Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:31
(Slusajuci Shiena Minato se u jednom trenutku uozbiljio, jer do sada nije video tako mladoh a tako hladnog ninju, neka losa aura je kruzila oko njega, Minato je to mogao da oseti.)
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Shippuden-168-minato-namikaze-16441455-400-225
Shien ne budi tako hladan oni su ipak tvoji roditelji i clanovi su ovog sela i ove porodice, kao i svi vi iz Uchiha klana. Mi se moramo drzati zajedno, i nadopunjavati jedni druge.Mi brinemo jedni o drugima, i selo stavljamo iznad svega, jer je to nas dom, bez obzira kom klanu pripadamo. Mi smo deo jednog doma koji se zove Konoha, zato svako od nas iz bilo kog klana da je mora da pazi na svoj dom.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:32
(Pojavi se na vratima,sa vec zapaljenom cigaretom...vidno iznerviran).
Minato!Cekam te vec pola dana!(uspori malo,posto je primetio svog mladjeg brata).
Shien...odkud ti ovde(govorio je sada sam hladnocom i smirenoscu karakteristicnom za njega).
Minato i ja sad imamo neke obaveze ti budi sutra u hramu naseg klana moramo da pricamo o necemu vaznom.(Dade znak ocima Minatu da krenu).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:34
(Minato se zacudio, jer nije znao o cemu Dante govori.)

Dante o cemu se radi? (Govorio je to dok je ustajao sa stolice i prilazio njemu.)
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:35
Za mene su oni samo ratnici Uchiha klana,i ponosim se time sto su sluzili klanu. 

(vadi kusanagi i stavlja ga pod grlo Orochimaru) 

A ti mali pazi na jezik,i nauci svoje mesto. 

Dante,Minato izvinjavam se na ovom 

(vrati oruzije i samo izadje iz kancelarije dok ga je Orochimaru samo gledao sa velikim besom u ocima) 

(kako je prolazio pored Dante potapsao ga po ramenu)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:38
(Pogleda ga blagog lica ali njegove oci su isijavale plamenom).
Ostavio sam ti poruku na stolu?(zatim pogleda oko sebe...)Sta se ovde desilo?


(Gledajuci i dalje ka Minatu uhvati Shiena za ruku).
Polako mali brate te stvarcice umeju da budu opasne...sad idi i pazi na orochimarua onako kako bi zeleo da ja pazim tebe...(zadrza pogled na Minatu i pusti bratovu ruku).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:41
(Gledao je u ucbhiha bracu, ali nije poduzimao nista.)

Shien to nije dobar nacin da se ophodis prema rodjenom bratu. (Zatim pogleda u Dantea.)

Dante, o cemu pricas? Danas je u kancelariji izbio veliki pozar! Ne znam sta si ostavio, i kako to da ti ne znas za taj incident?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:45
(Nastavi zbunjeno)
Nemam pojma o cemu pricas ovde sam citao arhive svog klana,a potom ti ostavio poruku da se nadjemo na brdu iznad sela...za ostalo ne znam...(pogleda jos jednom oko sebe i bi zacudjen slikom prostorije).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:47
(Minato se iznenadio Danteovom izjavom.)

Hmmm ovo je veoma cudno. Uredu onda, sta si hteo?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:49
(Uhvati se za glavu)


Tebi nema pomoci,polazi idemo na brado...sve vreme govorim da te tamo cekam pola dana!(Zapali cigaretu iznerviran).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:53
Ajde, ajde... Ooo sto si nervozan ccc... (Minato prevrnu ocima.)

Ja sam danas ceo dan trenirao sa geninima i studentima, i mrtav sam umoran. (Gundjao mu je dok su izlazili iz kancelarije.)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:56
(Sad vec raspolozeniji,lagano ga je gurkao sa ledja)
Napred lenjstino jedna...(bacio je u kantu kraj njih,a potom su napstili kancelariju).
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 22:11


Minato...Vreme je da se bacimo na posao
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 22:40
Tu sam Jiraiya sensei.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 12:04
Lordeee Hokage!!

*Shin dolazi sav uzdihan
dolazi sva uzdihana)

Lorde Hokage desilo se nesto strasno,neko je ubio Felicitu!


*Shin je sav zaprepascen od prizora koji je video !



Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 9k=

Hokage...Kako je neko mogao tako nesto strasno da ucini? Felici...ta je bila raskomadana

*
Shinu su vec krenule suze, i sav je drhtao od prizora ...

Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:09
(Minato ulazi u kancelariju.)

Shin otkud ti, trebam ti nesto?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:19
*Shinov pogled se gubio u daljini i izgledao je prazno .. Na Minatove reci on se malo opasuljio i pogledao u Minata i rekao mu je drhtavim glasom. Prestao je da place, ali znoj ga je oblio, bilo mu je muka od prizora koji je video ... :


Minato-sensei ... Felicita je ... Ona je mrtva ... Nasao sam je raskomadanu ... Ja ... Ko bi mogao da bude tako zao da to uradi !!!???
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:23
Fe... Gray pada na kolena Ko je mogao da uradi ovo mojoj sestrici! Gray place i dere se u isto vreme*
Pogleda u Minata uplakan i ljutito se razdra* SENSEIIIII! Ko je ovo uradio mora da znate moramo sprovesti istragu ko god da je uradio ovo pokidacu ga na komadeeee.. Komad po komad... Umrece u najtezim mukama! Plakao je i smejao se zlocasto u isto vreme*





Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Gray_Fullbuster_2___colored_by_xXd_Alice_bXx
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:35
(Kada je cuo Shinove reci, Minato je samo seo na stolicu i ni rec nije progovorio... samo je cutao njegov pogled je sezao duboko u daljinu, kao da je zanemarivao sve materijalne objekte i ljude isao je tako daleko da mu se kraj nije mogao videti. Nikada ga do sada ovakvog nisu videli... Minato je sada na svojim rukama imao sedmi zivot neduznog ninje... Samo je izustio rec...)


Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Shippuden-168-minato-namikaze-16441339-400-225
Shi... Shien.... (Skoro da nije mogao ni da govori...) Shien..... Uch.... Uchiha... (Posle toga sto je izgovorio, pognuo je glavu dole, i pogled mu vise nisu mogli videti.)
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:39
Kada je cuo ime i prezime odmah je pobesneo i krenuo na izlazu i razdrao se * Golim rukama cu ga zadaviti platice za ovo sto je ucinio ubicu ga! Shin gde si video zadnji put Shiena?*
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:43
*Shin je pogledao u Gray-a. Bilo mu je jako zao Gray-a, prvo je izgubio jednu sestru, a sada drugu, gubio je deo po deo porodice, mada Shin nije znao kako je to, jer on nikada nije imao priliku da upozna svoje roditelje i rodjake kako treba, zatim je pogledao u Minata:


Minato-sensei ... Molim vas pustite me da podjem za njim ...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:44
(Pojavljuje  se na vratima i vraca Graya nazad par koraka)
Minato idemo na misiju?Ti zasto trazis mog brata?(Pita ga hladan dok pali cigaretu).
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:46
(Minato je samo cutao, jedino je Shinu izustio...)

Idi...
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:49
Pogleda Dantea i kaze tiho* Hocu da ga ubijem....
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:51
(Nasmeja se posto je upalio cigaretu,i paralisa Graya sharinganom)
Zasto misils da ces posle te recenice da predjes ovaj prag?
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Mon 28 Oct 2013, 15:53
Nasmeja se* Zasto mislite da necu?
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum