Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 21:07
Mnoge nacije strahuju za rat, ili sa drugim nacijama ili sa organizacijama. Svakako uvek ce ima neko na svacijoj teritoriji ko nece bude u selu i takvoj alijansi i zelece svoje udruzenje i tako napasti postojece selo da im uzme teritoriju da izgrade svoje. Svakako kazem ti rat je neizbezan i to mnogi osecaju. Moram ti reci da ostali kagei su cak i na boljoj poziciji od tebe Minato! I po moci i po reputaciji!


Kazekage i Mizukage mogu da zarobe te zveri i vec ih traze. Isto ce uciniti verovatno i ostale nacije nebi li pribavili moc da ojacaju i zastite se ako dodje do rata.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Thu 12 Dec 2013, 23:00
Hmmm. Mozda. Ja jos uvek nisam izucio tehniku sealovanja tog nivoa, ali jesam tehniku hvatanja i onesposobljavanja demona. Amekage da li ti nesto insinuiras?
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 00:13
Uskoro imacu priliku da naucim tu tehniku. Isto na mojoj teritoriji se nalazi jedan od demona. Pruzam liscu mogucnost. Zajednicim snagama zarobiti demona i ja cu ga seal u nekog od mojih ninji i stvoriti jinchurikia od njega. Tako da ce nasa nacija ucestvovati i u odbrani vase. Razlog zasto mi uzimamo demona jer smo mi ranjiviji od sela lisca jer smo mnogo manja nacija i manje obezbedjena.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 02:50
Hmmm Yahiko-dono ovo je dobra ponuda, ali kako mozes da mi garantujes da ces ispostovati svoj deo dogovora?
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 10:00
He...Istina je da ne mogu garantujem....Ali ako ne zelis moracu sam onda
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 18:01
Ako zelis da saradjujemo, i ako zelis da ti pomognem sto hocu vrlo rado, samo da ispostujes svoj deo dogovora. Zbog toga sto nema nikakve garancije molio bih te da nam ili das nesto u znak te garancije ili da potpisemo neki seal contract. Mislim da je Himiko dosla sa misije i ona bi trebala da cuje o cemu se radi ovde.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 23:27
Dosla sam sa misije sto sam pre mogla
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 23:28
E Himiko. Najzad stigla si. (Minato ustade i predstavi Amekagea.) Himiko ovo je Amekage Yahiko Pain-dono. Yahiko-dono ovo je Himiko Yumi Shanin naseg Sela.
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 23:34
Drago mi je da te upoznajem, bila si clan Akatsukija?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 13 Dec 2013, 23:37
Da, ali to nije bio pravi Akatsuki
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 04 Jan 2014, 20:26
Ok dosao je taj dan....

Vreme je za misiju! Da li i dalje vazi dogovor Hokage? Jesi spremio tim za misiju? Ako jesi, krecemo...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 05 Jan 2014, 08:14
Hmmmm. Pein-dono. Spremni smo za misiju. Tim Kura No Teshi ce biti zaduzen za sealovanje demona. Ja zajedno sa tobom cu ga obuzdavati. Imacu dva pokusaja da demona potpuo obuzdam i uhvatim pod svoju kontrolu svojom specijalnom cakrom. Ako ga u ta dva puta ne zarobimo drugih sansi necemo imati.
Pain
Pain
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 05 Jan 2014, 15:34
U redu Kage. Budite svi spremni veceras... Cekamo vas tamo (Vatra 6) da nam pomognete da zastitimo selo od demona...

...(Pain odlazi)...
Wu Geng
Wu Geng
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 28 Feb 2014, 00:41
Vodonose brzo mi donesi plast, pocinjemo reforme!


OVO CE BITI NAJJACE SELO, NE SELO, OD SADA JE DINASTIJA!!!


Ja sam veliki Wu Geng, ili Ah Gou kako vam je volja, Wu Geng je moje plemicko ime dok je Ah Gou ime dok sam bio rob! OBITAVAM IZ DREVNE SHANG DINASTIJE, KADA SE SRUSILA BIO SAM OBICAN ROB, A ONDA SAM SE OPET POPEO DO SAMIH NEBESA I UBIO SVE BOGOVE!

Izucavam tehnike vatre i videcu jos cega
Ace
Ace
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 28 Feb 2014, 09:01
(Zelim ovom prilikom da predlozim adminima da naprave Like opciju xD ovaj lik je prejak xaxaxaxaxa)
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 02 Mar 2014, 09:18
*Sarutobi ulece u kancelariju Hokagea i besan udara pesnicom u sto ..
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 02 Mar 2014, 10:43
ne dirajte vi sergeja (wu genga) Very Happy on je ovde od kad je forum nastao xDD moze vas sve uci xD pored toga godinama bio admin xDD
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 02 Mar 2014, 10:43
(Niko njega ne dira, covek je kralj sa svojim postovima, umirem. Ubacite opciju za lajk xD)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 02 Mar 2014, 10:44
imala je pre ali skinuta zbog godina (kose se kodovi pa ne moze obe xD)
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum