Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

+19
Asura Uzumaki
Noshi
Kakashi Kanzaki
Takeshi
Shien Uchiha
Orochimaru
Jiraiya
Gray Fullbuster
Eren
Naruto Uzumaki...
Dante Uchiha
Diablo.
ArcherCoazX
Shin Aburame
Revan
Zero
Stewcha
Jumive
Namikaze Minato
23 posters
Go down
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 25 Oct 2013, 21:43
Znaci postao si hokage Minato?


Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Generations-Jiraiya-Story-07
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 25 Oct 2013, 21:47
(Ovaj trcecim korakom stize Jiraiyu...)

Ovaj pa da Sensei. (Ali je Minata odmah uhvatila tuga, i zaljenje cak i kajanje zbog toga, Jiraiya je mogao da mu vidi na licu.)

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 24
Mozda nisam ni trebao da postanem hokage, mnogo losih stvari se dogodilo za vreme moje vladavine. verovatno vec sve znate, ja u to uopste ne sumnjam.
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 25 Oct 2013, 21:50
Minato...Sta kazes za malu setnju selom...Da li jos uvek radi Ichiraku Ramen?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 25 Oct 2013, 21:53
Mozemo prosetati sensei, ali svi nas cekaju u susednoj prostoriji sazvao sam sastanak. Da odemo prvo tamo, pa ce mo onda vi i ja u tu setnju, i da porazgovaramo o svemu?

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 6e9
Da nas ne cekaju... He he he
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Fri 25 Oct 2013, 21:56
Imace vremena za to, moramo razgovarati a i uzeleo sam seichiraku ramena. Hajde idemo...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 02:46
(Nakon sto je Minato napustio prostoriju dosao je sa noseci sa sobom tajne spise prikupljene iz arhive.Dugo je sedeo u polumracnoj prostoriji optocen dimom cigarete.Cutao je i u tom samotnom jadu koji se nadvio nad njim prelistavao  odvec pozutele  stranice koje su nosile tajne njegovog klana.Smirenost je polako napustala njegovo telo,a ocaj plavio njegovu dusu poput talasa.Smrtonosni muk plamtece svece kraj njega bacala je svetlost ka njemu,i ujedno davala. neki cudan odsjaj toj crveno-beloj lepezi na njegovoj odeci,cije je znacenje za njega bivalo sve sokantnije.Strah ga je izjedao duboku iznutra.Hladan znoj koji je lio sa njega i sve kraci otkucaji srca i ta zlokobna borba za vazduh...kako su ga samo sekle reci koje je citao.Uspomene uronjene u samu srz njegove duse navirale su jace nego sam zivot,nije mogao da ih razume.Pesme i price,staze,sudbine ispisane krvlju bile su lekcije koje su bile previse cak i za njega.Vetar je lagano pirkao kroz otvoren prozor i sjaj svece je utihnuo,noc je ispunila prostoriju.U strasnoj tmini odskakao je samo zar nedovrsene cigarete i sjaj njegovih ociju.Sharinganom kao da je paralisao samoga sebe...njegovo lice koliko god bilo blago odavalo je prazninu pustinje,njegove oci isijavale su hladnocom velikih planina i duboke vode.Prostorija je upijala odsjaj mladog meseca i cutala prateci njegovu tisinu.Kisa je tekla niz njegove obraze,dok su zidovi pokunjeno posmatrali kad da su hteli da kazu: "Pusti neka tece mi nikome necemo reci...".Lice je ostajalo isto i dalje nepomicno poput pustinje,jer dine dugo vekaju kisu i kada napokon dodje one ne igraju svoj ples srece nosene vetrom...vec samo nepomicmo cute ziveci za trenutak u kome su i slusajuci tisinu i spokoj koji im nosi kisa.Tad samo dusa sveta od koje je sve sazdano urla od srece i tuge zbog svoje pustinje i njene kise koja je grli ali koja je mora napustiti da bi ona ostala samo pustinja sa svojim tajnama koje je kisa sazdala.Isto kao i dusa sveta i njegova dusa je jecala te veceri,razlivena od srece i od tuge jer je znala kojim ga putem salje,ali isto tako da se sa tog puta vise nikad nece vratiti...njegovi ciljevi,zelje,nade zakoracili su kao deo istog bica u smrt zajedno sa njim i nista vise nije moglo zaustaviti reku sudbine koja je bujala.I ako svestan da ce mu tu ostati vecni grob,skocio je u vir koji ga je odvukao na dno svete reke njegovog srca...sve dalje ostalo je u rukama Bozijim kao i prica koju ce pero vremena zapecatiti u istoriju sveta i u duse buducih generacija dok je sveta i veka).(Ustao je i ugasio cigaretu u pozutelim stranicama i napustio kancelariju koju ubrzo proguta plamen).

Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:06
Trceci Gray stize na vrata Minatove kancelarije i video mu se strah u ocima i razdra se* Danteeeeeeeeeeeee!! Sta ti se desiloooo, da li si tu hejjj Dante!?!?!? Ostaje nepomican i zapanjen plamenu koji je hrlio prema njemu nije primecivao da se jedna Shinova buba zakacila za njega*
Dante bolje bi ti bilo da si ziv Razdra se uzdahnu kada je plamen i dalje hrlio ka njemu* Znam da je ziv on je veliki ninja nece on tako lako umreti ako ga vise nikada ne vidim uhhhh. Jos jednom kaze tihim glasom Daaantee i kada vidi da se nista ne desava i pomislja u sebi da je mrtav pocinje da place* Ne razumem sta se ovo desava zasto se ovo desava sve selu ZastoooO!? Ustaje polako i jedva hoda sav ispijen ali se okrenu vatri i staje nepomicno?
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Gray_fullbuster-crying
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:17


*Shin dotrcava do Kancelarije prvog Hokagea i vidi da je sve u plamenu i vidi Gray-a kako stoji tu nepomicno u suzama, Shin je bio veoma zbunjen i uplasen nije znao sta se dogadja. Prisao je polako Gray-u i pokusao je da ga skloni od kancelarije i te vatre koja je kuljala iz nje, kako se Gray ne bi povredio 


Gray! Gray! Brzo, podji sa mnom, opasno je! Obavesticemo Minata o ovome! 

*Nije imao srca da ga pita zasto place. Shin se osecao ponovo bespomocno, ali je znao da ne sme nista da radi na svoju ruku. Plasio se da taj novi 'starosedeoc' nije clan Akatsukija ili neko ko je prerusen u njega, i da on nije ucinio ovo zlo. Bio je jako besan i ljut, a gnev je ponov obuzeo njegovo telo i misli. On se ponovo obratio Gray-u sa cudno smirenim glasom 

Gray... Prijatelju ... Ko god da je ovo uradio platice, a ti , podji sa mnom. Nas Hokage mora da zna za ovo sto pre. HAJDE ! 
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:20
Okrece se prema Shinu i kaze mu tihim i uzrujanim glasom* Sh....iin i..dii kaazi ovvvoo Minatuuuu-senseiu ja ostajem ovde da nadjem Dantea... ne pokusavaj da me zaustavis i gurne ga od sebe...
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:22
(dolazi trkom)

Ja idem da kazem Minatu,Shin podji sa njim da mu se nesto ne desi..Gde ste zadnji put videli Minata?
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:24
Pogleda Orochimarua ljutito i kaze mu* Podjite oboje ovo moram sam da resim.... Nemojte da vas teram na silu da mu kazete....
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:25
Ne gubimo vreme!Ja cu reci Minatu samo neznam gde se nalazi,celo vreme sam bio u svojoj sobi neznam ni sta se desava,recite mesto i posao sam!
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:27
Razdra se* OrochimaruuuuU! Rekao sam ti nesto idi sa Shinom u sali za sastanke tamo je Minato ja idem sam!
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:28
(rece u sebi..Ma teraj se idi**e i krenu trcecim korakom)

Ja polazim!
Eren
Eren
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 14:30
Eren laganim korakom dolazi do Minatove kancelarije i vidi da je sve u plamenu i tri nindze kako se raspravljaju, nije puno obraćao paznju na njih samo je prisao i rekao. 'Posto Minato nije tu idem ja do njegove kuce da ga potrazim nesto mi je potreban'
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 15:02
(Minato se stvorio niotkud, posle onog sastanka koji je propao, on je otisao sa svojim Senseiem i nikome nije rekao gde se nalazi, sozbzirom da se Dante nije pojavio i on je bio zabrinut. Genini nisu ni primetili da je on tu, samo se iz hodnika cuo uzvik. SUITON i ogroman mlaz vode je pokuljao na plamenove koji su nadirali iz kancelarije)

SUITON!
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 H4ij
(Minato je brzo dotrcao do ulaza, spazio je Orochimarua.)

Oro sta se dogadja?! (Govorio je sa strahovanjem da se nesto veoma lose dogodilo. Ovaj bese sledjen i stojao je tu kao kip, nepomicno, kada je Minato to video brzo je uleteo u kancelariju, plammen je ugasio, i unutra je zatekao Dantea i Graya polu mrtve.)

GAAAY! (Brzo im je prisao ne znajuci sta da radi, pipnuo mu je puls, kad na srecu bio je ziv, u istom momentu mu je laknulo.)

POMOC! BRZO ZOVITE MEDIC NINJU! URGENTNO JE!

(Kleknuo je poredn njega cekajuci na pomoc.)

Drzi se Gray, izdrzi! Ne smes umreti!
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sat 26 Oct 2013, 21:08
Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQlc5ftAlE6WmU_SgO3izbNGHwm7ZaHU7UElpqOuIwLqYkd0ZFC

Minato sta se ovo desava!!! Video sam vatru i dim!!!
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:07
Ahh ovo je bilo odlicno,a sada ustvari da uradim ono zbog cega dosao. (cekam ovde Minata,ili Dante,a)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:10
(Minato umoran krece prema svojoj kancelariji, dok je on sparingovao kancelarija je sredjena i sve je cisto. Taman se uhvatio za kvaku i otvorio vrata, kad je zatekao Shiena.)

Ooo momce, pa otkud ti ovde, stigao si pre mene? (Minato krene prema stolici, da sedne i odmori se malo.)
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:11
Lorde Minato,znate da se nisam ovde pojavio tek onako.Potrebna mi je vasa pomoc,i radi se o mom mladjem bratu.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:13
(Minato ga pogleda sa cudjenjem.)

Orochimaruom? Sta sa njim, pa on je bas disciplinovan, i ninja sa puno kvaliteta. Ima lepo ponasanje i vaspitan je, za razliku od vaseg starijeg brata Dantea. Ne znam u cemu je problem? (Gledao ga je sa cudjenjem.)
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:18
Prvo da se bacimo na malo vazniju stvar.Pre nedelju dana patrola Uchiha klana je poslata u oblast cetiri,samo postoji jedan problem jos se nisu vratili.Zeleo bih vasu pomoc,moramo to ispitati sto pre,ipak se radi o mojim roditeljima. 

Hmm a sto se tice mog malog glupavog brata,veoma je slab i ispunjen sasavim emocijama,on nije briga klana. 

(pogledao je veoma hladno lorda Minata)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:22
(Hmmm Minato je znao o cemu Shien govori, ali je takodje to bila i tajna.)

Hmmm Shien tvoji roditelji su sposobni shinobiji, i ja verujem da oni sami mogu da birnu o sebi. Ja sam ih licno posalo na tu ekspedicionu misiju. I sigurno posotji dobar razlog sto se jos uvek nisu vratili. Ako se u roku od 24h ne budu vratili u selo poslacu tim ANBU-a da ih potrazi i sazna sta se to dogodilo.
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:27
(Hah u trenutku Shiena kao da nije bilo briga blago se nasmesio) 


Briga me za roditelje,oni su bili jaki i verni shinobi,sluzili su dosta dobro nasem klanu.Jedino zbog cega cu da zalim to sto je Uchiha klan izgubio dvoje jakih i mudrih ninji. 

A sada Lorde Minato,ako vam nije problem ostacu malo duze u selu. 

(Minato nikada u zivotu nije video tako hladan pogled u ocima nekog mladog ninje

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Izuna_Uchiha
Shien Uchiha
Shien Uchiha
Genin

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Sun 27 Oct 2013, 00:29
Ohh pa vidi ko je to zar to nije moj mali brat,znaj svoje mesto Orochimaru.
Sponsored content

Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Prvog Hokagea Minata Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum