Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:54
(Osta naslonjen na vrata dok je Gray i dalje paralisan)
Jeli Minato znas li ti nesto vise da mi kazes?
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:55
Dante-sensei budite jednom covek i pustite me da se borim sa njim! On je ubio moju sestru da li ce proci nekaznjeno?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:56
(POgleda u Dantea sa besom u ocima, i znao je da ce Dante iz njegovg pogleda sve znati.)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:59
(Pogleda najpre Minata i potom se uozbilji,nakon toga skrenu pogled sa Grayu i krenu sad vec ozbiljnijim tonom)
Govoris o stvarima o kojim nemas pojma!Nijedna tvoja rec nije sigurna,da jeste ne bismo stajali ovde...jel tako Minato?(Usmeri namrsten pogled ka njemu).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:04
(Uzvratio je pogled Danteu istom merom.)

Pusti ga neka ide, dobili su zadatak, a ti si kao sto vidim dosao po mene. Mi imamo svoja posla. (MInato ustade, skinu danteovu ruku sa Graya, Graya izgura napolje i zatvori vrata kancelarije.)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:06
(Otrgnu se)
Saljes ljude da mi ubiju brata,i ocekujes da ih pustim samo zato sto si ti tako naredio!?Ne,objasnices sve lepo....
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:09
*Shin kada je cuo Minata klimnuo mu je glavom, pogledao je u Gray-a, i izasao iz kancelarije. Malo je ocesao Dantea ramenom kada je izlazio napolje...


Minato-sensei, vraticu se sa njegovo glavom na tanjiru...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:11
Dante! Ti si Shanin. Objasnicu ti sve. Shien je kriv. (Gledao ga je ozbiljno.) Nece ga ubiti.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:15
(Uhvati Graya i izbaci ga napolje da se zakuca sa Shinom u zid i potom zalupi vrata).
Dobro sad su napolju,imas malo vremena jer ja krecem za njima...nece dotaci Shiena!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:24
(Minato pridje Danteu, i nesto mu sapnu.)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:30
*Shin se vraca u kancelariju posle ispitivanja koje je izvrsio na Feliciti , otvara zatvorena vrata jakim udarcem nogom i ulazi u kancelariju


Minato-sensei, znam kako je Felicita umrla... I da, to je ucinio Shien, ili je neko ucinio da izgledao kao da je on kriv ... Nema treceg resenja.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 16:56
Minato-sama, cuo sam da je Shien vidjen kako napusta selo, nije mogao da odmakne daleko. Krenucemo Orochimaru i ja da ga trazimo odma, verovatno je u oblasti Vatre 1.
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 18:34
Diablo hitro ulazi u kancelariju skoro da vrata razbija


HOKAGE !!

Nesto mu sapuce u uvo
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 18:35
(Minato klimnu glavom...)

Dobro, dobro. (Minato ustaje i izlazi iz kancelarije.)
Diablo.
Diablo.
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 18:40
Pratim Hokagea

The author of this message was banned from the forum - See the message

Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 20:47
Ulazim trcaci u kancelariju i kaze*  MINATO-SENSEI STA SE DESILO SHINU OSECAM DA SE NESTO STRASNO DESILO ODGOVORITE MI*
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 21:41
Pokleknu i pogleda u MInata prvo su mu oci bile tuzne ali odmah se taj pogled odjednom promenio u potpuno prazan pogled* Znaci sada i Shin hehehe Pogled mu je potpuno prazan*  Zanimljiv li je ovaj akatsuki oduzeo mi je moju sestru bliznakinju, drugu sestru najboljeg drugara pa zanimljiv razvoj situacije pa jednostavno cu ih pokidati nema vise osecanja, osecanja su slabost shinobija zar ne sensei.... Prijatelju moj pocivaj u miru tvoja smrt nece biti uzaludna Daje Shinovu Kikaichu bubu Minatu* Izvolite Sensei ovo je zadnji poklon od mog drugara Shina neka pociva u miru.... Eh....
Zbogom prijatelju pocivaj u miru......


Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 817999
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 29 Oct 2013, 15:14
(Uzima bubu i Grayove ruke i posto je baci Minatu napusti kancelariju usput govoreci)
Rekao sam ti da nikog ne pustas,kako god nastavi po svome..verovatno cemo se secati Konohe i njenih clanova posto sumnjam da ce nestati ako se ovo nastavi(izadje napolje paleci cigaretu).
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 29 Oct 2013, 15:47
*kuca na vrata i ulazi* Hokage-sama

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 01 Nov 2013, 10:17
Ulazi Jiraya

Minato imamo vaznu misiju, reputacija sela i ninji je u pitanju, moramo ici na nju. Misija je opasna i moze se umreti tako odaberi svoj tim ninji i krenucemo na misiju, ici cu i ja sa vama!
Noshi
Noshi
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 01 Nov 2013, 20:21
*Noshi ulazi u kancelariju Hokage, besan i gleda u Jiraiyu. Ispod maske se to ne moze videti, ali od besa kapljice znoja mu se slivaju sa cela.


Ja hocu dobrovoljno da se javim za tu misiju ...
Kakashi Kanzaki
Kakashi Kanzaki
Academy Student
http://...

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 01 Nov 2013, 20:44
Kakva misija?Uglavnom prijavljujem se!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 17 Nov 2013, 22:07
(Minato udje u svoju kancelariju i na stolu su da cekali izvestaji.)
Diablo Poruka:
Gray Poruka:
Kotetsu i Endo Izvestaj:
(Minato je isciratavao zivestaje, i odjednom se jako razljutio. Skocio je sa svoje stolice obukao plast i izleteo napolje, jureci ka Kapiji sela.)
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum