATOOOOOO ! DANTEEEEE !

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Shino-shino-aburame-14748495-640-480
*Dozivao je svog sensei-ja i prvog Hokagea Sela Lisca, Minata i njegovog prijatelja Dantea. Imao je dosta toga da im kaze, i jedva je cekao da ih vidi, ruke su pocele da mu se tresu i znoj mu se slivao sa cela, zatim je potigao jednu od stolica koju je prethodno oborio dok je besan uletao u kancelariju i seo je na nju, cupkajuci nogama, cekajuci da se jedan od njih dvojice ubrzo pojavi. Razmisljao je o Asuni i o njenom grobu, o onome sto se desilo pre par dana, i o dvojici njegovih saboraca i clanova Konohe koji su zarobljeni i nalaze se pod plastom nove, rogue organizacije Akatsuki


Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 22 Oct 2013, 15:20
(Minato posle nekog vremena,on ni sam ne zna koliko ulazi u svoju kancelariju.)

Hmmm sve je isto, nadam se samo da nije proslo previse vremena to bi bilo jako lose. (Govorio je sebi.)

(Minato je i dalje bio pod pritiskom zbog kome u kojoj se nalazio citavih sest meseci, aon toga i nije svestan. )

O Boze... (Malo mu se zamutio vid, pa je polako uzeo stolicu i seo. Okrenuo se prema prozoru i gledao je direktno u selo, sasvim slucajno je video pet plakata sa slikama poznatih lica, pisalo je "Missing Ninja" Nekada njegovi prijatelji, a sada zakleti neprijatelji Yin, Jumive, i ucenici K, Himiko, i Asuna. Veoma se rastuzio, zapravo je sve vreme bio nesrecan jer nije uspeo da spreci svoje prijatelje da cine ono sto nije dobro, zato je to njegov greh.)

Ooo Yin... Pitam se samo zasto... (A tako gledajuci video je jos tri plakata i u istom momentu mu se krv sledila u venama, na njima su stojale slike Leta, Shinjia, i Jushiroa, a iznad njih pisalo je "Missing in Action, Kidnapped by Akatsuki.)

NE! (Lupio je pesnicom od zid, i u isto vreme bio tuzan, besan, osramocen, tako se osecao.) NE! NE! NE!

Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 19:25
(Minato ulazi u kancelariju.)

Dante, Eren i Gray dodjite u moju kancelariju.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 19:34
(Ulazi,paleci usput cigaretu)
Reci Minato...(sede za sto).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 19:42
Slusaj. Nova dva ucitelja koja ce zameniti Yin i Jumivea bice Eren i Gray. Procitao sam tvoj izvestaj i tvoja preporuka je bio Gray, slazem se i prihvatam predlog.

(Minato je bio veoma jasan, i konstruktivan.)

Drugo Eren ce biti zaduzen za trening sa ucenicima, ali ce on zajedo sa jos tri genina sprovesti prvu patrolu kroz celu Zemlju Vatre. Ti ces osnovati ROOT i bices zaduzen za zastitu sela, kao i za sve patrole koje budu postavljene u oblastima zemlje. Gray predpostavljam da ce biti deo ROOT-a tako da ti odredi njegove zadatke.

Trece sada ces krenuti samnom na misiju, a posle toga moramo da odradimo jedan temeljan sparing, jer se dugo nisam borio, a i trebamo da prikupimo sto vise iskustva, oboje.

Cetvrto od danas si Shanin Sela Lisca i zamenjivaces me u odsustvu.

(Minato ustade i stade kod prozora stavio je ruke na ledja.)

Hmmm sad da se osvrnem na trening. Pa uvescemo redovne tj obavezne dnevne sparinge izmedju studenata kako bi smo poboljsali kvalitet i sposobnosti nasih shinobia. Uvescemo teoretska predavanja i testove tj kvizove. I jedna od bitnijih stvari koja je vezana za napredovanje studenata i novih genina je turnir, tj turniri koji ce se odrzavati svake godine. 

Skinuo sam zabranu geninima za odlazak na misje, ali samo uz pratnju jednog od ucitelja. Tako da ce i to biti od koristi.

(Okrenu se prema njemu.)

Eto to bi bilo sve, da li imas nesto da dodas? Neki predlog?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 19:55
(Nasmeja se)
Izgradices odvojene prostorije za ROOT znas i sam da to nije za svacije oci(ustade i pridje prozoru)ja sam naredio da zavrse i osiguraju biblioteku gde ce staviti tajne spise o klanovima i ostalim arhivama u selu...za ostalo se slazem(ozbiljnog lica i stava krenu ka izlazu).Cekam te u prizemlju...(dade znak rukom Minatu).


I da...(okrenu se za trenutak).Diablo,Shin i Tobi Uchiha(moj brat) i Gray...bice clanovi ROOT-a...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 20:01
(Minato ga pogleda ozbiljno.) Naravno da ce ROOT biti odvojen od ociju javnosti. Ukrsticu svoj wood sa Diablovim kostima da napravimo neprobojnu prostoriju, naravno bicete ispod Konohe ili u planinama iznad sela. Imacete dosta prostora za rad.

(Minato samo otvori skrol na stolu i prezvrlja ga.) Silazim samo da oznacim misiju.
Naruto Uzumaki...
Naruto Uzumaki...
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 20:11
Hokage Minato kada ce poceti taj nas trening posto veoma sporo napredujemo bar mi Genini?
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 21:22
Zelio bih da dadnem predlog da prostorije ROOT-a budu na planini jer je tamo svez , cistiji vazduh
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 21:46
(Minato koz pricu sa Danteom ulazi u kancelariju i zatice Naruta i Diabla unutra.)

Ooo momci, nesto vam trebam? Recite? (Gledao ih je srdacno dok je prolazio do svoje stolice i radnog stola.)

Dante zapisacu ovaj izvestaj pa cu poslati feudalnom lordu. Ti mozes da ides msm ako imas neka posla. I da posalji mi Graya i Erena u kancelariju.

Momci recite? Smile
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 21:53
(Odlazim i zapaljujem cigaretu)
Poslacu ti Graya i Erena..
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 21:54
Odo i ja , dante skrtico daj jednu cigaru !
Eren
Eren
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:02
Evo me Hokage, čujem tražili ste me, šta mogu da učinim za vas?
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:05
Dolazi Gray* Hokage-sama zvali ste me?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:21
E super Erene i gray stigli ste. Sedite.

(Minato im se srdacno osmehnuo.)

Pa ovako unapredio sam vas u rand Johnina i postali ste novi ucitelj. Erene danas ces prvi izvrsiti patrolu kroz zemlju vatre. Izabraces tri genina po svom slobodnom izboru, i obici ce te sve oblasti. U svakoj oblasti zadrzacete se po 10 minuta. Ali patroliranje ce ti biti samo sada zaduzenje i vise ne.

Na dalje tvoje duznosti bice rad sa studentima i geninima. Treninzi, ucenje tehnika, takodje drzaces i predavanja jer sam uveo novine u treningu genina i studenat. Drzaces teorijska predavanja, i pripreme za testove. Takodje ces ih pripremati i za mini turnire koji ce se odrzavati svake godine u selu. Naravno svi ucitelji ce raditi sa geninima i studentima, ali ti ces biti glavni ucitelj.

Gray ti ces biti u novo osnovanoj jedinici i organizaciji sela ROOT. To ce biti specijalna jedinica, i nju ce voditi Dante. Ukratko ROOT ce biti zaduzen za zastitu sela i vrsice patrole u svim oblastima vatre. To je takodje jos jedna noviina koju sma uveo kao predostroznost i meru protiv Akatskia, na taj nacin ce mo uspeti da otkrijemo njihov Hideout. Necu ti vise nista reci jer ce ti sve on objasniti.

Nadam se da cete prihvatiti moju ponudu. Jeste ovaj posao veoma naporan, ali je takodje i odgovoran, u njemu cete moci da se pokazete kao shinobiji sa istinski pravim vrednostima, a i zaradicete mnogo postovanja od svojih ucenika, kao i od mene i ostalih ucitelja. A Erene, Gray sta kazete? (Minato im se osmehnu, sa zabrinutoscu jer se bojao da nece prihvatiti posao.)

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 C0nk
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:27
Gray ga pogleda zacudjeno Minata* Stvarno Minato-sensei vaooo hvala vam Minato-sensei ponosno prihvatam svoju duznost i pokazacu se kao istinski shinobi sela lista i iskoreniti to zlo zvano Akatsuki, odlazim jos jednom hvala Minato-sensei!
Eren
Eren
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:39
Ovo je velika čast,naravno da pristajem, biće mi zadovoljstvo da svoje iskustvo prenesem na ove mlade nindže. Momci od sutra nema zezanja naši genini već dosta zaostaju u odnosu na genine iz akacukija, od sutra ćemo svi zajedno malo vise da se aktiviramo da nadoknadimo to. Inače ja ću kao učitelj da sparingujem sa svakim od vas i tako pomoći i sebi i vama.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 23 Oct 2013, 22:59
Uredu odlicno, drago mi je da prihvatate posao i svoje nove duznosti. Ja sada moram kuci, imam odsta poslova da zavrsim, administrativnih. Smile

(Minato ustaje i izlazi iz kancelarije.)
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum