Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 23:56
Idi bre K, prepade me, sta se sunjas tako. Da idemo u maglu odmah.
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 23:59
Pa ajdemo onda...
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 14 Aug 2012, 17:38
Admini Hokage mi je rekao da ovde mogu da zatrazim pozajmicu..
Ja zilim da pozajmim 10 Hiljada! Ryo
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 14 Aug 2012, 22:07
Malo pe sam cuo veoma tuzne vesti!
Nadajmo se da je to samo nagandjanje...
Ali izleda da je isina...

Tobi je......Izvadio oba oko nasem Hokageu a nakon toga ih je smrskao...
Sada ce ga verovano ubiti....

Ovo sam odmah preneo Kageo sela stene K. i Raikageu i oni su odmah krenuli da pronadju naseg hokagea...
Nadajmo se da ce do tada preziveti...
A do tada mozemo samo cekati i nagadjati...
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 14 Aug 2012, 22:09
Da i ja sam to cuo...
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 00:27
Ovo je poslednja poruka Hokagea, svima nama.


Hisashijev Testament:
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 00:34
Hokage , tako ce i biti !!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 00:35
Zbogom Hisashi...
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 00:44
Zbogom Nas dragi hokage! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 01:22
Hisashi...hvala ti sto si nas usmerio na pravi put ..trudicemo se da ispunimo tvoja ocekivanja.
Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Scaled.php?server=140&filename=89591130
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 02:19
Hehe....Izgleda da me je poznavao bolje nego sto mislim , steta sto je umro , izgubio sam rivala i prijatelja..
(K prilazi do lilai i stavlja joj ruku na glavu)
Ne placi mala devojcice , na bojnom polju ces izgubiti puno prijatelja u buducnosti , zapamti da pravi ninja nikad ne pokazuje emocije

Ali ovo , ovo vec znaci rat , Svi koje je hokage trenirao su dobrodosli u
selo stene , treninzi ce biti rigorozniji ali takodje mnogo isplativiji
, ko god da to zeli moze da me isprati do kapije sela stene...videcemo
se na hokageovoj sahrani
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 02:39
Tsuchikage-sama... Ali mi, ne zelimo da budemo vas teret. I...iii... moramo prvo da pitamo naseg Hokagea, Lady Erzu... I..iii...
(Lilai je pocrvenela...)
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 02:55
Hehe , niste nikakav teret , ja sam svoj put unapredjivanja zavrsio davno pre nego sto si ti svoj pocela i imam 2 ninje koje ce mi pomociu treniranju , takodje bi sve uradio za prijatelja tako da ko oce neka krece odmah
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 03:06
Um..u redu Tsuchikage ,ja cu poci sa vama.
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 09:24
Nas dragi Hokage je otisao

Kasai no Raion
Lee Sin
Erza Scarlet
pozivam vas kod mene u seloo!
(Aiko prilazi K.)
K. hajde da zanemarimo sve sto je bilo i usresredimo se samo na osvetu i rat!
Cekam vas nindze lista
(Aiko se rasprsuje u stotinu vrana i nestaje)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 09:32
Dolazi poruka iz Magle :


Zbogom prijatelju moj bio si dobar ninja !
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 12:25
Zelim da krenem sa vama Tsuchikage.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 13:48
U pravu si Takao , sad kad nam je najteze treba svi da se zajedno drzimo a ne da rasipamo po drugim selima , vama Mizukage i Tsuchikage hvala na ponudi ali ako zaista hocete da nas pripremite za rat onda nas ovdje trenirajte
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 15:29
Ja bi ih trenirao ovde najradije ali ne mogu ovde da dovlacim sve sto imam u selu i sve sto su prosli moji ostali ucenici , takodje niste vi jedini koji moraju da brane selo a i sto se branjenja tice , realno ako dodje neko mocan kao tsuchikage genini nece biti veoma korisni u branjenju sela , mogu jedino da sluze kao smetnja ali kako ocete , ovo dvoje izgleda da oce da krenu ako su se predomislili mogu da ostanu ali ako jos uvek isto misle neka dodju do mog sela.
Do sledeceg vidjenja

(K. samo nestaje)

The author of this message was banned from the forum - See the message

Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 17 Aug 2012, 18:13
Ne mogu da poverujem u sve ovo...

The author of this message was banned from the forum - See the message

Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 18 Aug 2012, 15:48
Možete ići sa njim.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 18 Aug 2012, 21:27
Hokage kunem ti se ovde zivotom da cu se boriti da te osvetim, idem ja sad !
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 6 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum