Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Wed 20 Nov 2013, 01:10
(Minato je sedeo u svojoj kancelariji i zapisivao izvestaje, potpisivao misije i zadavao nove. kad na vrata je neko pokucao. Bilo je veoma kasno u noc.)

Udji.

Kotetsu: Hokage-san izvinite sto vas ovako kasno uznemiravam, ali stigla je poruka za vas.

Minato: Poruka? Od koga?

Kotetsu: Evo izvolite, nismo je otvarali.

Minato: Dobro daj.

(Minato uze glinenu pticicu, i odmah je zna ko je poslao poruku.)

Slobodan si Kotetsu idi. (Ovaj je otisao, a Minato je zatim otvorio skrol i procitao poruku.)

Poruka Hokageu:
(Kada je procitao poruku, polako je ustao, i izasao iz kancelarije, a zatim se uputio ka kapiji.)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 10:21
(Minato ulazi u kancelariju prilazi stolu, izvlaci stolicu i seda.)

Mikasa. Dodji.
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 10:24
*Polako ulazi u kancelariju i staje ispred Minata, usput govoreći.
-Zvali ste?-
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 10:28
(Minato je pogleda, a zatim spusti pogled u papire koje je pregledavao.)

Sedi imam nesto da razgovaram sa tobom. Vazno je.
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 10:34
*Odjednom se uozbiljila, a zatim sela kako joj je Minato i rekao.
-Slušam.-
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 15:07
(Minato se preko stola naginje blize Mikasi, pokazuje joj prstom da pridje blize, kako bi joj nesto sapnuo.)

... (Nekoliko minuta pricao joj je na uvo.)

Razumes me? Ovo je tajna i ne verujem u nju u potpunosti, mislim da je to neka prevara. Ali budi odmori se... (Promumljao je jos nesto sto je samo ona razumela. I dao joj je nekakav skrol.)

Poruka:
Uzmi to i procitaj. I mozes da ides.
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 15:11
*Uzima skrol i odlazi u svoj stan. Bez ijedne reči.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 23 Nov 2013, 15:50
(Minato posle nekog vremena ustade i izadje iz kalncelarije. Uputivsi se ka svom stanu.)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 25 Nov 2013, 12:22
(Minato ulazi u kancelariju sav slomljen i skrhan. Prilazi prozoru kancelarije privlaci stolicu i seda gledajuci ka spoljasnjosti sela i ka Sumi.)

Dante, Dante...

(Ocekivao je K-a i Himiko.)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 25 Nov 2013, 15:24
Ulazi i razgleda

Ovo mesto vraca uspomene ali malo je novije. Renovirao si kancelariju?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 25 Nov 2013, 16:00
(Minato je vrlo dobro znao taj glas... Nije se osvrtao, i dalje je sedeo u svojoj fotelji/stolici i gledao u daljinu zamisljen.)

Himiko. Dodji. Sedi pored mene. (Nije uzvratio odgovorom nekoliko trenutaka.) Hmmm zaista vraca uspomene. Preuredio sam je u svoju radnu sobu. (Dok je to govorio bledo je gledao ka horizontu.)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 26 Nov 2013, 20:09
mISLIM da je vreme da se dogovorimo jer posao je zavrsen?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 26 Nov 2013, 21:12
(Minato se osvrnu ka njoj ja trenutak. I pogleda je popreko, ali bezznacajno.)

Hladna kao i uvek. Uredu da predjemo onda na posao. (Okrenu se ka stolu i nalakti se, a zatim izusti.)

Hajde iznesi mi vase zahteve, i sta zelite zauzvrat vase pomoci.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 26 Nov 2013, 21:31
Zeim da ostanemo anonimni, ne namervamo da izadjemo iz akatsuki sveta, radicemo sa vama i za vas ali bicemo nezavisni. Imacemo povoljnosti koje selo nudi i zastitu sela dok mi cemo raditi za vas mnogo toga i stititi selo gledano da mozemo putujemo slobodno izvan granica teritorije vatre.
Uz to zelimo biti u fondaciji deo anbu organizacije to je najbolje sto nam pristaje da ostanemo anonimni.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 26 Nov 2013, 21:37
Hmmm. Tvoj predlog je rizican. To znaci da ce vam ostati status odbeglih ninji. Reci cu ti nesto u poverenju, iako ga jos nemam prema tebi. (Minato se priblizava i sapuce joj nesto.)

Hmmm. Himiko ne zaboravi da si ti izdanak Lista. Uchiha klan nije samo klan vec deo ovog sela kao i Namikaze, Senju, i Uzumaki. Evo ti ovo. (Minato izvadi skrol iz fioke.) Tim skrolom dobijas autoritet nad onim sto sam ti vec rekao.

Hokageov Pecat:
Mozete da ostanete u selu, i oprosteni su vam zlocini koje ste pocinili u proteklih sedam godina. Ali za dalje znas.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Tue 26 Nov 2013, 22:20
Prihvatamo , radicemo za selo lisca, vreme je da vodim Uchiha klan! Dovoljno sam ojacala, ovih dana bicu u Uchiha manisonu, odmoricu neki dan nakon svega...

(krenu ka izlazi ali zastade i rece nesto)



Lepo je ponovo biti ovde

(izlazi)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 19:48
(Minato ulazi u svoju kancelariju zajedno sa Amekageom, prolazi iza stola i seda na svoje mesto.)

Amekage izvolite sedite. Da vidimo o cemu se radi. (Minato je bio veoma znatizeljan da vidi o cemu se radi, i cemu poseta samog Amekagea koji se nikada dod sada nije otkrivao.)
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 19:59
Kao sto vidis da predjemo odmah na stvar. Znamo da vas je skoro napao Akatsuki tako dosao sam da saznam nesto o njemu!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:01
Hmmm Amekage to je malo nezahvalno pitanje u odnosu na to da si znao da je Akatsuki napao List. Ako si to znao, zasto nam niste pritekli u pomoc? (Minato je bio pomalo zatecen tim pitanjem i zahtevom.)
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:11
Mozda nisi obavesten zbog desavanja u vasem selu zbog Akatsukija ali teritorije okolo ne stoje mirno. Mnogi slede vas primer i hrle ka moci da budu prihvaceni od feudalnih lordova. Mozda deluje kao da se situacija smirila i ratovi klanova prestali ali zapravo sada je jos gore! Rat se blizi!
Selo lisca je prvo osnovalo taj sistem gde se udruzeni klanovi zajedno rade za dobro nacije i feudalnih lordova. Taj primer su sledili i ostali. Vec postoji mnogo sela osnovanih. U ranku sa vama su selo sakriveno u pesku, selo sakriveno u magli, selo sakriveno u steni i selo sakriveno u oblacima.
Ja sam osnovao selo sakriveno u kisi kupivsi 2% teritorije zemlje vetra i 5% teritorije vatre od feudalnih lordova. Bas zato pored nas ima jos puno manjih sela koja se ubrzano osnivaju. Tako da rat se blizi, uskoro ce pohlepa ninji naterati na to da zarate sa ostale zarad sela.
Svaka nacija ima svoje misije i ostalo nekad cak i iste. I svi zele da uspesno zavrse zarad dobro svog naroda i sela. Tako da ne zele konkurenciju.

Pored toga ne mozemo pomoci nikom jer i nama niko ne pomaze, situacija je vrlo uska. Jer su sve nacije napete. Pored toga Akatsuki je tu. Vest da je Jiraya legendarni shanin i jedan od osnivaca sela ubijen od Akatsukija pronelo se u svim nacijama.Isto da ste oslabljeni. Svakako mozete ocekivati napade sada kada ste slabi. A ako pomognemo vama nasa mala nacija rizikuje da bude isto osucena kao i vasa ako vas napadnu.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:24
To su ciste gluposti! Jiraiya-sensei nije mrtav! On se samo povukao u penziju. Selo lista je jos uvek na vrhu. Prvi smo osnovali selo i drzimo se zajedno. U svakom selu ima izdajnika i spletki pa i u nasem to nas nije zaobislo. Mi sustinski zelimo mir, a ne moc, nazalost te dve stvari su povezane tako da najmocnije selo ce i odrzavati balans tj mir. Mi smo uvek otvoreni za saradnju sa drugim skrivenim selima. Svestan sam toga da je napad Akatsukia bio samo prethodnica onome sto tek dolazi. Ovo je bio samo pocetak. 

Podelicemo sa vama sve informacije koje imamo o Akatsukiu, ali pod uslovom saradnje. Vi kao vodja jednog Sela shvatate nasu poziciju Amekage. Inace ne znam vase ime.
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:30
Moje ime je Yahiko Pain, zadovoljtvo mi je Hokage. Znaci informaciju su pogresne mnogi misle da je i Jiraya gotov....On jedan od osnivaca pored mog......(zastade), oboje su nestali....Dobro je da je Jiraya ziv, steta sto nisam imao prilike da se oprostim snjim. Iz doba ratova znao sam ga vrlo dobro.
Inace isto znamo da je vase selo imalo najvise problema sa Akatsuki, kao i da nekoliko clanova njega je u vasem selu. Krijete ih!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:40
Amekage uz duzno postovanje pazite na svoje izjave. Oni su bili smao frakcija Akatsukia. Pravi Akatsuki je njima manipulisao od samog pocetka, oni su se sada vratili selu i pokajali su se za svoje grehe, naravno i oduzili su se za svoje zlocine. Jiraiya je moj sensei. I tu gde ste zastali hmm predpostavljam na koga mislite, ali sada je to nebitno ona ima svoje razloge verujem... Hmmm drago mi je da sam ja prvi koji vas je upoznao od ostalih Kagea. Moje ime vec znate, a i poreklo verujem. 

Saradjivacemo sa vama, ako i vi saradjujete sa nasim selom. Dacemo vam informacije, ali kao sto sam rekao pod uslovom saradnje u slucaju nesreca, i slicnih stvari. Mi imamo sposobne ninje u selu. Evo odmah cu poslati poruku... 

(Minato izvadi pticicu iz fioke i na skrolu ispisa poruku, zatim otvori prozor kancelarije i pticicu pusti napolje.)

Hokageova Poruka:

Eto i to je reseno. Upoznacete moju zamenicu. Sacekacemo da se vrati sa misije.
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:48
To bi mi znacilo da upoznam clana iz dela Akatsukija. Ali to nije sve...
Da li znas sta su repate zveri (uozbilji facu).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 20:50
(Minato ga je pogledao obazrivo.) Repate zveri. Znam, ali... To je nesto sto nije izreceno vec dugo godina. One su mit jer ih niko nije video, a da je ostao ziv. Sumnjam da je ona... naisla na neku od njih i da se zbog toga nikada i nije vratila... (Pomislio jeu sebi Oka-san.)
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum