Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Renji Abarai
Renji Abarai
Genin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 06 Jul 2012, 17:59
Posto je nas sensei zauzet dosao sam da vas pitam da li imate nekakvu misiju za mene ?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 07 Jul 2012, 23:04
Cestitam prijatelju moj, uspio si selo ozivjeti dok sam se ja posvetio mojim biljkama , vidim da sada u Konohi vlada red i zakon tako da cu ti i ja oslovljavati sa Hokage .
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 07 Jul 2012, 23:12
Dobrodosao nazad Kasai , Verovatno me se nesecas jer sam dosao u selo dok si ti bio odsutan ali volio bih sparing u skorije vreme da se malo vratis u formu Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 07 Jul 2012, 23:15
Prihvatam Anbu
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 08 Jul 2012, 00:36
hokage san evo vam skrol (sena baca skrol hokageu)
ovde su tehnike njegovog klana koje je koristio kizaru dao mi ih je pri rukovanju
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 08 Jul 2012, 12:17
SENA! Ne mozes tako da se obracas KAGEIMA! JESI LI POLUDEO?! Tsuchikage je mogao da te ubije tamo ,a da nisi ni svestan toga! Kada budes bio u rangu Shanina ili Kagea, da si toliko jak onda tako razgovaraj sa ostalim Kageima!!!

(Hokage se okrenu prema stolu, i uzdahnu duboko...)

Izvinite sto sam vikao, ali svi me slusajte dobro... Morate da pazite kako sa kim pricate razumete? To moze da vas kosta zivota... Uredu kakav je to skrol daj da vidim...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 08 Jul 2012, 13:25
( seni krenuse suze niz lice i polanja se hokageu) izvinite hokage san ali ja sam rekao da cu stiti sela ne samo ovo vec i ostala selo stene je mozda jedino selo koje nema mracnu istoriju bar do sada i sami kizaru mi je sapnuo da ja tchucikage postao cudan i zbog toga mi je dao ovaj skrol ( seana daje skrol hokageu)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 08 Jul 2012, 13:31
25 pravilo kodeksa shinobija kaze:
- Shinobi nikada nesme da pokazuje svoje emocije. To je odlika slabosti!

Sena, Sena nista ti jos neznas... Stenaje od smrti prvog Tsuchikagea pa do danas selo koje je imalo najmracniju istoriju od svih ostalih sela... U njoj je tscuhikage beio I Orocimaru koji je ubio moga dedu u legendarnoj borbi... Sleo stene je bilo poznato kao i Selo Tame... I ja sam primetio da sa K-om nesto nije uredu...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 08 Jul 2012, 13:36
razumem hokage san (sena brise suze i njegov pogled postaje veoma hladan i bez ikakvih emocia)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:04
Ooo Rangiku ti si tu... Hmm cuo sam da si proomenila ime, nije lose Erza jel tako?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:10
Tako je Hokage-san. Praktičnije je...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:16
Hajde samnom tamo...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:21
Klimne glavom iako u tom trenutku nije znala tačno gde je to 'tamo'.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:27
Hajde samnom sto si zbunjna... Idemo u moje odaje... Da zapocnemo pripreme za ritual i da te spremim...


Last edited by Hisashi Namikaze on Wed 11 Jul 2012, 00:26; edited 3 times in total
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 10 Jul 2012, 23:32
Osmehne se nesigurno i prati ga.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 12:28
L, Kasai, Erza, Sena, Senju, Daichi, Renji!!! Svi odmah kod mene u kancelariju!!!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 13:10
Tu sam
Daichi Namikaze
Daichi Namikaze
Genin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 15:10
tu sam Very Happy
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 15:46
Stigao sam
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 16:18
ovde
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 16:31
yap
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 16:56
Šta se dešava Hokage-san?..
Renji Abarai
Renji Abarai
Genin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 18:10
Evo me Hokage-san
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 19:46
Slusajte me dobro, uskoro ce mo izvrsiti ritual zarobljivanja Hacibija. Neko od vas bice ziabran da bude njegov Jinjuriki, o tome cu odluciti ja. Lee i ja se opet vracamo na sastanak odmah posle rituala zarobljivanja Hacibija. Na sastanku ce mo odluciti o nekolko stvari, to se vas ne tice kada bude doslo vreme znacete sta smo odlucili. Predlazem vam da ubrzate svoj trening, svi genini i cunini zavrsite misije koje su zadate u mojoj kancelariji, svakodnevvno se borite sa npc borcima, i podjednako zajedno trenirajte sa vasim nadredjenim Johninima. Jer ubrzo dolazi rat i svi vi morate biti spremni da se suocite sa hororima i posastima koje on donos. Ja ne zelim da izgubim nijednog od vas, ali rat je uzas koji nosi sve sto mu stane na put. Zato vas kao otac, brat Hokage molim da ojacate i dokazete da Selo Skriveno u Liscu zasluzuje titulu najnaprednijeg i najjaceg sela!!!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 11 Jul 2012, 20:29
Razumijem
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 3 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum