Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 20:35
A i zaboravio sam da kazem, Kasai i ti L morate da pomognete malima, oni zavise od vas kao Johnina ovog sela. Zato se potrudite da im budete na usluzi.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 20:58
Naravno Hokage, uvijek smo tu za njih
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 21:07
Dacu sve od sebe
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 21:09
L ti si najjaci medju johninima ovog sela i trebas to da dokazes, zato i daj sve od sebe.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:24
Hokage-sama , stigao sam , hvala vam sto ste me primili u vase selo ... Nadam se da cu se dobro uklopiti Smile
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:27
Kazi mi Free Man zasto si odlucio da napustis Stenu i dodjes u List? Da li postoji neki razlog?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:35
Vidim neki od tvojih ninja vec misle da sam spijun , ali nisam, dosao sam ovde jer je ovo najbolje selo i mislio sam da cu ovde najbrze napredovati i povratiti svoje moci... Iskreno Tsuchikage je poceo da me brine , ne ponasa se bas normalno poslednjih dana...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:38
Hmm ko to misli da si spijun reci mi? Ustvari neka svako ko ima sumnje prema Free Manu neka to zinese ovde. A kazi mi da te nije mozda neko pitao da udjes dodjes u Selo Lisca? To mi je sada palo na pamet. A? Ali pazi nemoj da me lazes, kazi iskreno. Posto cudno mi je da samo tako dodjes u List posle svega sto si mi pisao.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:45
Nije bitno ko to misli ...jedan od tvojih ninji... Dobro bicu iskren, prvi put kada sam dosao kod kapije sela lisca mislim da sam malo grublje napisao to da zelim da udjem u selo nisam rekao to direktno kako bi ostali rekli,napisao sam nesto kao 'Oj Oj oj Hokage pojavi se ako smes' , iskreno hteo sam samo da udjem u selo i nadjem dom otisao sam u selo stene jer nisam imao gde .... U selo peska ne zelim da idem tamo nema skoro nikoga, u oblacima Peda se uopste ne javlja a vec sam otisao odatle ... Selo sakriveno u magli ne volim... Mrzim tog slabog Mizukage!!!Vidim mnogo sam trazio, ako me ne zelite ovde otici cu ....
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:49
Ja nisam rekao da te ne zelim, ali nisi ni rekao celu istinu, no nema veze to mi je dovoljno sto si rekao. Pusticu te da se malo razvijas, ali to mi nije bila namera. Sada cu te pustiti pa cu pratiti tvoj napredak ponasanje i sve ostalo. Samo da te upozorim ako se bude desilo nesto neocekivano, veruj mi ubicu te u treptaju oka, kao i svakog shinobija u selu koji pokusa da izda selo! Jel to jasno?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:50
Jasno!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 18:57
Free Man jjos nesto, dok ne steknes moje poverenje nosices ovaj curs mark, jel uredu? Kada steknes moje poverenje skinucu ti taj curs mark.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 19:06
Nemam nista protiv toga Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 19:08
Uredu stavicu ti ovaj seal i jos jedan na njega...

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 7210

Taj drugi seal je moj licni specijalan koji ti necu otkriti, ali kada dodje vreme skinucu ti oba seala.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 12 Jul 2012, 19:12
Super Very Happy
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 19 Jul 2012, 22:22
hishasi sama vratio sam se evo je poruka od archera ako zeli te da je procitate(rihan dolazi stolu i ostavlja poruku) ja sada idem hokage sama pozovi te me ako nesto treba
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 20 Jul 2012, 16:44
Rihan a gde je poruka? Skrol mi nisi predao. Ja ga ne vidim.
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 20 Jul 2012, 17:41
evo ga
Spoiler:
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 24 Jul 2012, 22:59
Ovako hokage-sama jel ima neka misija specialna za mene je ovo je samo gubljenje vremena ako nemate nista za mene da napustim selo...

The author of this message was banned from the forum - See the message

Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 25 Jul 2012, 00:14
Hokage zelim da se javim i da kazem da sam postao 30 level (mozda i veci ali nisu mi dodali admini xp) i da sam spreman da odem na Chunin ispite !!!!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 26 Jul 2012, 16:46
Satoshi nazalost nemam nikakvu misiju za tebe ne sada, postioji jedan zadatak koji zelim da preuzmes, ali jos uvek nije vreme za to. Sto se tebe Stefane tice sve sam ti vec rekao u PM, a ti Free mozes da polkazes cunin ispit, samo se prijavi kod admina, tacnije imas tu u mojoj kancelariji temu Genin, Cunin, Johnin ispit.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 27 Jul 2012, 17:34
Prijavio sam se za ispite ,ali mislim da nema kandidata za ispite sem mene a admini skoro i ne dolaze -.-
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 27 Jul 2012, 17:52
Pa koliko sma ja video admini su tu, samo sto su ispiti vikendom ako se ne varam. Tako da ces ispite polagati sutra najverovatnije, sto ne pitas admine?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 31 Jul 2012, 01:00
Hokage mislim da je vreme da se i vratim mome selu Sakrivenom u Oblacima ,sada kada se konacno vratio neko da me trenira... Zelim takodje da vam dam jednu poruku koju cu vam poslati u PM!!!
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 4 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum